metody usuwania włosków bikini - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » metody usuwania włosków bikini

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 42 ]

Temat: metody usuwania włosków bikini

Mam pytanie, jakie stosujecie metody do usuwania włosków bikini. Ja mam z tym problem ponieważ gdy usuwam maszynką mam pużniej bardzo szpeczące krostki . Nie wyglada to ładnie ,a chciałabym miec gładka skórę w tym miejscu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: metody usuwania włosków bikini

Ja kupuję krem do depilacji. Smaruję, odczekuję przepisowe minuty i szpatułką zbieram.

3

maszynką,a czasami kremem tak jak a_normalna. Niestety jestem strasznie
niecierpliwa,dlatego najczęściej wybieram maszynkę.

4

też miałam takie brzydkie krosty przez maszynkę. chce zainwestować w krem. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

5

A możecie zaproponować jakiś dobry krem do depilacji bikini,ja kiedys raz zastosowałam ale nie wyszło jak powinno.

6 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-03-11 20:05:18)

Ja kilka razy używałam serii Tanita (w pojedynczych saszetkach) i nie narzekam. Nie miałam podrażnionej skóry, żadnych krostek i skóra była gładka.

7

Ja używam veet i jestem bardzo zadowolona. Tylko włoski szybko odrastają, ale chyba wszystkie kremy mają właśnie taką wadę.

8

Ja gole się maszynką - po takim goleniu smaruję bikini maścią cynkową smile - najczęściej wieczorem , rano wszystko jest gładziutkie i nie ma krostek smile

9

A ja usuwam depilatorem. Boli tylko przez pierwsze, powiedzmy, 2 razy, a potem się przyzwyczajasz i nie ma problemu. Dla mnie osobiście jest to jedyna skuteczna metoda - po maszynce, tak samo jak Ty, mam okropne czerwone, swędzące krostki, krem prawie nic nie zbiera, a depilator jest świetny, bo dodatkowo osłabia włosy i sprawia, że rosną rzadziej, no i nic nie swędzi potem.

10

Anemonne, zwykłym depilatorem czy przeznaczonym do miejsc bikini?

11

Anemonne gratuluje odwagi! posiadam depilator ale za względu na ból ciężko mi wydepilować nim nawet nogi a co dopiero bikini!!

12

Najzwyklejszym depilatorem, i to dość starym (ma chyba z 10 lat, jak nie więcej) wink Nawet nie wiedziałam, że istnieją takie specjalne do bikini wink

Powiem Wam, że naprawdę bardzo nieznacznie mnie to boli, jak najbardziej do zniesienia. Tak że żadna to odwaga wink Szczerze mówiąc to na łydkach bardziej mnie boli niż w okolicach bikini i na udach. Ale za to np. pach nigdy w życiu bym sobie nie zrobiła depilatorem, chyba bym zdechła z bólu. Tak samo okolic stricte intymnych (bo przez bikini rozumiem tylko pachwiny).

13

Kurcze, ale Ci dobrze. Ja kiedyś próbowałam takim zwykłym depilatorem i bardzo mnie bolało.
A jakieś doświadczenia z woskiem? smile

14

Ja depiluje kremem evelaine. Poza tym że czasami mam takie dziwne uczucie swędzenia to jestem nawet zadowolona, nie mam po nim krostek.
Mam pytanie odnośnie miejsc intymnych. Golicie się w tym miejscu? okolice bikini to oczywiście norma, ale czy reszte też golicie?

15

mamba, niestety wosku nie próbowałam wink

girl90 - miejsca intymne golę maszynką, zostawiam tylko cienki paseczek włosów na łonie, który przycinam na krótko nożyczkami.

16

Ja chyba sobie kupię jakieś plastry i wypróbuję smile

17

Używałam kremów, ale nie sprawdzały się i golenie pochłaniało sporo czasu. Obecnie usuwam tam włoski maszynką i pianką. Owszem czasami wrastają, ale nie przejmuję się tym, bo po kilku dniach zaczerwienienie znika.

dziewczyny, a znacie może dobry zakład w Warszawie, gdzie wykonują depilacje pastą cukrową? ale nie brazylijską, tylko po prostu ciało (nogi) i bikini?

biedronka morderca ]:-P

19

Ja dzisiaj próbowałam w domu depilacji pastą cukrową okolic bikini. Muszę przyznać, że boli... I nie skończyłam, jutro drugie podejście big_smile Nie chcę już golić, dlatego zdecydowałam się na tą metodę.

