meskie fantazje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: meskie fantazje?

Czesto sie slyszy, ze faceci  to wzrokowcy, ze ogladanie sie czy zerkanie na atrakcyjne dziewczyny to dla nich odruch bezwarunkowy, no i spoko, ja tez zwracam uwage na fajnych facetow na ulicy, nawet czasem zdarzy mi sie obejrzec za jakims. Ale jakis czas temu przeczytalam w jakims artykule, ze to zazwyczaj nie jest takie bezwiedne zatrzymanie wzroku i podziwianie pieknych ksztaltow, faceci (nawet ci zajeci, zakochani i szczesliwi) czesto po prostu rozbieraja taka pania wzrokiem i wyobrazaja sobie seksualna sytuacje, w ktorej biora z nia udzial. Troche mnie to zdziwilo... (ale moze malo wiem o zyciu i facetach) Czy to jest rzeczywiscie takie powszechne i czeste?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: meskie fantazje?

tak to normalne

=^-^= miau  prawiczek ._.

3 Ostatnio edytowany przez Excop (2016-09-19 19:16:15)

O ile podziwianie urody kobiecej jest rzeczą normalną ( który z mężczyzn zaprzeczy?), gdy odprowadza się wzrokiem piękną kobietę (dyskretnie, rzecz jasna, by luba mogła udawać, że tego nie zauważyła, smile)o tyle sugerowanie, że wraz z tym włącza się symulator przebiegu seksualnego spotkania z tą, czy tamtą panią, to tylko spekulacja. Niczym nie uzasadniona.  Na czyj użytek - nie wiem. smile
Być może na ten odwrotnego rodzaju wypróbowany w filmie "Komedia małżeńska" z Janem Englertem i
Ewą Kasprzyk jako małżonkami z problemami oraz, oczywiście z femme fatale Ewą Dałkowską, niby najlepszą przyjaciółką pani domu, która czyha na cnotę słomianego wdowca.
Sądzę, że to tylko zwykła zazdrość, aczkolwiek zrozumiała, gdy mija się ładniejszą i zgrabniejszą kobietę na spacerze z mężem, który nie potrafi opanować skrętu głowy za tą obcą babą.
Jesteśmy samcami, ale o naturze bocianów w większości. Może nie instynktownie, jak u tych pięknych ptaków, bo kulturowo przecież przede wszystkim..
Ale wzorzec jakby nie było, mamy. Może przez to, że bocianów u nas najwięcej jest. W Europie przynajmniej. smile

facet po przejściach

4

Zależy od osoby, a nie od płci.

Ja tak nie mam.

Excop napisał/a:

O ile podziwianie urody kobiecej jest rzeczą normalną ( który z mężczyzn zaprzeczy?), gdy odprowadza się wzrokiem piękną kobietę (dyskretnie, rzecz jasna, by luba mogła udawać, że tego nie zauważyła, smile)o tyle sugerowanie, że wraz z tym włącza się symulator przebiegu seksualnego spotkania z tą, czy tamtą panią, to tylko spekulacja. Niczym nie uzasadniona.  Na czyj użytek - nie wiem. smile

Wydaje mi sie, ze autorem wspomnianego artykulu byl facet. Zaskoczona bylam tym, ze bylo tam powiedziane wprost, ze doslownie kazdy samiec tak robi. Wczesniej zdarzylo mi sie rozmawiac z kilkoma kolegami jak to wlasciwie jest z tym ogladaniem sie i kazdy z nich powiedzial, ze po prostu patrzy i podziwia i nie towarzyszy temu wizualizowanie sobie zadnych historii. Czyli jak zawsze okazuje sie, ze wszystko zalezy od czlowieka.
W ogole z tym zerkaniem i ogladaniem sie to chyba jest tez tak, ze to co zwraca najwieksza uwage nie zawsze jest tym, co najpiekniejsze. Za kobieta w szpilkach, opietej 15cm spodniczce i z dekoltem, pewnie obejrzy sie kazdy, albo przynajmniej zatrzyma wzrok na dluzej. Ale nie jest to jednoznaczne z tym, ze taka kobieta kazdemu z tych, ktory sie obejrzal czy zerknal, strasznie sie podoba. I jeszcze jedna refleksja - odnosze wrazenie, ze to baby sa bardziej zazdrosne o takie spojrzenia (albo polubienie na fb zdjecia jakiejs modelki tongue). Ciekawe dlaczego?

