Biuro matrymonialne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Biuro matrymonialne

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 308 ]

1

Temat: Biuro matrymonialne

Tak dziewczyny.  Pirata tam nie było jeszcze, a ja się naczytałem tu różności smile   I miałem raczej kiepskie doswiadczenia z jakimiś randkowymi serwisami randkowymi.  No ale biuro matrymonialne brzmi poważnie, no nie?
  Sumienie mam czyste, nie chcę żadnej wkręcać bo jak najbardziej mam poważne zamiary.  No więc na oczy mi się wygooglało podobno najlepsze netowe biuro.  Załozyłem profil, walnałem obrazki, wyskoczyłem z dukatów i opłaciłem super-hiper-extra abonament coby laski nawet bez opłaty mogły pisać.
Chyba dobrze, prawda?
  I teraz zobaczymy jaką odniose tam klęskę i niczego to nie da.  Bo sam swoje szanse typuję na, hmmmmm, może z 5%  że natrafię na taką dziewczyne która też poważnie sprawę potraktuje.
   Po dwóch dniach, znaczy od wczoraj dostałem jedną odpowiedź sensowną.   Taaaa, napisałem do nauczycielki , bardzo sympatycznej jak mozna po fotce sądzić i jest odpowiedź!!  Napisałem chyba z 20 innych wiadomości do innych pań które komputer wyliczył że mam największe szanse.   Jakies takie powyżej 75% dopasowania.   Na oko wydaje się OK
  No ale wracając do nauczycielki to okazało się że to nauczyciel.  Powaga, trans napisał który jako kobieta jest naprawdę w dechę smile
Spoko, odpiszę bo ja szczery pirat jestem i mogę jakies kolezeńskie kontakty ew. z nauczycielką utrzymywać, ale na love nie ma szans.
W sumie w jakims stopniu rozumiem go/ją.  Bo sam miałem transowe przygody chodząc do szkoły.   Ale to wynikało wyłącznie ze szczenięcej radości zycia , a nie z jakiejś mocnej potrzeby.  A że szkoła była OK bardzo, era panków i poppersów to z tych odszczepieńców nasz sprytny dyr zrobił extra klasę.  Moja dziewczyna była radosna pankówą i kiedyś tak jakoś wyszło że dla jaj mnie przerobiła mnie wizualnie tez na pankówe ma się rozumiec.    Ale były jaja, mama musiała iśc do szkoły hahahahahhaha.
Ale generalnie to ładna laska ze mnie była tak że wszystko ok.

Dobra, ale wracając do biura matrymonialnego to ja poproszę was o wsparcie.  Co do tych dziewczyn pisać? Bo te pozostałe poza nauczycielką to owszem przeczytały wiadomości i kaplica.  Ani w ta ani we wta, no chyba że faktycznie jestem tak odrażający że je sparaliżowało na wejściu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Biuro matrymonialne

Ale co napisałeś w tych wiadomościach że "kaplica" ?

3

Odp: Biuro matrymonialne

Mówiąc kaplica miałem na mysli to że nic.  Widzę że wiadomośc została przeczytana i to wszystko.   Jakoś tak dziwne mi się wydaje że nawet 1 na 20 nie ma ochoty kliknąc choćby słoneczka.
  Czyli co, powiedzmy całośc tych 20 pań po prostu tam jest na takiej samej zasadzie jak wszędzie?   Sprawdzają sobie tylko swoja atrakcyjność, traktuja jako świetna zabawę czu co?
Bo nie łapię

4

Odp: Biuro matrymonialne

Wysyłając wiadomość coś musiałeś napisać - co napisałeś?. Nigdy nie pisałam do biura matrymonialnego ale tak sobie myślę, że jak ktoś pisze, to nie po to żeby sprawdzić swoją atrakcyjność tylko kogoś poznać.

5

Odp: Biuro matrymonialne

Trudno powiedzieć dlaczego odzewu brak,bo nie wiem co piszesz tym kobietom.

