Co dzień, to święto - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 143 ]

1 Ostatnio edytowany przez ewelinaL (2016-06-08 20:32:04)

Temat: Co dzień, to święto

Nie wiem, czy tylko ja doznaję takiego odczucia, czy moda na różnego typu święta stała się powszechna.

Dawniej zaglądało się do kalendarza, sprawdzało, kto obchodzi imieniny i ewentualnie flaszeczka na stół.
Obecnie mamy bardziej wyrachowane powody do świętowania.

Stacja radiowa, której słuchamy w pracy (ja częściej MP3, ale nie mówcie szefostwu), strzela do nas informacjami o tym, jakie święto przypada w dany dzień.
Dziś rykoszetem dowiedziałam się, że mamy Światowy Dzień Seksu.
Został on ustanowiony przez Radę Tradycji Unii Europejskiej w 2003 roku.

Oprócz Dnia Dziecka, Dnia Ojca, w czerwcu obchodzimy również: Święto Dobrych Rad, Światowy Dzień Uchodźcy, Dzień Walki z Pustynnieniami i Suszami, oraz wiele innych.
Jutro: Dzień Agugaga, Międzynarodowy Dzień Archiwów, Dzień Przyjaciela, Dzień Księgowego (Buchaltera).

Na początek zapytam, czy widzicie sens w ustanawianiu świąt niemal każdego dnia.

Jeżeli tak, to proponuję zabawę w świętowanie. Wstawiajmy tu wzmianki, informacje, nasze odczucia o danym święcie. Z racji, że świąt jest wiele, to mam nadzieję, że zabawę można pociągnąć przynajmniej rok.

Poniżej obrazek, który być może nakłoni kogoś aby "dzień święty święcił". Jeszcze Słońce wysoko, więc do dzieła wink


http://demotywatory.pl/uploads/201306/1370586128_by_miromiras_600.jpg

grafika pochodzi ze strony podpisanej w grafice;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co dzień, to święto

Od niedawna zwróciłam uwagę na niektóre dziwne święta. Ich obchody  mogą pobudzać do kreatywności, ale i do uśmiechu.
Dziś mamy  dzień informatyka, światowy dzień oceanów i dzień cyrku bez zwierząt. Co do święta informatyka nie będę się wypowiadać, bo łatwo złożyć życzenia i na tym koniec. Natomiast światowy dzień oceanów można uczcić pójściem na basen z dziećmi abo do oceanarium.
Mogę obchodzić te święta, które są mi bliskie, a inne pominąć. Przykładowo czasem przydałby się dzień bez telefonu komórkowego, który wypada 15 lipca.

3

Odp: Co dzień, to święto

Są dwa typy świętowania:
tak jak na Boże Narodzenie, czy Wielkanoc gdy w końcu idzie się do kościoła,
albo jak święto pracy - gdy się nie pracuje, odpoczywa się od całorocznej roboty.

Nie wiem, czy w Dzień Seksu - należy świętować wg wersji pierwszej, czy wg. drugiej - w końcu odpocząć od seksu tongue Z pozostałymi świętami jest podobnie - w Dzień Przyjaciela - zaprzyjaźnić się z wrogiem, czy najlepszemu kumplowi nakopać w cztery litery za wszelkie winy uczynione i te, które zostaną dokonane.

4

Odp: Co dzień, to święto
Averyl napisał/a:

- w Dzień Przyjaciela - zaprzyjaźnić się z wrogiem, czy najlepszemu kumplowi nakopać w cztery litery za wszelkie winy uczynione i te, które zostaną dokonane.

Dzień Przyjaciela jest dla przyjaciół, jakby był dzień wroga to tak;)

5

Odp: Co dzień, to święto
Summerka napisał/a:

Mogę obchodzić te święta, które są mi bliskie, a inne pominąć. Przykładowo czasem przydałby się dzień bez telefonu komórkowego, który wypada 15 lipca.

A ja mam taki dzień, właściwie popołudnie, przynajmniej raz w tygodniu. W piątek po pracy zapominam wyjąć z torebki telefon i o ile nie zostaje w niej do niedzieli, to do soboty prawie zawsze.



A jutro Międzynarodowy Dzień Elektryka i światowy dzień jazdy nago na rowerze.

Przyznam się, że ten drugi rozbawił mnie po pachy.

