Will & Grace - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Will & Grace

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Will & Grace

Mignął mi temat o Przyjaciołach, więc postanowiłam założyć wątek o innym, świetnym sitcomie.
Jeśli istnieje serial mogący konkurować z Friends to właśnie Will & Grace. Całe to osiem sezonów było przyjemnym, zabawnym przeżyciem i miłością od pierwszego odcinka. Dialogi i scenariusz zostały bardzo dobrze napisane. Nie brakuje kąśliwego humoru. Obsada była bezbłędna, a postacie czołowej czwórki: Willa, Grace, Karen i Jacka zostaną ze mną na długo.
Pewnie dla niektórych będzie minusem, że serial jest trochę wiekowy, ale nie radzę patrzeć na to. Polecam.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Will & Grace

Uwielbiam i chętnie wracam. Mój ulubiony sitcom. Nadal.

3

Karen, ta wariatka mnie rozwala.
Świetna wiadomość: W&G wraca po latach z 9 sezonem! Na razie 10 odcinków.

Reklama

4

Ktoś czeka na reboot serialu?

5

"Will & Grace"?
Moim zdaniem, przegadany, choć niektóre sytuacje rzeczywiście śmieszne.
Najbardziej intrygujące jest to, że hetero, niczego sobie kobieta, przez fakt ogromnej zażyłości ze zdeklarowanym gejem, rączo wspomaganym przez wyluzowaną i rozwiązłą przyjaciółkę obojga, nie potrafi stworzyć trwałego związku z mężczyznami innymi, niż tenże gej i jego na maksa sfochowany partner. smile

facet po przejściach
Reklama

6

Serial powinien nosić nazwę Jack & Karen.

7

Lunai9 napisał/a:

Serial powinien nosić nazwę Jack & Karen.

Celne! smile

facet po przejściach

8

Kocham ich wszystkich, ale Will i Grace są bardziej obyczajowi, gdzie Jack i Karen są komediowi.

9

Beverley Leslie pojawił się w reedycji. Stęskniłam się za nim i Karen.
https://www.youtube.com/watch?v=3s9ew4ZQwgI

10

Reaktywacja miała mieć tylko dziesięć odcinków, bez planów na więcej?

11

Lunai9 napisał/a:

Będzie znacznie więcej odcinków i nowy sezon. Powrót świetnie się udał. Klimat jak za dawnych czasów.

12

Riza napisał/a:
Lunai9 napisał/a:

Będzie znacznie więcej odcinków i nowy sezon. Powrót świetnie się udał. Klimat jak za dawnych czasów.

Fajnie, że w dobie 'wskrzeszania' starych seriali trafiło na ten. Absolutnie kultowy. Mam nadzieję, że nowy sezon nie spuści z tonu i zobaczymy fajne gościnne występy innych znakomitości (Elton, Madonna).

13

Jestem pozytywnie zaskoczona, że serial dostał tyle nominacji do nagród Emmy. Czekam na nowy sezon.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » Will & Grace

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018