6

Odp: Biuro matrymonialne

Może za wcześnie im napisałeś, że chętnie przystąpisz do abordażu? tongue big_smile

7 Ostatnio edytowany przez majkaszpilka (2016-04-01 21:02:34)

Odp: Biuro matrymonialne
Klio napisał/a:

Może za wcześnie im napisałeś, że chętnie przystąpisz do abordażu? tongue big_smile



hahahhahahahah big_smile

No...w sumie Pirat to szczery Chłop,mógł pójść po bandzie tongue

8 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 21:07:19)

Odp: Biuro matrymonialne

Ewentualnie puścił tekst: czy zostaniesz moją wyspą skarbów? big_smile
Mógł być opacznie zrozumiany...

Edycja: Wiele też zależy od zdjęcia...

http://commentphotos.com/gallery/CommentPhotos.com_1407352155.jpg

vs

http://static2.comicvine.com/uploads/original/11/111746/4352187-pirates4jacksparrowpostercropped.jpg

9

Odp: Biuro matrymonialne

No Pirat...gadaj jak na spowiedzi,bo będziemy snuć domysły do końca Świata big_smile

10

Odp: Biuro matrymonialne

Nie nie laski, nic z tych takich ostrych jazd.   Zupełnie miłe i niezbyt rozwlekłe wiadomości w zastępstwie tych z automatu>  Typu >  fajnie wyglądasz na zdjęciu!   Albo:  mamy duży % zgodności-poznajmy się.
  Raczej nawiązywałem do ich cech zawartych w profilach.

11

Odp: Biuro matrymonialne
majkaszpilka napisał/a:

No Pirat...gadaj jak na spowiedzi,bo będziemy snuć domysły do końca Świata big_smile

A skojarzeń i inspiracji piratami od groma...
Mogę tak bez końca big_smile

12

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

   Albo:  mamy duży % zgodności-poznajmy się.

Ten by był niezły big_smile
Mamy duży % zgodności. Czy uwierzysz w rachunek prawdopodobieństwa od pierwszego wejrzenia i umówisz się ze mną? lol

13

Odp: Biuro matrymonialne

Wicie co laski.  Może rozbujacie mi piracki proceder co?
Kobiety tam mogę się wrejestrować zdaje się za frajer.  I nawet bez opłaconego abonamentu jeżeli posle jakies słoneczko czy cos to otwieram tym samym mozliwośc komunikacji ze mną.
    No to jak, wskoczycie na serwis?
Wybujacie Pirata na top 10  to może cos z tego bede miał
  Znaczy  żonę smile

14 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 21:17:50)

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Wicie co laski.  Może rozbujacie mi piracki proceder co?

Werbujesz załogę na statek? big_smile
Ja mogę co najwyżej za papugę robić lol

15

Odp: Biuro matrymonialne

No to powiem Ci,że musiałeś coś sknocić na dzień dobry.
Pytanie...co?Możliwości jest wiele
upierdliwiec,
zbok,
słodziaczek -lizaczek( wiesz masa komplementów z du...py)
flaki z olejem,
nachalny typ
i inne tego typu.

Albo te baby jakieś takie..dziwne.To tez jest opcja big_smile tongue


Ooooo...albo od razu do ołtarza ciągnie...to desperat big_smile

16 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 21:21:33)

Odp: Biuro matrymonialne

Spróbuj wyrwać Majkęszpilkę, a reszta oceni skuteczność. Piszę poważnie smile
Majkaszpilka oczywiście też może oceniać big_smile
Dopiero na przykładzie tego co robisz będzie można wskazać, gdzie mogą tkwić błędy.

17 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 21:24:26)

Odp: Biuro matrymonialne

Nie no.  jaka upierdliwość ?  Dostały po jednej wiadomości bez słodzenia i ciagania do ołtarza.  No ale chyba jeżeli to biuro matrymonialne to chyba zdają sobie sprawę że same chca iśc w tamtą stronę.
A komplementy jezeli były to co najwyżej że poleciałem na śliczny uśmiech itp....

ed:  dobra.  Szpilka-wex zakładaj profil i spróbuję Ciebie wyrwać do ołtarza.   Napiszę cos do ciebie w oparciu o to co masz w profilu

18

Odp: Biuro matrymonialne

Se wypraszam se.

Jestem już zajęta.Dożywotnio.
Znaczy się... to może się zmienić jeszcze big_smile tongue

19 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 21:26:20)

Odp: Biuro matrymonialne
majkaszpilka napisał/a:

Se wypraszam se.