Wie ktoś jaki jest sens tego święta? Złapać wilka?

6

Odp: Co dzień, to święto
ewelinaL napisał/a:

A jutro Międzynarodowy Dzień Elektryka i światowy dzień jazdy nago na rowerze.

Przyznam się, że ten drugi rozbawił mnie po pachy.

Wie ktoś jaki jest sens tego święta? Złapać wilka?

Haha, już to sobie wyobrażam, jak rankiem tłumy rowerzystów pędzą nago do pracy big_smile. Jaki sens? Chyba tylko negatywny - spowodować kolizje, mnóstwo kolizji na drogach cool.

7

Odp: Co dzień, to święto

Dzień bez majtek, bez stanika, dzień seksu, dzień nagich rowerzystów... może prościej byłoby zrobić dzień niewyżytych seksualnie, nabuzowanych, z myślami pełnymi seksu

8

Odp: Co dzień, to święto

Mi się marzy taki dzień, w którym przez 24H nie działa internet, telefonia komórkowa i wszelkie inne nowoczesne metody komunikacji. Ta cisza i spokój byłyby orgiastyczno-orgazmiczne dla mojego Ducha.

9 Ostatnio edytowany przez ewelinaL (2016-06-10 21:59:54)

Odp: Co dzień, to święto
Averyl napisał/a:

Dzień bez majtek, bez stanika, dzień seksu, dzień nagich rowerzystów... może prościej byłoby zrobić dzień niewyżytych seksualnie, nabuzowanych, z myślami pełnymi seksu

Łee... Tylko jeden? tongue

Il Condottiero napisał/a:

Mi się marzy taki dzień, w którym przez 24H nie działa internet, telefonia komórkowa i wszelkie inne nowoczesne metody komunikacji. Ta cisza i spokój byłyby orgiastyczno-orgazmiczne dla mojego Ducha.

Pamiętam jakie spustoszenie swego czasu przyniósł huragan Ksawery. Brak prądu, sieci, przymusowy urlop i cała rodzina w jednym pokoju. Nawet nie miałam pojęcia, że mamy tyle gier planszowych. Jak się rozkręciliśmy we wspólnej zabawie, to nie zauważyliśmy kiedy naprawiono awarie. Wiem o czym piszesz, takich dni powinno być kilka w roku. Wspaniały restart dla wrośnięcia w technologię.
Osobiście mogłabym jeździć co roku na urlop w jakąś niecywilizowaną i nieskażoną technologią dzicz. Niestety rodzinka nie podziela moich dewiacji.

10 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2016-06-12 17:24:07)

Odp: Co dzień, to święto

Niektóre święta są faktycznie zabawne. Myślę, że wiadomo, wielu z nich spokojnie mogłoby nie być, wielu ludzi i tak nie wiedziało o ich istnieniu, a nic szczególnego nie wnoszą. Zresztą to tak dziwnie faktycznie, że codziennie byłoby jakieś święto tongue Ja i tak obchodzę te najważniejsze, ale niektóre inne chętnie też chyba zacznę obchodzić np dzień psa chyba jest, to akurat dobry pomysł. Co do dnia bez komórek to też dobra sprawa. Niektórzy kompletnie nie mogą się od nich oderwać. Czasem to może też stworzyć zagrożenie na drodze i nie sprzyja to też intelektowi, bo jednak trzeba się oderwać, spędzić czas inaczej, trochę ruchu albo coś dla mózgu rozwijającego, bo ciągłe siedzenie w Internecie i inne tego nie zapewnia jak za długo się siedzi i mogą być wtedy problemy z koncentracją itp. Te światło z komputera też raczej nie wpływa dobrze na mózg. Warto robić sobie przerwy. U mnie jest tak, że jak jestem na wyjeździe, to korzystam z telefonu w minimalnym stopniu, tylko by napisać np, że wszystko ok. Tak to nie używam lub nawet wyłączam jak mam możliwość, bo naprawdę na wyjeździe jest mi mało potrzebny, nie ciągnie mnie, wolę zwiedzać itp smile To samo z Internetem, jak nie muszę, to nie zaglądam na niego na wyjeździe lub rzadko na chwilę, bo tak to nie czuję potrzeby, co innego w domu, mam czas, to lubię, ale na wyjeździe lepiej się oderwać i to potrafię smile Niepotrzebny mi jest jak tyle atrakcji wokół na wyjeździe smile Tak mi trochę szkoda ludzi, którzy są na wyjeździe i ciągle są na Facebooku i tak i wstawiają zdjęcia czy ogólnie niby na wyjeździe, a i tak dużo czasu w Internecie. Ich sprawa, ale to mnie tak dziwi i tak smuci, że niektórzy ludzie mniej ze sobą umieją spędzać czas, tylko np w Internecie ciągle.

