Złe oznaki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Złe oznaki

Zaczne od tego, że potencjalny problem może mieć ważna dla mnie osoba.
A mianowicie ma chłopaka, który na codzień zachowuje się w porządku i nie ma się za bardzo u niego do czego przyczepić, ale podczas kłótni  mocno na nią krzyczy, szarpie, wykręca ręce. Nie ma tu niecenzuralnych słów w jej stronę, nie uderzył jej nigdy, ale te oznak mnie martwią. Do tego dochodzi duża zazdrość.
Przecież granica może się przesuwać coraz bardziej,
Nie wiem czy mam prawo się mieszać, ale chcę znać wasze zdanie.
Ja uważam, że to złe oznaki i powinno to oznaczać koniec, ale ona jest już zaangażowana i uważam, że jeśli nie zostanie przekroczona kolejna granica to będzie z nim dalej.
Co Wy o tym myślicie? Proszę Was o zdanie na ten temat.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Złe oznaki
tomilee napisał/a:

Zaczne od tego, że potencjalny problem może mieć ważna dla mnie osoba.
A mianowicie ma chłopaka, który na codzień zachowuje się w porządku i nie ma się za bardzo u niego do czego przyczepić, ale podczas kłótni  mocno na nią krzyczy, szarpie, wykręca ręce. Nie ma tu niecenzuralnych słów w jej stronę, nie uderzył jej nigdy, ale te oznak mnie martwią. Do tego dochodzi duża zazdrość.
Przecież granica może się przesuwać coraz bardziej,
Nie wiem czy mam prawo się mieszać, ale chcę znać wasze zdanie.
Ja uważam, że to złe oznaki i powinno to oznaczać koniec, ale ona jest już zaangażowana i uważam, że jeśli nie zostanie przekroczona kolejna granica to będzie z nim dalej.
Co Wy o tym myślicie? Proszę Was o zdanie na ten temat.

Nie da się pomóc komuś, kto o taka pomoc nie prosi. Każda próba zostanie odebrana jako ingerencja w prywatne sprawy.

"Ludzi można z grubsza podzielić na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los." 
Oscar Wilde
gg: 12848803

3

Odp: Złe oznaki

....krzyczy, szarpie, wykręca ręce .Ale nie uderzyl.I co z tego, ze nie uderzyl ?
Wykrecenie reki to mniejsze zlo ? Albo popchniecie ?
Nie wazne, ze tak sie zachowuje tylko podczas klotni,
Przeciez klotnie moga byc codziennie.
Niech ta dziewczyna sie szanuje.Niech nie pozwala sie tak  traktowac.
Chlopak nerwus, narwaniec.Zle to sie moze skonczyc.Nawet nie trzeba przesuwac granicy.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021