Jestem już zajęta.Dożywotnio.
Znaczy się... to może się zmienić jeszcze big_smile tongue

Moja droga poświęć się dla sprawy i odgrywaj grzecznie rolę wyrywanej big_smile
Oczywiście jest też opcja odgrywania tej roli w sposób niegrzeczny big_smile

W nagrodę dostaniesz awans ze szczura okrętowego na zastępcę kapitana statku. Fucha papugi niestety została zaklepana tongue

20

Odp: Biuro matrymonialne

Heeee, a wiesz co Szpilka, skoro masz œatpiwości to ja będę ciebie przekupstwem kusić.   Moge ci dać w prezencie 2 tygodnie full serwice na tym portalu.
Pisałem że wykupiłem super extra-hiper-zajebisty pakiet

21

Odp: Biuro matrymonialne

No właśnie to miałam powiedzieć,że grzecznie to nie da rady...a niegrzecznie też nie,bo Pirat fajny gość.To nie Blacha czy inny materiał,któremu można pocisnąć big_smile

22

Odp: Biuro matrymonialne

Nie nooo, chyba skocze za burtę.  Skoro ani grzecznie ani niegrzecznie ze mna nie idzie.   No to jak?

23

Odp: Biuro matrymonialne
Klio napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Se wypraszam se.

Jestem już zajęta.Dożywotnio.
Znaczy się... to może się zmienić jeszcze big_smile tongue

Moja droga poświęć się dla sprawy i odgrywaj grzecznie rolę wyrywanej big_smile
Oczywiście jest też opcja odgrywania tej roli w sposób niegrzeczny big_smile

W nagrodę dostaniesz awans ze szczura okrętowego na zastępcę kapitana statku. Fucha papugi niestety

została zaklepana tongue


Nie robię tego dla apanaży tak jak Ty Klio big_smile ....a "wogle" to kwestia papugi nie była wspólnie ustalana.

Ja to jedynie z pobudek altruistycznych mogę...znaczy nie mogę w tej chwili,ale mogłabym big_smile

24

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

  No to jak?

Nie bój nic. Zrobimy Ci Panią poglądową tongue
Lubie Cię więc dostaniesz taką fajną

http://z5.kowbojki.pl/0ee3b9db183ad36455516e1b4837fae9/lais%20ribeiro.jpg

Teraz opis trzeba wygotować Pani. Pirat szykuj się do podrywu big_smile

25

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Nie nooo, chyba skocze za burtę.  Skoro ani grzecznie ani niegrzecznie ze mna nie idzie.   No to jak?


Jest jeszcze jedna opcja.
Może one seksu w czystej postaci chcą...a nie jakieś pitu-pitu?

Rachu,ciachu i po strachu...wiesz?

26 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 21:40:35)

Odp: Biuro matrymonialne

Jeżeli chce się bzykać to ma masę innych witryn, prawda?    Będzie sobie zadawać trud pisania profilu dla takiego czegoś?
  Tam opcji o uczuciach, przywiązaniu, wzajemnym oddaniu tyle że głowa boli.
  A ta panna tam na tym portalu nie przejdzie.  Mod musiałby byc idiota żeby nie uznac takiego zdjęcia za fotę od trola

ed:  zdjęcie główne musi być z wyraźnnym nastawieniem na twarz i oczy.  Może uszłoby w dodatkowych.  Ale też wątpię

27 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 21:42:31)

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

  A ta panna tam na tym portalu nie przejdzie.  Mod musiałby byc idiota żeby nie uznac takiego zdjęcia za fotę od trola

Ale to nie Twoje biuro matrymonialne, tylko netkobiety. Tu same takie fajne są, więc się przyzwyczajaj tongue
Jakie są kategorie opisu?

28 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 21:47:54)

Odp: Biuro matrymonialne

Pirat, a Ty jakieś zdjęcie masz? Bo o to się często na portlach rozbija.

Po drugie, jaki czas temu napisałeś te wiadomości? Może niektóry laskom trzeba dać trochę czasu, bo się naczytały, że jak za szybko odpowiedzą, to będą za łatwe.