11

Odp: Co dzień, to święto

Dziś mamy takie nietypowe święta jak: Światowy Dzień Żonglerki, Dzień Dziennikarza Obywatelskiego, Światowy Dzień Krwiodawstwa.  Wiadomo, że jeśli ktoś nie żongluje mało go może obchodzić, podobnie jest z dziennikarstwem obywatelskim. Natomiast Dzień Krwiodawstwa można  świętować, oddając krew dla potrzebujących.

12

Odp: Co dzień, to święto
Summerka napisał/a:

Natomiast Dzień Krwiodawstwa można  świętować, oddając krew dla potrzebujących.

Jest też obchodzony 19 września Światowy Dzień Dawcy Szpiku, kiedy to można wpisać się na listę potencjalnych dawców. Idea szczytna, cel niezwykle ważny, a takie dni mają na celu zwrócenie uwagi na temat.

13

Odp: Co dzień, to święto

Dzisiaj: Dzień Wiatru, Ogólnopolski Dzień Dogoterapii, Światowy Dzień Praw Osób Starszych.

Jutro:  Międzynarodowy Dzień Pomocy Dzieciom Afrykańskim, Dzień Dziecka Afrykańskiego, Dzień Blooma.

14

Odp: Co dzień, to święto

Dzisiaj jest podobnież Dzień Psa - a ja muszę go zostawić na czas wyjazdu. Mimo iż wiem, że zostanie w dobrych rękach i nic złego mu przez ten czas się nie stanie, to strasznie mnie to stresuje. Mam nadzieję, że wasze psy będą miały lepsze święto sad

15

Odp: Co dzień, to święto

Averyl pociesz się, że po stresie rozłąki, Twój pupil doświadczy radości powrotu. Będzie miał możliwość nabrania do Ciebie zaufania.

Nasze bydlaki dostaną dziś smakołyki i dodatkowy spacer we własnym towarzystwie. Będą miały możliwość powalczenia o pozycję i przetestowania właścicieli z wypracowanego u nich (psów, nie właścicieli) posłuszeństwa. Jak znam stado, to Cezar zda na szóstkę, co do Reksa, to zakładam bunt i próby awansu.

A jutro obchodzimy:
Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości
Dzień Dziennikarza Sportowego
Międzynarodowy Dzień UFO
To ostatnie, to coś dla mnie;)

16 Ostatnio edytowany przez adiafora (2016-07-04 16:14:52)

Odp: Co dzień, to święto

niedlugo zabraknie dni na podobne święta i będziemy obchodzić godziny wink
Niektore dni są godne ze wszechmiar tego, aby o czymś ważnym przypominać i zwracać uwagę, jak np. Dzień bez przemocy, ale jak to we wszystkim - umiar wskazany, bo inaczej robi się z tego farsa - dzień bez przekleństw, dzień bez makijażu, bez spodni, stanika... Albo dzień ksiażki, dzień przytulania, dzień sprzątania biurka, dzień tańca, różańca a może i grzańca wink dzień informatyka, elektryka, hutnika, gornika, celnika, grafika, pracownika... Jesssuuu, niektóre dni to mają po trzy "święta" big_smile

17

Odp: Co dzień, to święto
adiaphora napisał/a:

(...) umiar wskazany, bo inaczej robi się z tego farsa - dzień bez przekleństw, dzień bez makijażu, bez spodni, stanika... Albo dzień ksiażki, dzień przytulania, dzień sprzątania biurka, dzień tańca, różańca a może i grzańca wink

Do kompletu dodaję dzisiejsze święto - przeczytałam właśnie, że 6 lipca obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku wink.