20

Ja golę maszynką zwykła i pianką veet smile na depilatora, wosk, pastę cukrową nigdy bym sie nie zdecydowała tongue kiedys używałam tez kredmu, ale za dużo męczenia się z tym jest, a i tak nie wszystko schodzi dlatego zostane przy maszynce chociaz trzeba często się golic, bo włoski szybko odrastają.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

21

ja sama nie wiem i chetnie sie dowiem, probowalam juz stosowac kremy, pianki, maszynki  izawsze mam tyle czerwonych krostek, ze az wstyd mi jest przed sama soba, nie wiem czemu tak mam juz od kilku lat. ;(

22

No my Kobiety to mamy przechlapane z tymi depilacjami wszystkimi heh wink Ja też osobiście stosuję maszynkę i uważam że jest to najlepsza metoda jak dla mnie oczywiście.. Kiedyś stosowałam kremy do depilacji i to przeróżne, ale jakoś nie zadowalały mnie, bo po  pierwsze pochłaniały za dużo czasu, a także nie dawały pożądanego efektu. Depilatorem to chyba też bym się nie odważyła. Próbowałam kiedyś pachy wydepilować depilatorem to mi krem poleciała, dlatego wolę nie ryzykować... A co do krostek, to puki nie używałam specjalnej pianki do golenia to też je miałam. Od kiedy stosuję odpowiednie pianki do golenia dla kobiet to jestem bardzo zadowolona smile Szkoda tylko, że efekt nie trwa zbyt długo, no ale trudno wink Taka już nasza natura smile Nie musimy być co dzień idealnie gładkie smile

23

Na krostki czytałam, że dobry jest np. Sudocrem. Zaczęłam go stosować i póki co to nie mam. Skóra wiadomo po takim zabiegu jest podrażniona, ale ten krem łagodzi wink

24

a wosk? Ja stosuje wosk, i jestem zadowolona-ból do zniesienia serio:) wszystko robie woskiem bikini(całe) nogi, pachy.
starcza na długo teraz robie to raz na 2-3miesiące. Na początku trzeba częściej włoski się osłabiają i wolniej rosną- w przeciwieństwie do maszynki.
Jestem brunetką więc genetycznie włoski są mocniejsze... ale starcza na długo. Przy maszynce wykończyłabym się dawno i te kroski fujjj

siła jest kobietą...

25

czarnaa86, masz rację. Dlatego ja też skończyłam z maszynką... Mam taką nadzieję, że szybko przyzwyczaję się do bólu big_smile

26

czarna86 a robisz sobie tym woskiem sama czy chodzisz do kosmetyczki? ja mam podgrzewacz do wosku i robię sobie sama nogi i ręce ale właśnie nie mogę się odważyć na bikini bo boję się że nie wiem, pójdzie ze skórą czy coś big_smile

"You know You love me. X.O.X.O. GossipGirl"

27

a bardzo boli tym woskiem ?? Mowicie zewoskiem nie trzeba tak często depilować?.. hmm brzmi kusząco big_smile

28

ja z kolei używam zwykłej maszynki tej niebieskiej venus i do tego płyn do higieny intymnej a później smaruje oliwką dla dzieci wink mi pomaga smile

29

Ja usuwam włoski bikini maszynką jednorazową i nie mam krostek,nie robię to na sucho tylko płynem do higieny. Dawniej miałam taki krem nawet był duży i on wypalał włoski ale teraz już nie mogę go znaleść bo już nie ma tej drogerii u mnie.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

30

Kiedyś spróbowałam zwykłą pęsetą wyrwać parę włosków, żeby mieć porównanie co do depilatora. No i tak się rozpędziłam, że znaczną część bikini wydepilowałam. Okazało się że to w niektórych częściach prawie wcale nie boli! Trzeba trosze poświęcić czasu i się pomęczyć ale łatwo zauważyć, że poza wargami sromowymi i niektórymi częściami pachwin można w ten sposób PRAWIE bezboleśnie pozbyć się włosków. Za pierwszym razem miałam spokój na 2 tyg i byłam szczęśliwym człowiekiem smile teraz odrastają jedne szybciej, drugie później i trzeba to robić częściej. Resztę co kilka dni  potraktuję maszynką i jestem na prawdę zadowolona, mimo że ogólnie mam czarne, mocne włoski.