29

Odp: Biuro matrymonialne

Nie znam się,nigdy nie byłam na portalu randkowym,to skąd mam wiedzieć?
Tak sobie gdybam smile

Ale coś skopałeś,bo za mało kobiet się odzywa.

30

Odp: Biuro matrymonialne

Pewni że mam, profil nawalony na 100%    Znaczy tam zdaje się 5 zdjęc mozna lepnąc.
   Mam w sportowym wdzianku, gajorze, takie zykłe na motocyklu i zdjęcie z hobby.  Dokładnie tak jak pani psycholog smile   w radach napisała co najlepiej wkleić

31 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 21:50:00)

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Pewni że mam, profil nawalony na 100%    Znaczy tam zdaje się 5 zdjęc mozna lepnąc.

No to spoko big_smile

A na serio wszystkie wiadomości przeczytane i zero odzewu? Oprocz ww trans nauczycielki?

32 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 21:52:13)

Odp: Biuro matrymonialne

Chyba wiem.  Patrzyłem na zdjęcia innych piracików z ciekawości.   Problem pewnie w tym że przeciętny facet w moim wieku ma bebzona że kratę browara może postawić na nim, łysa pałę i generalnie wygląda na mojego ojca.
  Pewnie mysla że sciema

Powaga.  Tylko ta jedna i w sumie fajna odpowiedź.

ED; chyba uderzę do wątku:  Wygladam jak dziecko

33 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 22:01:58)

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Chyba wiem.  Patrzyłem na zdjęcia innych piracików z ciekawości.   Problem pewnie w tym że przeciętny facet w moim wieku ma bebzona że kratę browara może postawić na nim, łysa pałę i generalnie wygląda na mojego ojca.
  Pewnie mysla że sciema

big_smile Niestety niewykluczone smile Zrób sobie z dzisiejszą gazetą, żeby wiedziały, że to Ty big_smile 

Ale masz gadane "pisemnie" wiec aż dziwne, że taka mało informacji zwrotnych...

A może jednak źle wybierasz cele? Systemy i ich dopasowania to jedno, a to czy się komuś spodobasz z opisu i z wyglądu to drugie...  Dla porównania: idziesz ulicą/jesteś w dyskotece, może minąć Cie 100 dziewczyn i na żadną nie zwrocisz uwagi. W sumie dlaczego zakładać, że portale działają inaczej...


W sumie chyba na razie nie ma co panikować. Ja bym powiedziała - poczekaj, zobaczysz, czy się żadna inna nie odezwie i spokojnie próbować dalej. Możesz należeć do grupy, która z rożnych powodów nie trafia w przeciętną i po prostu musisz się dłużej naszukać smile

@Klio - za tekst "Zostań moją wyspą skarbów" zostałaś bohaterką mojego dnia big_smile

34 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 22:01:17)

Odp: Biuro matrymonialne

Naprawdę nie pisałem elaboratów.  Text długości max 10-15 sekund czytania.
   Z ta gazetą chyba dobry pomysł
ed.  Jutro pójdę i kupię jakie Elli czy cos gdzie jest duża data i ta sama okładka we wszystkich krajach i se walnę zdjęcie
  Ale to fakt, generalnie ludzie mylą się średnio o 20 lat

35

Odp: Biuro matrymonialne

Dobra, polecę po całości i przelecę od początku do konca wszystkie laski, nawet te bez zdjęć i się zobaczy

36

Odp: Biuro matrymonialne

Oj to jak nie odpisały to chyba jakieś  hmm przygłupawe.
Albo za ładnie na zdjęciach wyszedłeś ,ale także może opis za idelany coś tam naskrobał że romantyk itp. Hehe
Chyba nie napisałeś że płyniesz statkiem do zachodu śłonca tongue
Kobiety niech pomogą jak można się tam zarejestrować i nie wiem są jakieś oceny czy cuś i faktycznie profil mogą podbić i komentarze dać.
Myślę że Twoje szanse by urosły.
Tyle że ja nie wiem nawet czy to tak działa.