18

Odp: Co dzień, to święto
Olinka napisał/a:
adiaphora napisał/a:

(...) umiar wskazany, bo inaczej robi się z tego farsa - dzień bez przekleństw, dzień bez makijażu, bez spodni, stanika... Albo dzień ksiażki, dzień przytulania, dzień sprzątania biurka, dzień tańca, różańca a może i grzańca wink

Do kompletu dodaję dzisiejsze święto - przeczytałam właśnie, że 6 lipca obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku wink.

a wczoraj był dzien łapania za biust big_smile

19

Odp: Co dzień, to święto

Dziś podobno mamy święto pracoholików - jedyne święto, którego nikt bezpośrednio zainteresowany nie obchodzi, bo... nie ma czasu big_smile.

20

Odp: Co dzień, to święto
Olinka napisał/a:

święto pracoholików - jedyne święto, którego nikt bezpośrednio zainteresowany nie obchodzi, bo... nie ma czasu big_smile.

No patrz, nie spojrzałam w kalendarz;)

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych.
Czy mamy na forum osoby, którym można złożyć życzenia z okazji ich święta?

21

Odp: Co dzień, to święto
ewelinaL napisał/a:
Olinka napisał/a:

święto pracoholików - jedyne święto, którego nikt bezpośrednio zainteresowany nie obchodzi, bo... nie ma czasu big_smile.

No patrz, nie spojrzałam w kalendarz;)

Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych.
Czy mamy na forum osoby, którym można złożyć życzenia z okazji ich święta?


Ja piszę obiema rękoma na klawiaturze.
Jeśli ktoś będzie sprawdzał dzień leworęcznych, to niech sprawdzi, czy jest dzień dwuręcznych big_smile

22

Odp: Co dzień, to święto

Wczoraj, czyli 20 sierpnia, był Międzynarodowy Dzień Wyznawania Miłości. Dowiedziałam się o tym na minutę przed północą, kiedy to mój mężczyzna, ni z tego, ni z owego, przyszedł oświecić mnie, że wciąż kocha big_smile.

23

Odp: Co dzień, to święto

Był. Liczyłam na jakąś wiadomość, którą mi wywróżyła Beyondblackie w innym wątku, no, ale niestety. Nie doczekałam się big_smile

24

Odp: Co dzień, to święto

21.08-  Dzień Odliczania Dni do Końca Wakacji, a ja dopiero urlop zaczęłam dzisiaj tzn. 20

25

Odp: Co dzień, to święto

Właśnie przeczytałam, że dziś mamy Dzień Kundelka wink.
Myślę więc, że z tej okazji właściciele psiaków mogą swoje pupile porozpieszczać - bez najmniejszych wyrzutów i aż do nieprzyzwoitości big_smile.

26

Odp: Co dzień, to święto

...oraz swiatowy dzien makaronu.
Bedzie na obiad spaghetti wink

27

Odp: Co dzień, to święto
adiaphora napisał/a:

...oraz swiatowy dzien makaronu.
Bedzie na obiad spaghetti wink

spaghetti? to jest dyskryminacja innych kluchów, a co z tagliatelle, farfalli, czy penne (trzeba prawidłowo po włosku wymawiać!)

28

Odp: Co dzień, to święto
Olinka napisał/a:

Właśnie przeczytałam, że dziś mamy Dzień Kundelka wink.
Myślę więc, że z tej okazji właściciele psiaków mogą swoje pupile porozpieszczać - bez najmniejszych wyrzutów i aż do nieprzyzwoitości big_smile.

o to o naszym:) tyle, ze zamiast rozpieszczania go dzisiaj wolalabym cos poradzic na jego biedne poszarpane uszy. A nie wiem co. No ale to nie do tego dzialu.

29

Odp: Co dzień, to święto
Averyl napisał/a:
adiaphora napisał/a:

...oraz swiatowy dzien makaronu.
Bedzie na obiad spaghetti wink

spaghetti? to jest dyskryminacja innych kluchów, a co z tagliatelle, farfalli, czy penne (trzeba prawidłowo po włosku wymawiać!)

i zapomniałam w końcu o tym spageciaku na obiad, skleroza big_smile A naprawde mialam zrobic z boczusiem i sosem  smietanowym.... mmmm....zadne tam pomidorro i te klimaty wink
Z kluchow to lubie kopytka najbardziej, z jakims dobrym mieskiem i sosikiem....Kurcze, czuje, jak mi slinianki zaczynaja pracowac a przede mna tylko jablko lezy sad

30

Odp: Co dzień, to święto

chwala Jego Makaronowatosci.
Ramen.

