1

Temat: Wypadanie włosów

Całymi garściami wypadają mi włosy. Jakie suplementy polecacie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wypadanie włosów

kup sobie ten szampon , mi pomógł a włosy sypały się niemiłosiernie, były wszędzie. Możesz popatrzeć też na inne szampony z tej firmy , ludzie chwalą te szampony.Seboradin Niger, szampon do włosów z czarną rzodkwią, 200

3

Odp: Wypadanie włosów

Stosowałam i stosuję Seboradin Niger, równiez moje włosy były wszędzie, musiałam zacząć jakąs kurację, preparat, cokolwiek. I jest niezły, efekty widoczne. Każdy chwalił ten produkt, w sumie wiele produktów chwalą z tej firmy. I jestem zachwycona. Do tego ten ładny zapach. Freva na prawde spróbuj tego Seboradinu, nie jest drogi a zawsze lepiej sprawdzić:) Możliwe że pomoże tak jak innym i będzie dobrze

4

Odp: Wypadanie włosów

Mi również wypadają włosy garściami dosłownie... W przeciągu roku mam dosłownie o połowę mniej włosów...
Zaczęło się odkąd mam problemy z tarczycą, szampony stosowałam chyba wszystkie możliwe...
Czy znacie jakieś metody? Nie wiem może jakieś maski/kremy do wcierania z naturalnych składników które sama będę mogła przygotować? Albo jakieś leki?
Nie wiem już co z tym robić..

5

Odp: Wypadanie włosów

Jest taka seria Anticaduta z Biokapu i to są wszystko produkty apteczne. Może spróbuj sięgnąć po coś takiego? To są wszystko rzeczy na naturalnym składzie i właśnie do stosowania przy takich problemach.

6

Odp: Wypadanie włosów

Również od siebie mogę polecić lioton oraz szampon z serii anticaduta smile Sama stosuję i naprawdę widzę poprawę. Przede wszystkim w tym, że mam mniej włosów na szczotce. Oczywiście jak wszystko wymaga cierpliwości, ale nmonikaa będziesz zadowolona smile

7

Odp: Wypadanie włosów

No właśnie dlatego polecam, bo wiem, że rzeczywiście pomaga. Moja przyjaciółka to już prawie nie miała włosów po operacji. hmm

8

Odp: Wypadanie włosów

Najpierw sprawdź czy nie masz anemii i problemów z tarczycą. I tu kłania się lekarz i wystawienie skierowania na badania.
Jak wykluczysz choroby, to możesz zacząć działać z pomocą ogólnodostępnych produktów. Mnie 2-3 lata temu uratowały:

- szampon, odżywka i żel Dermena (wszystkie stosowane w jednym czasie przez okres 6 miesięcy)
- Merz Special stosowany przez 6 miesięcy
- tabletki ze skrzypem i pokrzywą w dawce podwójnej jaką podaje producent (nie ma ustalonej medycznej dawki!) stosowane przez 6 miesięcy

Włosy zaczynały przestawać wypadać około po miesięcu, a po pół roku miałam dosłownie szczotkę na głowie........w sensie tyle nowych włosów (antenek big_smile ) mi odrosło

Aha...... kiedy włosy wypadały ścięłam je do ramion i przestałam farbować przez kwartał! Zrobiły się lżejsze i cebulki włosowe nie były już tak bardzo obciążone.

9

Odp: Wypadanie włosów

Dla mnie najlepsza jest silica ale trzeba ją stosować przynajmniej 3 miesiące. Włosy stopniowo przestają wypadać

10

Odp: Wypadanie włosów

Zbadaj sobie tarczycę, przy chorobach tarczycy wypadają włosy

11

Odp: Wypadanie włosów

Ja nie mam żadnych chorób, problemów ani nic a od bardzo długiego czasu wypadają mi włosy i czego bym nie próbowała nic nie pomaga. Ani suplementy, ani wcierki, ani olejowanie nic...
Macie jeszcze jakieś pomysły?

12

Odp: Wypadanie włosów

Ja polecam castor oil, mi bardzo pomógł - dużo baby hair i włosy rosną dużo szybciej (3-5 cm na miesiąc). Jednak w składzie jest tłuszcz z norek, więc zalezy jakie masz podejście do tego typu kosmetyków

13

Odp: Wypadanie włosów

Ja stosowałam Biotebal i bardzo mi odpowiadał.

14

Odp: Wypadanie włosów

A ktos z Was stosował może kapsułki z Vichy?