37

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

ed.  Jutro pójdę i kupię jakie Elli czy cos gdzie jest duża data i ta sama okładka we wszystkich krajach i se walnę zdjęcie
  Ale to fakt, generalnie ludzie mylą się średnio o 20 lat

Zrób z Cosmopolitan i koniecznie pamiętaj o dziubku big_smile

Pirat za mało danych. Napisz tak pi razy drzwi co piszesz do tych kobiet.

38 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 22:06:40)

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Naprawdę nie pisałem elaboratów.  Text długości max 10-15 sekund czytania.
   Z ta gazetą chyba dobry pomysł
ed.  Jutro pójdę i kupię jakie Elli czy cos gdzie jest duża data i ta sama okładka we wszystkich krajach i se walnę zdjęcie
  Ale to fakt, generalnie ludzie mylą się średnio o 20 lat

No dobra, ale może właśnie pięć z tych lasek wolałoby dostać coś dłuższego i ciekawszego. Nie wiem, co tam pisałeś, ale jeśli nawet 25% liczy na dłuższe wiadomośći od poważnie zainteresowanych kolesi, to wiesz, czemu 5 z tych 20 Ci nie napisało...

Trudno spekulować, co na daną laskę zadziała. Aczkolwiek chyba zgodzę się, że jak się zgadza zdjęcie i powiedzmy "warunki ramowe" to powinny chociaż cokolwiek odpisać. (Warunki ramowe, czyli jej preferencje wiekowe i statusu - kawaler vs. rozwiedziony, itd. )

Jak weźmiesz Elle to faceci zaczną pisać tongue tongue 

EDIT: A  po dziubku i Cosmo to już masz na bank big_smile

39

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Dobra, polecę po całości i przelecę od początku do konca wszystkie laski, nawet te bez zdjęć i się zobaczy

Wszystkie przelecisz? big_smile big_smile

40 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 22:11:15)

Odp: Biuro matrymonialne
Klio napisał/a:

Pirat za mało danych. Napisz tak pi razy drzwi co piszesz do tych kobiet.


Klio, ale tak na forum nie może zdradzać całego warsztatu, bo jeszcze po pierwsze ktoś podkradnie pomysły smile No i już potem głupio wykorzystać, jak się raz puści w eter. A może są jakieś teksty skuteczniejsze niż inne big_smile

Takie dyskusje to lepiej na priv big_smile

41 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 22:15:43)

Odp: Biuro matrymonialne
robingirl napisał/a:
Klio napisał/a:

Pirat za mało danych. Napisz tak pi razy drzwi co piszesz do tych kobiet.


Klio, ale tak na forum nie może zdradzać całego warsztatu, bo jeszcze po pierwsze ktoś podkradnie pomysły smile No i już potem głupio wykorzystać, ak się raz puści w etere. A może są jakieś teksty skuteczniejsze niż inne big_smile

Takie dyskusje to lepiej na priv big_smile

Ale właśnie tacy rymiarze-tekściarze rodem z wyspy skarbów wink mnie osobiście by odrzucali. Tu nie chodzi raczej o sypanie drętwymi tekstami tylko zwykłe zagajenie. Chyba, że ja to jakiś oldskól jestem.
Ostatecznie jeśli jest to wiedza tajemna pokroju alchemii, to może niech nie zdradza sekretu kamienia filozoficznego. Problem jest taki, że sam tego sekretu jeszcze nie poznał. Chyba, że jako sukces zaliczymy nauczycielkę, no to kamień ma w garści.

42 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 22:21:23)

Odp: Biuro matrymonialne
Klio napisał/a:

Ale właśnie tacy rymiarze-tekściarze rodem z wyspy skarbów wink mnie osobiście by odrzucali. Tu nie chodzi raczej o sypanie drętwymi tekstami tylko zwykłe zagajenie. Chyba, że ja to jakiś oldskól jestem.
Ostatecznie jeśli jest to wiedza tajemna pokroju alchemii, to może niech nie zdradza sekretu kamienia filozoficznego. Problem jest taki, że sam tego sekretu jeszcze nie poznał. Chyba, że jako sukces zaliczymy nauczycielkę, no to kamień ma w garści.