Ja chce religii rodzimej - kopytkowcow, lazankowcow albo pyzowcow.

31

Odp: Co dzień, to święto

a co z pierogowcami?

32

Odp: Co dzień, to święto

Herezja wyższego stopnia. Sa nadziewane.

33

Odp: Co dzień, to święto

Czy wiecie, że mamy dziś Dzień Życzliwości? Bądźmy zatem wzajemnie sobie życzliwi, nie tylko od święta, ale i na co dzień smile.

34

Odp: Co dzień, to święto

Ostatnio na fb przeczytalam, ze byl akurat dzien osob chyba intraseksualnych. Musialam sprawdzic u wujka googla kto i zacz. Wtedy tez przyszlo mi na mysl, ze cos jest nie tak, ze przekroczylismy juz granice absurdu.

35

Odp: Co dzień, to święto

Dziś, 9 czerwca, Dzień Przyjaciela. Sądzę, że warto podziękować tym wszystkim, którzy po prostu są i nas znoszą big_smile.

36

Odp: Co dzień, to święto

Dzisiaj mnie nurtuje pytania - kiedy wypada Dzień Świra?
Kiedy można takim osobą składać życzenia?

37

Odp: Co dzień, to święto
Averyl napisał/a:

Dzisiaj mnie nurtuje pytania - kiedy wypada Dzień Świra?
Kiedy można takim osobą składać życzenia?

Codziennie smile

38 Ostatnio edytowany przez adiafora (2017-06-13 16:24:28)

Odp: Co dzień, to święto

Dzisiaj chyba wszystkie cioteczki i wujkowie dobra rada w swoim zywiole smile

Edit: no i co? Nikt nie celebruje święta dobrych rad?  Co z wami? wink

39

Odp: Co dzień, to święto

Zastanawiam się właśnie, w jaki sposób dzisiejszy dzień spędzą ci, którzy 20 października mają swoje święto big_smile:


                              http://puu.sh/y2MKw/19619a31ee.jpg

                                                                                            (źródło: demotywatory.pl)

40

Odp: Co dzień, to święto

smile smile smile A to już wiem co mnie dopadło że mi się nic dzisiaj robić nie chce ... he, he jakoś poczułam się ciut usprawiedliwiona (świętuję), dzięki wink

41

Odp: Co dzień, to święto

A proszę bardzo smile.
Znaczy leniwcy w dniu swojego świata robią NIC ładnie nazywając to "świętowaniem"? big_smile W takim razie myślę sobie, że może warto dołączyć do tego zacnego grona i przynajmniej raz w roku bezstresowo sobie zaświętować, a co! cool

42 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-11-28 09:26:55)

Odp: Co dzień, to święto

28 listopada - dzień podłości

... jakieś propozycje wrednych, podłych życzeń??? jak taki dzień świętować? czekać na ten dzień cały rok, czy raczej próbować wejść w stan hibernacji?

43

Odp: Co dzień, to święto

6.12 tzw. Mikołajki św. Mikołaja patrona prostytutek. Nie wiem, czy są kobiety trudniące się w tej profesji, ale kilku panów chwaliło się, że korzystają. Pamiętajcie o prezencie, życzeniach smile

44

Odp: Co dzień, to święto

To jakby dzisiaj big_smile:

                               http://puu.sh/yORkD/e4b1af64f5.jpg
                                                                                    (źródło: zasoby sieci)


Ja na szczęście nie przesadziłam, więc i modlić się nie muszę cool.

45 Ostatnio edytowany przez Summerka (2018-01-13 10:05:39)

Odp: Co dzień, to święto

Dziś Dzień Wzajemnej Adoracji wymyślony w czasach I wojny światowej, żeby odwrócić uwagę od działań wojennych. Wojna się dawno skończyła , a dzień pozostał. To może ja już wolę Międzynarodowy Dzień Koszuli przypadający w tym samym dniu, można by było liczyć na promocje w sklepach. Do mnie przemawia Europejski Dzień Ochrony Danych Osobowych  28 stycznia. W dzisiejszym świecie warto wiedzieć jak chronić naszą prywatność.