Odp: Wypadanie włosów

Dopiero odnalazłam ten temat - ile tu tego smile
Widzę, że nie tylko ja zmagam się z tym problemem więc trochę podnosi mnie to na duchu ale problem nadal jest. Kilku metod z wymienionych próbowałam - witaminy, odżywki i oleje niestety nie pomogło, jakby problem tkwił gdzieś indziej.. Słyszałam o ampułkach Vichy kiedyś od kogoś ale wyleciało mi z głowy. Może faktycznie warto spróbować. W końcu używam ich kremów i są świetne. Podobno to sprawka wody Vichy która ma świetne wartości zdrowotne - nie wiem czy tak jest ale skoro w kremach działa to chyba kupię sobie ampułki i spróbuję. Może to rozwiąże mój problem. Niech ktoś da znać czy korzystał z nich i czy nie jest to uciążliwe smile

16

Odp: Wypadanie włosów
mikrus napisał/a:

A ktos z Was stosował może kapsułki z Vichy?

Stosowałam. Działają! Najpierw spróbuj z Vichy dercos z aminexilem, a później z vichy neogenic. W międzyczasie łykaj każdego dnia kapsułki z wiesiołkiem (pisałam już kiedyś, że polecam wiesiołka Gal). Myj włosy dobrym szamponem i pij dużo naparu z pokrzywy i skrzypu polnego.

Odp: Wypadanie włosów

Dzięki za odpowiedzi smile Ampułki Vichy Clinical kupione. Dopiero drugi dzień więc początek ale mam nadzieję że przyniosą efekty. Dobrze, że ten produkt jest przebadany kinicznie bo to znaczy, że działa - mam nadzieję że i mi pomoże. Koszt kuracji nie jest wielki więc zawsze warto spróbować.

18

Odp: Wypadanie włosów

Olejek arganowy moim zdaniem jest najlepszy na włosy

19

Odp: Wypadanie włosów

Ja też borykałam się z problemem wypadających włosów i nic mi nie pomagało, dopóki nie spróbowałam produktów marki Seboradin. Poleciła mi je pani prowadząca dermokonsultacje u mnie w mieście smile Fajna sprawa z tymi konsultacjami, prowadzą je w całej Polsce i można się naprawdę dużo dowiedzieć. Na ich stronie internetowej są podane daty i miasta, gdzie aktualnie się odbywają.

20

Odp: Wypadanie włosów

Czasem trzeba zrobić podstawowe badania i da się załatwić sprawę suplementacją. Według mnie jak ktoś na coś choruje lub ma niedobory, to nic innego mu nie pomoże.

21

Odp: Wypadanie włosów

Przetestowalam już wiele rzeczy.. Biotebale, Skrzypy, Silica, Vitapile. Najlepsze co na mnie działa to stary dobry REVALID. Co ważne- nie jestto kolejny z wielu suplementow, ale LEK. Dostepny on jest bez recepty. Opakowanie kosztuje około 50-60 zl..czasem zdarza się w promo za 45zl.. ale jest tam 90 tabletek, niby trzeba je brac 3x na dzień, ale ja biore tylko rano i wieczorem i coz.. jestem teraz przy drugim opakowaniu ( wlasnie dzisiaj kupiłam! ) i jestem wreszcie mega zadowolona bo wlosow w odpływie mam duuuzo mniej.

22

Odp: Wypadanie włosów

polecam przetestować suplement diety Biotyna H ze zdovitu big_smile mnie pomogła i nie kosztuje dużo, są to pastylki do ssania

23

Odp: Wypadanie włosów
Clementine8 napisał/a:

Czasem trzeba zrobić podstawowe badania i da się załatwić sprawę suplementacją. Według mnie jak ktoś na coś choruje lub ma niedobory, to nic innego mu nie pomoże.

Zgadzam się z Tobą, że najpierw trzeba zrobić badania i potwierdzić lub wykluczyć przyczyne wypadania włosów. Niemniej jednak ampułki z aminexilem można stosować niezależnie od przyczyny wypadania włosów, podobnie te kapsułki z wiesiołkiem. Diagnozowanie zwykle nie trwa krótko, a przez ten czas można nabawić się prześwitów albo nawet całkiem wyłysieć.

24

Odp: Wypadanie włosów

Bardzo dobry na włosy jest Amlan Forte z Vital Progres. Ja go co prawda brałam początkowo na odchudzanie, ale dość szybko zauważyłam, że fryzura też mi się od niego polepszyła smile Idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby podziałać na dwa problemy jednym środkiem.

25

Odp: Wypadanie włosów

premium kolagen 5000 ewentualnie biotyna

Odp: Wypadanie włosów

Ja polecam ziołowy preparat Nefret+. Mi bardzo pomógł własnie w okresie wzmożonego wypadania włosów. I co najlepsze, włosy zaczęły mi po nim szybciej rosnąć. To bardzo fajny kosmetyk pielęgnacyjny który nadaje się nawet dla osób z chorobami skórnymi. Pozbawiony konserwantów i alkoholu, w pełni bezpieczny dla alergików.