Rymiarz-tekściarz rodem z wyspy skarbów - oplułam ekran big_smile

Nie, może faktycznie coś idzie nie tak, ale chodzi mi o to, że na forum wyciąganie konkretnych tekstów grozi utratą anonimowości. Zresztą - była tu już kiedyś dyskusja w jakimś wątku o zaczepkach i oceny bywały różne. Jak dziewczyna rzeczowa to woli konkretniejsze zagajenia, bez jakichś aluzji i podtekstów. A inne znowu normalne zagajenia uznawały za nudne.
Wiec znowu -trzeba podchodzić indywidualnie do każdej dziewczyny. Spojrzeć co ma napisane i ewentualnie się dostosować. Ale i tak się nie przewidzi... Jeśli Pirat ma taki styl zagadywania jak pisania tutaj, to najprędzej trafi do jakiejś jajcarskiej dziewczyny, co ma opis w podobnym stylu... To taki przykład..

43 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 22:24:03)

Odp: Biuro matrymonialne

Do jedej która z naciskiem podkreślała że nie chce spotkac kogoś kto jej będzie opowiadł o ex i że nie chce byc psychologiem napisałem np:
Zamiast opcji z automatu wybieram tą że napiszę sam. Przeczytałem to co piszesz w profilu bardzo uważnie i rozumiem oraz zgadzam się całkowicie. Ja również jestem z jakąś historią którą odcinam krechą. Moja ex kiedyś znalazła nowego, żyjemy nie wspominając siebie źle tak więc terapeuta nie jest mi potrzebny i chyba już wiesz o niej wszystko co potrzeba. Potrzebuję czegoś zupełnie innego, wydaje mi się też że twoje myśli również krążą w podobnych rejonach. Chcemy się zakochać i spotkać kogoś kto będzie nam oddany a w zamian nam da to samo


ed:  czyli co, założyć drugi profil tak i z jednego słodzić i miodzić a drugiego walic :  to kiedy skarbie mam wpaśc żeby cie zerżnąć?

44 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 22:25:49)

Odp: Biuro matrymonialne
robingirl napisał/a:

Rymiarz-tekściarz rodem z wyspy skarbów - oplułam ekran big_smile

Proszę bardzo big_smile

robingirl napisał/a:

Nie, może faktycznie coś idzie nie tak, ale chodzi mi o to, że na forum wyciąganie konkretnych tekstów grozi utratą anonimowości.

Nie chodziło mi o dokładny opis, a pi razy drzwi; taki ala co bym zazwyczaj nagryzmolił.
Rzeczywiście trzeba podchodzić indywidualnie, ale na ile indywidualnym rzeczywiście można być na takich portalach?

Edycja:
Pirat! Olaboga! Napisała kobieta konkretnie, że nie chce słuchać o ex, a Ty jej w pierwszej wiadomości piszesz o ex! Jezusicku, co Ty robisz?

45

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Do jedej która z naciskiem podkreślała że nie chce spotkac kogoś kto jej będzie opowiadł o ex i że nie chce byc psychologiem napisałem np:
Zamiast opcji z automatu wybieram tą że napiszę sam. Przeczytałem to co piszesz w profilu bardzo uważnie i rozumiem oraz zgadzam się całkowicie. Ja również jestem z jakąś historią którą odcinam krechą. Moja ex kiedyś znalazła nowego, żyjemy nie wspominając siebie źle tak więc terapeuta nie jest mi potrzebny i chyba już wiesz o niej wszystko co potrzeba. Potrzebuję czegoś zupełnie innego, wydaje mi się też że twoje myśli również krążą w podobnych rejonach. Chcemy się zakochać i spotkać kogoś kto będzie nam oddany a w zamian nam da to samo

No i moim zdaniem - w tej wiadomości zrobiłeś zbyt głęboką wycieczkę osobistą. W większości przypadków jednak w pierwszych wiadomościach chyba lepiej jest wyjść od czegoś bardziej neutralnego (to co ma w swoim opisie to jej sprawa, przyjąłeś do wiadomości) Nie banału, ale czegoś a la small talk. Więc wymienienie ex i zakochania jest dość ryzykowne. na Twoją korzyść, że świadczy o poważnych zmiarach. ALE... Można przedobrzyć no i to chyba w tym kierunku poszło....
Z mojej perspektywy wystarczyłoby
"Zamiast opcji z automatu wybieram tą że napiszę sam. Przeczytałem to co piszesz w profilu bardzo uważnie, ydaje mi się też że nasze myśli również krążą w podobnych rejonach. + jakieś pytanie neutralniejsze do niej".