46

Odp: Co dzień, to święto

parę dni temu byl dzien calowania zlotowlosych big_smile

szczerze mowiac uwielbiam te święta wink)

47

Odp: Co dzień, to święto

21 lutego to Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego (Międzynarodowy Dzień Dziedzictwa Językowego).
Z okazji święta, ustanowionego przez UNESCO prawie 20 lat temu, bo 17 listopada 1999 roku, mam takie oto przesłanie wink:


                               http://puu.sh/zscSa/836d4bc8d1.jpg

                                                                                         (źródło: Facebook, profil: Słownik polsko@polski)

48

Odp: Co dzień, to święto
Olinka napisał/a:

21 lutego to Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego (Międzynarodowy Dzień Dziedzictwa Językowego).
Z okazji święta, ustanowionego przez UNESCO prawie 20 lat temu, bo 17 listopada 1999 roku, mam takie oto przesłanie wink:


                               http://puu.sh/zscSa/836d4bc8d1.jpg

                                                                                         (źródło: Facebook, profil: Słownik polsko@polski)

Popieram, właśnie teraz, kiedy wulgaryzmy są wszechobecne, a wysławianie w sposób kulturalny traktowane jest pogardliwie "ą", "ę".

49

Odp: Co dzień, to święto

zastanawiam się, jak za parę dni uczcić Dzień spania w miejscach publicznych. Myślicie, ze drzemka w autobusie wystarczy? wink

50

Odp: Co dzień, to święto
adiaphora napisał/a:

zastanawiam się, jak za parę dni uczcić Dzień spania w miejscach publicznych. Myślicie, ze drzemka w autobusie wystarczy? wink

Od biedy wystarczy, ale możesz jeszcze zdrzemnąć się w kawiarni albo znaleźć jakiś nudny seans w kinie - dwie godzinki masz murowane, a będzie nie tylko świątecznie, ale i pożytecznie, bo przecież snu nigdy dość wink.

Swoją drogą za czasów nastoletnich, kiedy dojazdy do szkoły zajmowały mi naprawdę dużo czasu, przez co byłam notorycznie niewyspana, potrafiłam wsiąść do autobusu PKS i w sytuacji braku wolnych miejsc siedzących spać... na stojąco big_smile.

51

Odp: Co dzień, to święto

w kawiarni lub kinie to będę swietowac 10 marca Dzień banknotow big_smile
A co do drzemki - poczekam do 12 marca na Swiatowy  Dzien drzemki w pracy wink

52

Odp: Co dzień, to święto
adiaphora napisał/a:

A co do drzemki - poczekam do 12 marca na Swiatowy  Dzien drzemki w pracy wink

naprawdę taki jest? powinny być w tym dniu syreny w mieście o ~16-17, by jednak ci drzemiący w końcu poszli do domu!

53

Odp: Co dzień, to święto

no jak to? Nie wiedzialas? To teraz powinnas wystąpić z wnioskiem do pracodawcy o wykorzystanie zaległych drzemek  wink

54

Odp: Co dzień, to święto
adiaphora napisał/a:

no jak to? Nie wiedzialas? To teraz powinnas wystąpić z wnioskiem do pracodawcy o wykorzystanie zaległych drzemek  wink

słusznie prawisz!
A dla tych co cierpią na bezsenność, powinien być jakiś zamiennik (tak jak zamiast urlopu można wziąć kasę, tak zamiast drzemki - ? )
A co z tymi co biorą nadgodziny, też można uciąć drzemkę?

55

Odp: Co dzień, to święto

Już sobie wyobrażam jak nauczyciele i lekarze ucinają sobie drzemkę w pracy:D

56

Odp: Co dzień, to święto

Może to nie święto, ale 2 kwietnia ustanowiono Światowym Dniem Świadomości Autyzmu.

57

Odp: Co dzień, to święto

Wczoraj  po raz pierwszy obchodzono Światowy Dzień Pszczoły. Do  tej pory w Polsce obchodzono to święto w sierpniu  i wrześniu.

58

Odp: Co dzień, to święto

Dziś, 24 maja, obchodzimy Dzień Brata. Nie zapomnijcie swoim braciom złożyć życzeń wink.

59

Odp: Co dzień, to święto

dziś Dzień bez Stanika big_smile

60

Odp: Co dzień, to święto
_v_ napisał/a:

dziś Dzień bez Stanika big_smile

Teraz mi to mówisz? big_smile
Chociaż dzień się jeszcze nie skończył.