31 Ostatnio edytowany przez czarnaa86 (2011-06-14 13:50:30)

gossipgirl napisał/a:

czarna86 a robisz sobie tym woskiem sama czy chodzisz do kosmetyczki? ja mam podgrzewacz do wosku i robię sobie sama nogi i ręce ale właśnie nie mogę się odważyć na bikini bo boję się że nie wiem, pójdzie ze skórą czy coś big_smile

a to zależy, mam koleżankę kosmetyczkę więc na szczęście płace tylko za przysługe:) sama na pewno nie zrobisz sobie glębokiego bikini ale cała reszte dasz rade:) tylko na pierwszy raz idź do kosmetyczki ona powie ci jak naciągnąć skóre aby krwiaków nie zrobić:)
i wosk wcale tak nie boli, bardziej bolą płytkie miejsca jak głębokie.

A co do tej pensety to racja, też odrastają wolniej i przedewszystkim się osłabiają bo są usuwane wraz z cebulkami, ale matko to musi być strasznie pracochłonne i pozycja pewnie niezbyt wygodna:)

siła jest kobietą...

Kremy na mnie nie działają , próbowałam tych tanich i tych drogich . Jeśli chodzi o wosk też spróbowałam to skończyło się to na malutkich krwiakach w okolicy bikini. Zostaje mi maszynka chciałam spróbować maszynkę damską elektryczną ( używa ktoś ) nie wiem czy kupować ?

33

a ja chciałam zapytać Was dziewczyny czy któraś z Was używała takiej mikstury z aspiryny na wrastanie włosków big_smile wyczytałam gdzieś że skuteczna... aspiryne rozpuszcza się w połowie szklanki wody i dodaje troszke gliceryny smile i tak właśnie zastanawiam się czy nie spróbować tego... macie może jakieś doświadczenia smile?a co do depilacji też depilatorem smile wcześniej używałam kremów i maszynki ale wkurzyłam się zainwestowałam w depilator i jest ok big_smile myślałam że nie dam rady ale okazało się że nie boli mnie wcale jeszcze mam taki sposób że naciągam sobie skórę i wtedy nic a nic nie czuć smile tylko te wrastające włoski sad

34 Ostatnio edytowany przez CupraFR (2011-06-25 10:32:36)

Teraz używam tylko kremów do depilacji. Polecam Eveline do skóry wrażliwej. Jest świetny. Dobrze i sprawnie usuwa włoski, nie pozostawia podrażnień. A więcej o nim znajdziecie tutaj: http://www.netkobiety.pl/t20002.html

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

35

Polecam każdej kobiecie maszynkę z której jestem bardzo zadowolona. Chyba pierwszy raz trafił mi się produkt depilacyjny godny polecenia. Chodzi mi o maszynkę do golenia Gillette Venus Embrace...obecnie ją w telewizji reklamuje Jennifer Lopez. Ergonomiczny kształt rączki oraz jej wyprofilowanie sprawia, że maszynka doskonale leży w dłoni i nie wyślizguje się pod prysznicem, a także pozwala na lepszą kontrolę oraz manewrowanie podczas golenia. Ogromnym atutem jest tutaj nakładka nawilżająca dzięki czemu mamy pewność na golenie bez podrażnień. No i na koniec dla mnie największa rewelka czyli 5 ostrzy. To jest bardzo dużo jak na damską maszynkę do golenia. Golenie jest delikatne i nie pozostawia ani jednego włoska.

