Rozstania - Wasze historie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstania - Wasze historie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Rozstania - Wasze historie

Moje Drogie, Moi Drodzy. Mam do Was pytanie. Ile rozstań przeszliście? Czy każde przeżywaliście podobnie?
Niektórzy mówią, że każde kolejne jest mniej bolesne, bo już wiesz, że "przeszedłeś to i żyjesz nadal".
Ja właśnie przechodzę moje trzecie rozstanie, ale jest dla mnie najdotkliwsze mimo, że związek trwał najkrócej.

Każde kolejne rozstanie jakby odbiera więcej z nadziei, że "kiedyś będzie pięknie". Plus upływający czas.... Ja tak przynajmniej czuję. Wchodząc w ten związek miałam takie odczucie, że w sumie jak już teraz nie wyjdzie, to już po przysłowiowych ptakach.No bo ile można tych serca złamań otwartych.

Proszę, podzielcie się historiami, refleksjami.

nie mam jak dawniej matowych oczu
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rozstania - Wasze historie

Kazde rozstanie boli to jest normalne. To Co siedzi w psychice latwo nie wyblaknie. Tez to przechodze u musze sie pogodzic ze razem nie bedziemy. Nie jest latwo bo w glowie mam kociol. Czas leczy rany jak to mowia ale trzeba to przezyc to juz nie jest latwe. Zyje nadzieja ze ktoregos dnia sie obudze i moja glowa bedzie czysta czego tobie rowniez zycze.

"Nigdy nie pros sie o miłość bo choćby niewiadomo co by sie dzialo zwiazek to dwoje a nie jedno."

3

Odp: Rozstania - Wasze historie

Ja też przeszłam 3 rozstania - i to każde inne.. dlaczego ..? bo po różnym stażu i z różnych przyczyn. Na bazie swoich doświadczeń , uważam, że nie staż jest ważny, ale POWÓD / OKOLICZNOŚCI  rozstania. Jestem zdania ,że nie bez znaczenia w kwestii przezywania ma fakt, czy się samemu odchodzi ( bo coś złego się zadziało ) ,czy jest się porzuconym / czy trzeba odejść , bo coś tam....

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Rozstania - Wasze historie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018