No ale to moje wrażenie...

46

Odp: Biuro matrymonialne

Ona w pofilu o swoim ex napisała zdecydowanie więcej.   hmmmm, myslałem że nie przegne pały.
OK, jak widać znowu się myliłem. 
Ale cos ruszyło.   Jedna odpowiedziała

47

Odp: Biuro matrymonialne
robingirl napisał/a:

No i moim zdaniem - w tej wiadomości zrobiłeś zbyt głęboką wycieczkę osobistą. W większości przypadków jednak w pierwszych wiadomościach chyba lepiej jest wyjść od czegoś bardziej neutralnego (to co ma w swoim opisie to jej sprawa, przyjąłeś do wiadomości) Nie banału, ale czegoś a la small talk. Więc wymienienie ex i zakochania jest dość ryzykowne. na Twoją korzyść, że świadczy o poważnych zmiarach. ALE... Można przedobrzyć no i to chyba w tym kierunku poszło....
Z mojej perspektywy wystarczyłoby
"Zamiast opcji z automatu wybieram tą że napiszę sam. Przeczytałem to co piszesz w profilu bardzo uważnie, ydaje mi się też że nasze myśli również krążą w podobnych rejonach. + jakieś pytanie neutralniejsze do niej".

No ale to moje wrażenie...

Zgadza się. Na wypruwanie całej i caluśkiej prawdy wink przyjdzie czas. Nie ma co tak ostro zaczynać, bo wzbudzać to może poczucie osaczenia i potrzebę rewanżu. Szczerość jest ok, ale nie za dużo na samym początku.

48

Odp: Biuro matrymonialne

A nie mówiłam,że coś skopał?

49 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 22:38:16)

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Ona w pofilu o swoim ex napisała zdecydowanie więcej.   hmmmm, myslałem że nie przegne pały.
OK, jak widać znowu się myliłem. 
Ale cos ruszyło.   Jedna odpowiedziała

smile

A więc nie jest najgorzej. Może w weekend pojawią się kolejne odpowiedzi, bo w tygodniu może kobiety zapracowane, a w weekend sobie poczytają i się zastanowią big_smile

Wiesz, a ta pani może właśnie sama potrzebuje pogadać o ex, tylko o swoim i dlatego nie chce, żeby potencjalni faceci gadali o swoich ex. Kto wie big_smile

50

Odp: Biuro matrymonialne
majkaszpilka napisał/a:

A nie mówiłam,że coś skopał?

Jakaś przyczyna zawsze jest smile
Ale skoro przy 20 wiadomośćiach trafił transkobietę, to ma równie wielkie szanse na to, że jego styl trafi na podatny grunt big_smile

51

Odp: Biuro matrymonialne
Klio napisał/a:

Edycja:
Pirat! Olaboga! Napisała kobieta konkretnie, że nie chce słuchać o ex, a Ty jej w pierwszej wiadomości piszesz o ex! Jezusicku, co Ty robisz?

Hahaha ^^

52 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 22:43:23)

Odp: Biuro matrymonialne

Hahaha.  Ok jeżeli jakas zapyta o ex to odpowiem że ja zakopałem w lesie smile

ed.  skoro śmiesznie jest to wiecie co.  Ta nauczycielka jest najładniejsza smile
hahahahaha
Przecie nie umówię się z noią na piwo

53

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Hahaha.  Ok jeżeli jakas zapyta o ex to odpowiem że ja zakopałem w lesie smile

To też będzie jakaś informacja o ex wink
Chociaż jest szansa, bo dla optymistek będziesz miłośnikiem natury... big_smile

54 Ostatnio edytowany przez robingirl (2016-04-01 22:45:01)

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Hahaha.  Ok jeżeli jakas zapyta o ex to odpowiem że ja zakopałem w lesie smile

ed.  skoro śmiesznie jest to wiecie co.  Ta nauczycielka jest najładniejsza smile
hahahahaha
Przecie nie umówię się z noią na piwo

Pirat, biorąc pod uwagę, że jesteś w necie, to nauczycielka ma najlepszego photoshopa tongue
Jak już pójdziesz, ze wszystkimi na piwo, to wtedy będziesz mógł napisać która najładniejsza big_smile

55

Odp: Biuro matrymonialne
robingirl napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

A nie mówiłam,że coś skopał?