27

Odp: Wypadanie włosów

Nefret+ miałam ten preparat i niewiele pomagało , juz tyle przetestowałam ze w koncu odpuściłam :-(

28

Odp: Wypadanie włosów

Mi pomogło tylko jedno: skrzyp+cynk w jednym.

29

Odp: Wypadanie włosów

Na kazdego dziala co innego, dlatego trzeba po kolei kupowac produkty i testowac, zlotej rady nie ma. Tez mam ten problem ale jeszcze nie stosowalam zadnych preparatow, mysle ze zaczne od seboradinu a jesli to nie pomorze zastosuje wax. Dodatkowo zakupilam biotyne na wlosy+krzem wiec mam nadzieje ze to pomoze.

30

Odp: Wypadanie włosów

Też od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy, słyszałam że jest jakiś nowy lek Biotebal i chyba zaryzykuję, bo już nie wiem co robić... Któraś z Was może to brała?

31

Odp: Wypadanie włosów
Nataliii89 napisał/a:

Też od jakiegoś czasu strasznie wypadają mi włosy, słyszałam że jest jakiś nowy lek Biotebal i chyba zaryzykuję, bo już nie wiem co robić... Któraś z Was może to brała?

Tak, ja stosowałam i nadal stosuję. Poleciła mi go fryzjerka, ale zapomniała o tym i kiedy po kilku miesiącach odwiedziłam ją ponownie sama zapytała co robiłam z włosami, że są grubsze i jest ich wyraźnie więcej. Rzeczywiście pojawiły się liczne baby hair, a nowe włosy rosły znacznie mocniejsze. Niestety był to efekt przejściowy, bo potem czupryna na powrót mi się osłabiła i nie mam pojęcia jaka jest tego przyczyna.
Z drugiej strony znam osoby, którym Biotebal wcale nie pomógł, wszystko bowiem zależy od tego, czego brakuje w naszym organizmie.

32

Odp: Wypadanie włosów

z apteki to polecam biotebal, merzhspezial albo skrzypovite

33

Odp: Wypadanie włosów

Jeśli włosy wypadają garściami trzeba poszukać przyczyny i ją leczyć, może anemia ... ale to tylko moje gdybanie...
Lekarz powie jakie badania wykonać

34 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-16 20:57:37)

Odp: Wypadanie włosów

Ja w sobie wyrobiłam nawyk dbania o włosy poprzez serum spam i są efekty. Cała kuracja zajmuje półtorej miesiąca i potem raz na rok dobrze jest sobie taki zabiegi powtarzać żeby ten efekt był stały i naprawdę efektowny. Mi kiedyś to włosy wypadały po samym przeczesaniu się dłonią. Teraz mogę upinać, czesać, wkładać gumki i nic się złego z włosami nie dzieje.

35

Odp: Wypadanie włosów

Najważniejsze zalecenia: minimalizujcie stres, przyjmujcie suplementy z biotyną, krzemem, pijcie drożdże, trzymajcie zbilansowaną dietę bogatą w cynk, krzem, miedź, mangan, żelazo, witaminy z grupy B, poczytajcie o maseczce z jajek na włosy I ją zastosujcie, natomiast jeśli po 2 miesiącach nie zauważcie poprawy to przyczyną zapewne są zaburzenia hormonalne.

36

Odp: Wypadanie włosów

Ja brałam biotebal mi bardzo pomógł

37

Odp: Wypadanie włosów

jaki suplement polecacie?

38

Odp: Wypadanie włosów

Moja koleżanka fryzjerka też spoko się wyrażała o Biotebalu, ja z kolei ze swojej autopsji wiem, że wcierka Jantar jest skuteczna.

39

Odp: Wypadanie włosów

Przede wszystkim trzeba dokładnie zbadać przyczynę wypadania włosów. Czasami jakieś suplementy pomogą, a innym razem trzeba się leczyć.