6

podobno_zuzanna napisał/a:

I jeszcze jedna refleksja - odnosze wrazenie, ze to baby sa bardziej zazdrosne o takie spojrzenia (albo polubienie na fb zdjecia jakiejs modelki tongue). Ciekawe dlaczego?

Chyba chodzi o to że dla wielu kobiet bardzo ważne jest to jak wyglądają na tle innych. Jak facet zwróci uwagę na inną kobietę to czuje się nieco zagrożona.

7

A jak faceci reagują na to, że ich kobietom też podobają się inni? Nie czują się zagrożeni? Z tego co zauważyłam to kobiety często sygnalizują wprost, że im się to nie podoba, ale faceci raczej nie. Nie jest to dla nich problemem czy po prostu nie mówią o tym głośno? wink

8

spiritbouleau napisał/a:

A jak faceci reagują na to, że ich kobietom też podobają się inni? Nie czują się zagrożeni? Z tego co zauważyłam to kobiety często sygnalizują wprost, że im się to nie podoba, ale faceci raczej nie. Nie jest to dla nich problemem czy po prostu nie mówią o tym głośno? wink

To zależy, jak związek wygląda.
Jeśli występuje chorobliwa zazdrość, nic poradzić nie można. Poza leczeniem tej przypadłości.
Natomiast, w tzw. normalnym związku "ochy!" i "achy!" kobiety na widok przystojnego i zadbanego mężczyzny w obecności partnera, to raczej sugestia, by ten wziął się za siebie. Odrobina zazdrości jest bowiem pożądana w związku.
W związku z tym jednak, że w naszym obszarze kulturowym nie jest mile widziane, by kobieta inicjowała kontakt z mężczyzną, wielu mężczyzn uważa, że owe podziwianie innego, to tylko podpucha, by tę zazdrość wzbudzić i nic z tym nie robią.
Po jakimś czasie, niektórzy budzą się z ręką w nocniku. smile

facet po przejściach

9

Kazdy ma jakies fantazje..czy to faceci czy kobiety...ja tez lubie popatrzec na fajnego faceta.  .czasem tez mam nieprzyzwoite mysli....naprzyklad dzis ....patrzac przez okno zobaczylam listonosza.....byl calkiem do rzeczy...wyobrazalam sobie ze wpada do mojej kuchni...sadza mnie na stole...rozsuwa nogi.....ahhhhhh

10

Jeśli facet zawiesi oko na ladniej dziewczynie to nic złego, zdrowy chłop i tyle. Jeśli robi to ordynarnie i sprawia Ci tym przykrość, rzuć mu tekst o innym mężczyźnie w stylu "ale ciacho" big_smile

[tu był nieregulaminowy link]

11

Ale mi nie chodzi o zawieszenie oka, napisalam w pierwszym poscie, ze wiem, ze to normalne. Pytalam a o te fantazje, w ktorych taki facet od razu zaczyna sobie wyobrazac, co by zrobil z taka atrakcyjna dziewczyna ktora mija na ulicy czy inna kolezanka. Czy to jest rzeczywiscie tak czeste i czy robia tak nawet zajeci i zakochani (w swoich dziewczynach oczywiscie big_smile ) faceci.

12

podobno_zuzanna napisał/a:

Ale mi nie chodzi o zawieszenie oka, napisalam w pierwszym poscie, ze wiem, ze to normalne. Pytalam a o te fantazje, w ktorych taki facet od razu zaczyna sobie wyobrazac, co by zrobil z taka atrakcyjna dziewczyna ktora mija na ulicy czy inna kolezanka. Czy to jest rzeczywiscie tak czeste i czy robia tak nawet zajeci i zakochani (w swoich dziewczynach oczywiscie big_smile ) faceci.

Z rozmów z moim kumplami wynika, że nie. Chodzi o to, żeby sobie poprzeć a nie od razu gwałcić myślami ;>

[tu był nieregulaminowy link]

13 Ostatnio edytowany przez podobno_zuzanna (2016-09-21 14:05:50)

Z moich rozmow tez smile z tych kilku postow tutaj rowniez. Tamten artykul byl napisany w takim tonie "dziewczyny nie oszukujcie sie, wszyscy faceci tak robia". Jak widac trzeba miec duzy dystans do tych wszystkich tekstow, ktore chca wszystkich przedstawicieli danej plci upchnac w jednej szufladce.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021