W miniony poniedziałek (28 maja) był dzień bez prezerwatywy. Ciekawe czy zaskutkuje to większą liczbą urodzeń wink big_smile

61 Ostatnio edytowany przez _v_ (2018-05-30 14:41:02)

Odp: Co dzień, to święto
summerka88 napisał/a:
_v_ napisał/a:

dziś Dzień bez Stanika big_smile

Teraz mi to mówisz? big_smile
Chociaż dzień się jeszcze nie skończył.

W miniony poniedziałek (28 maja) był dzień bez prezerwatywy. Ciekawe czy zaskutkuje to większą liczbą urodzeń wink big_smile

hahahaa no toz o 7 rano pisalam wink)
ja jestem w pracy bez stanika tongue

hehehe, wiele osob na co dzien ma dzien bez prezerwatywy wink
raczej nie polecam


aaaa, jutro jest dzien bez majtek - az zaluje ze nie ide do pracy bo tez bym swietowala tongue

62

Odp: Co dzień, to święto
_v_ napisał/a:
summerka88 napisał/a:
_v_ napisał/a:

dziś Dzień bez Stanika big_smile

Teraz mi to mówisz? big_smile
Chociaż dzień się jeszcze nie skończył.

W miniony poniedziałek (28 maja) był dzień bez prezerwatywy. Ciekawe czy zaskutkuje to większą liczbą urodzeń wink big_smile

hahahaa no toz o 7 rano pisalam wink)
ja jestem w pracy bez stanika tongue

hehehe, wiele osob na co dzien ma dzien bez prezerwatywy wink
raczej nie polecam


aaaa, jutro jest dzien bez majtek - az zaluje ze nie ide do pracy bo tez bym swietowala tongue

Miałam na studiach kumpelę, która unikała majtek, które cyt: „pozbawiają kobiecości”. Najlepsze było to, że my wiedzieliśmy kiedy on była bez bielizny, bo to było widac w jej sposobie poruszania się, w tym jak patrzyła, nawet jak poprawiała włosy. Absolutnie była wówczas chodzącą kobiecością. Serio smile

63

Odp: Co dzień, to święto
summerka88 napisał/a:
_v_ napisał/a:
summerka88 napisał/a:

Teraz mi to mówisz? big_smile
Chociaż dzień się jeszcze nie skończył.

W miniony poniedziałek (28 maja) był dzień bez prezerwatywy. Ciekawe czy zaskutkuje to większą liczbą urodzeń wink big_smile

hahahaa no toz o 7 rano pisalam wink)
ja jestem w pracy bez stanika tongue

hehehe, wiele osob na co dzien ma dzien bez prezerwatywy wink
raczej nie polecam


aaaa, jutro jest dzien bez majtek - az zaluje ze nie ide do pracy bo tez bym swietowala tongue

Miałam na studiach kumpelę, która unikała majtek, które cyt: „pozbawiają kobiecości”. Najlepsze było to, że my wiedzieliśmy kiedy on była bez bielizny, bo to było widac w jej sposobie poruszania się, w tym jak patrzyła, nawet jak poprawiała włosy. Absolutnie była wówczas chodzącą kobiecością. Serio smile

mrrrr piękne smile))

64

Odp: Co dzień, to święto

Dziś Dzień Przyjaciela.
Jeśli więc wciąż nie powiedziałaś/eś swojemu przyjacielowi jak cenną jest dla Ciebie osobą i jak bardzo cieszysz się, że go masz, to masz ku temu świetną okazję. Najlepiej zrób to teraz, zaraz, natychmiast smile.

65

Odp: Co dzień, to święto
Olinka napisał/a:

Dziś Dzień Przyjaciela.
Jeśli więc wciąż nie powiedziałaś/eś swojemu przyjacielowi jak cenną jest dla Ciebie osobą i jak bardzo cieszysz się, że go masz, to masz ku temu świetną okazję. Najlepiej zrób to teraz, zaraz, natychmiast smile.

jestem fanką tych wszystkich świat smile
wczoraj byl np. dzien informatyka wink

a dzień przyjaciela bardzo ważny
staram się doceniac go i byc wdzięczna za jego obecność codziennie, ale dzis podziękuje szczególnie smile

Posty [ 1 do 65 z 143 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024