40 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-03-21 16:44:13)

Odp: Wypadanie włosów

Witam,
Jakiś czas temu również przechodziłam podobny problem - włosy wypadały dosłownie garściami, niestety okazało się, odpowiedzialna za to jest wada genetyczna. Polecam udać się do lekarza, ponieważ problem może się okazać czymś poważniejszym. Z pomocą przyszło mi nieregulaminowy link (link znajdziecie w sygnaturze poniżej wink), polecam serdecznie - miła i profesjonalna obsługa, z pewnością pomogą.
Pozdrawiam

41

Odp: Wypadanie włosów

Przede wszystkim sprawdź czy Twój szampon nie ma silikonów. Silikony zapychają mieszki włosowe i mogą powodować wzmożone wypadanie!
Kup 2 nowe szampony, jeden delikatny (z delikatnymi detergentami) i drugi tzw. "rypacz" - z mocnymi (SLS). Ale obydwa bez silikonów! Myj na co dzień skórę głowy tym delikatnym i tym rypaczem co 2-3 tygodnie.
I ogarnij może jakąś wcierkę? O łopianowej słyszałam dobre opinie. Ale są też inne, w necie masz całe działy z produktami przeciw wypadaniu (chociażby na Notino), znajdziesz coś za grosze, a może pomoże.
Zamiast suplementów to może pij raz dziennie napar ze skrzypu i pokrzywy?
Trzymam kciuki, bo wiem jako to jest upierdliwy problem.

42

Odp: Wypadanie włosów

Mnie pomogły żelki - misie z popularnej u nas drogerii, ale trzeba stosować przynajmniej przez okres kilku miesięcy. Nie wiedziałabym, że pomagały, gdybym ich na kolejnych parę miesięcy nie odstawiła. Teraz już wiem...

43

Odp: Wypadanie włosów

Na wypadające, zniszczone włosy używam olejek Hasna. Rewelka. Koleżanka mi go poleciła i naprawdę muszę przyznac miała rację. Włosy po nim odrastają, już nie są takie matowe, nie łamią się tak . No wiadomo trzeba regularnie stosowac, ale pomaga

44

Odp: Wypadanie włosów

Przede wszystkim zrobiłabym podstawowe badania. Przyczyn wypadania może być wiele.

45

Odp: Wypadanie włosów

Przede wszystkim BADANIA. To może być na tle hormonalnym sad

46

Odp: Wypadanie włosów

Mnie też pomógł biotebal. Przeszłam 3 miesięczną kurację później przerwa jakiś miesiąc, dwa i znów 3 miesiące brania. Nawet fryzjerka powiedziała, że są w dużo lepszej kondycji, ale przede wszystkim miałam mnóstwo nowych włosów

47

Odp: Wypadanie włosów

Ja te biorę biotynę i uważam, że działa.

48

Odp: Wypadanie włosów
Patkaa88 napisał/a:

Ja te biorę biotynę i uważam, że działa.

ja biotynę wolę w formie drażetek Merz Spezial, przy okazji uzupełniam inne witaminy

49

Odp: Wypadanie włosów

mnie też spodobały się te drazetki Merz . Są niedrogie i mają fajny skład

50

Odp: Wypadanie włosów
damianpotok napisał/a:
Patkaa88 napisał/a:

Ja te biorę biotynę i uważam, że działa.

ja biotynę wolę w formie drażetek Merz Spezial, przy okazji uzupełniam inne witaminy

tam oprócz biotyny chyba jeszcze żelazo i wit. A i C jest

51

Odp: Wypadanie włosów
milenapach93 napisał/a:

mnie też spodobały się te drazetki Merz . Są niedrogie i mają fajny skład

można zobaczyć skład na stronie Merz Spezial, wielu kobietom widzę, że pomaga

52

Odp: Wypadanie włosów
monikajanik napisał/a:
milenapach93 napisał/a:

mnie też spodobały się te drazetki Merz . Są niedrogie i mają fajny skład

można zobaczyć skład na stronie Merz Spezial, wielu kobietom widzę, że pomaga

też na forach czytałam, że jest dobry

53

Odp: Wypadanie włosów

kochana suplementy to nie wszystko smile wazne jest tez dobrac odpowiednie kosmetyki w tym tonik odzywke czy maske no i odpowiednia ilosc snu, dieta itd

54

Odp: Wypadanie włosów

tonik na wlosy? tonik to sie do twarzy uzywa tongue

55

Odp: Wypadanie włosów

tonik pobudza i aktywuje cebulki wlosow big_smile tak tak tez sie zdziwilam zanim je poznalam big_smile kupuje na eksperciwlosow caly zestaw i suplementuje sie tez od srodka

56

Odp: Wypadanie włosów

balonica, ptysioweciastko i inni - naprawdę Wam/Tobie się wydaje, że ktoś się jeszcze nabiera na te naciągane, spamerskie pogawędki? cool

57

Odp: Wypadanie włosów

po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni  stosuję peodukty które Mnie polecla  fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować    siarkę organiczną ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz  szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić  !!  Poszukacie ich sklep bez problemu w sieci jak nie szukacie tych produktów u siebie w miescie . Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające smile)) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 2 tygodniach a rosły nowe po 4 tygodniach smile Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka wink Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" smile) Więc cierpliwości smile