36

czarnaa86 napisał/a:

a wosk? Ja stosuje wosk, i jestem zadowolona-ból do zniesienia serio:) wszystko robie woskiem bikini(całe) nogi, pachy.
starcza na długo teraz robie to raz na 2-3miesiące. Na początku trzeba częściej włoski się osłabiają i wolniej rosną- w przeciwieństwie do maszynki.
Jestem brunetką więc genetycznie włoski są mocniejsze... ale starcza na długo. Przy maszynce wykończyłabym się dawno i te kroski fujjj

no ja tez tylko wosk! Maszynka bikini to raz zrobilam i te krostki od stanu zapalnego o malo mnie nie zabily wink... Depilator w pachwinie anwet nei chce myslec... to na pewno gorsze od podrazneinia maszynka brrrr Czarna a robilas moze cos takiego - http://www.bbclinic.pl/promocje.html - wosk lycon??

37

CupraFR napisał/a:

Teraz używam tylko kremów do depilacji. Polecam Eveline do skóry wrażliwej. Jest świetny. Dobrze i sprawnie usuwa włoski, nie pozostawia podrażnień. A więcej o nim znajdziecie tutaj: http://www.netkobiety.pl/t20002.html

Też używałam tego kremu od dawna już. Jest świetny. Nie podrażnia a mam bardzo wrażliwą skórę. No i cena dobra.
Lecz już teraz zrezygnowałam z niego dla tej maszynki co reklamuje Lopez... Naprawdę świetna. Nie podrażnia. Nie zajmuje dużo czasu, bo ma poślizg wink Starcza na długo. Nogi gładkie mam jak nigdy i wszędzie indziej też;) Warta tych 30zł bodajże.... Mam już jedną chyba miesiąc i dalej goli a golę się regularnie więc naprawde jest wydajna. POLECAM.

50 Cent ft. Jeremih - 5 senses
myszkaa__18 napisał/a:

Ja gole się maszynką - po takim goleniu smaruję bikini maścią cynkową smile - najczęściej wieczorem , rano wszystko jest gładziutkie i nie ma krostek smile

Pierwszy raz słyszę patent z maścią cynkową i co ona faktycznie pomaga , czy po prostu nigdy nie miałaś problemów z krostkami ?

39

Maść cynkowa? To może być to. smile Co prawda nie słyszałam, by używać ją po depilacji, ale wypróbuję na pewno.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

40 Ostatnio edytowany przez Daydream (2011-07-04 20:20:43)

Ja zdecydowanie polecam depilator (mam stary Satinelle) lub krem do depilacji (zwykle Eveline za około 9zł). Wiele kobiet odradza depilację depilatorem ze względu na wrastające włoski - u mnie tego problemu w ogóle nie ma. Jedyny minus tej metody - jak włoski są zbyt krótkie to depilator nie łapie i nogi nie są idealnie gładkie. Wystarczy natomiast odczekać kilka dni dłużej i jest OK. Plusem są delikatne i rzadkie włoski po odrośnieciu. U mnie maszynka robiła na nogach puszcze amazońską ;/ twarde i gęste włosy były tragiczne, nie do usunięcia a dodatkowo szybko odrastały....W wakacje na wyjazdach zdecydowanie polecam krem do depilacji (szybko, tanio i też gładko) Jeśli ktoś ma problem z włoskami wrastającymi to polecam maść Alantan, Sudocrem...słyszałam też o dobrych właściwościach rozpuszczonej aspiryny - ale to musiałybyście sprawdzić smile Jeśli chodzi o depilację bikini - też wybrałam depilator. Bardzo wygodnyi szybki sposób, długo jest gładko. Pamiętam tylko katusze jakie przechodziłam przy pierwszej depilacji - robiłam to partiami chyba przez tydzień wink Ale oplacało się .... teraz zajmuje mi to kilka minut, a spokój na 2 tygodnie.

41

Juanita napisał/a:

a robilas moze cos takiego - http://www.bbclinic.pl/promocje.html - wosk lycon??

ja robilam! rewelacja! jest tak jak pisza - bezbolesnie
a jak pachna te woski... dziiii

Posty [ 42 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » metody usuwania włosków bikini

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018