Orphan Black - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Orphan Black

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Orphan Black

Kanadyjski serial science fiction, którego twórcami są Graeme Manson i John Fawcett.
Odtwórczynią głównej roli jest Tatiana Maslany, która wciela się w kilka bohaterek będących klonami.
Historia rozpoczyna się kiedy Sarah Manning, będąc świadkiem samobójstwa, poznaje tożsamość jednego ze swoich klonów.
Fabuła skupia się na odkrywaniu kolejnych kart intrygi związanej z klonowaniem ludzi i losach klonów i ich rodzin, próbujących odnaleźć się w nowej rzeczywistości.
Polecam ten serial. Aktorstwo Tatiany jest na bardzo wysokin boziomie, a fabuła jest przemyślana i intrygująca.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Orphan Black

Pierwszy sezon mnie urzekł, łyknęłam cały w kilka dni. Drugi był zdecydowanie gorszy, ale obejrzałam z rozpędu - każdy kolejny odcinek rozczarowywał mnie coraz bardziej, było nudno i przewidywalnie. Zaczęłam trzeci sezon z nadzieją, że może drugi był tylko pomyłką, a twórcy się zreflektowali i nauczyli na swoich błędach wink, ale niestety - po obejrzeniu pierwszego odcinka zrezygnowałam całkowicie z oglądania. Ten serial jest doskonałym przykładem na to, jak ze świetnego pomysłu zrobić miałką fabułę ciągnącą się jak guma do żucia.

W jednym się zgadzam - Tatiana Maslany rządzi wink Podoba mi się też postać Felixa.

3

Odp: Orphan Black

Masz słuszność.  W moich oczach dopiero sezonem czwartym twórcy się zreflektowali (minus finał).

Też uwielbiam Felixa, a mój ulubiony klon to Cosima, mimo że ta nowa, Krystal jest przezabawna.

4

Odp: Orphan Black

Mówisz, że warto przebrnąć przez trzeci sezon, by zobaczyć czwarty? wink Może jeszcze spróbuję, w jakiś deszczowy jesienny dzień... wink

Ja też najbardziej lubię Cosimę, ale Alison również jest bardzo sympatyczna i zabawna, urzeka mnie jej niezdarność wink Tatiana Maslany jest niesamowicie dobra - kiedy grała Sarę udającą Cosimę, to od razu można było się zorientować, że nie jest Cosimą, mimo, że przecież to ta sama aktorka. Każdy z klonów ma swój własny styl i Maslany perfekcyjnie go oddaje w każdym geście i słowie.

5

Odp: Orphan Black

Co do własnego stylu to wpisz sobie na Youtube 'Orphan Black clone dance party'(jeśli jeszcze do tego nie doszłaś, a co chyba wielkim spoilerem nie jest). Świetna scena.

Co do ulubionego udawania innego klona to mam ich kilka: Sarah udająca Rachel, Helena udająca Alison i Sarah udająca Krystal.

6 Ostatnio edytowany przez Lunai9 (2016-09-19 14:22:16)

Odp: Orphan Black

Tatiana właśnie wygrała Emmy za tą rolę. Chyba trzeba zacząć oglądać smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Orphan Black

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024