Jakaś przyczyna zawsze jest smile
Ale skoro przy 20 wiadomośćiach trafił transkobietę, to ma równie wielkie szanse na to, że jego styl trafi na podatny grunt big_smile


Tak.
Tylko do tego trzeba uważnie czytać,ważyć słowa,starać się w miarę poprawnie wyrażać myśli,nie sypać banałami i...i jeszcze podstawowe,subtelne zasady zdrowego flirtu,które są wpisane w kod genetyczny faceta.

Wszystko jest ważnie,bo tu nie ma takich informacji jak w realu,trzeba więc je na sucho wyartykułować.

56

Odp: Biuro matrymonialne
Klio napisał/a:
Pirat napisał/a:

Hahaha.  Ok jeżeli jakas zapyta o ex to odpowiem że ja zakopałem w lesie smile

To też będzie jakaś informacja o ex wink
Chociaż jest szansa, bo dla optymistek będziesz miłośnikiem natury... big_smile

Hahahaha big_smile

A jak zakopałem w piwnicy - znaczy że ma nieruchomość big_smile

57 Ostatnio edytowany przez Klio (2016-04-01 22:47:54)

Odp: Biuro matrymonialne
robingirl napisał/a:

Pirat, biorąc pod uwagę, że jesteś w necie, to nauczycielka ma najlepszego photoshopa tongue

Nie. Nauczycielka przeszła wiele, żeby stać się nauczycielką, więc podejrzewam, że naprawdę dba o siebie i stara się wyglądać kobieco.

robingirl napisał/a:

A jak zakopałem w piwnicy - znaczy że ma nieruchomość big_smile

Dokładnie. Szklanka do połowy pełna big_smile

58 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 22:48:04)

Odp: Biuro matrymonialne

Taaa, nawet na photoshopa trzeba materiału.  Poza tym trochę się na tym znam z mojej dawnej pracy i widać że nie jest zmanipulowane

Uważam że jest dokładnie jak pisze Kilo

59

Odp: Biuro matrymonialne
majkaszpilka napisał/a:

Tak.
Tylko do tego trzeba uważnie czytać,ważyć słowa,starać się w miarę poprawnie wyrażać myśli,nie sypać banałami i...i jeszcze podstawowe,subtelne zasady zdrowego flirtu,które są wpisane w kod genetyczny faceta.

Wszystko jest ważnie,bo tu nie ma takich informacji jak w realu,trzeba więc je na sucho wyartykułować.

Oczywiście masz rację big_smile
Ale nadal twierdzę, że za dużo tutaj zmiennych, żeby dać jakiś jednoznaczny przepis na sukces. Więc równie dobrze mógł mieć chłopak szczęście i może nawet miał, skoro jednak ktoś odpisał, jeszcze zanim się poradził na forum big_smile

60

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

Taaa, nawet na photoshopa trzeba materiału.  Poza tym trochę się na tym znam z mojej dawnej pracy i widać że nie jest zmanipulowane

Uważam że jest dokładnie jak pisze Kilo

No jeśli masz na tyle wyćwiczone oko, żeby zobaczyć potencjał faktycznego wyglądu danej osoby a nie tylko dać się uwieść dobrym zdjęciem, to plus dla Ciebie.

61

Odp: Biuro matrymonialne
robingirl napisał/a:
majkaszpilka napisał/a:

Tak.
Tylko do tego trzeba uważnie czytać,ważyć słowa,starać się w miarę poprawnie wyrażać myśli,nie sypać banałami i...i jeszcze podstawowe,subtelne zasady zdrowego flirtu,które są wpisane w kod genetyczny faceta.

Wszystko jest ważnie,bo tu nie ma takich informacji jak w realu,trzeba więc je na sucho wyartykułować.

Oczywiście masz rację big_smile
Ale nadal twierdzę, że za dużo tutaj zmiennych, żeby dać jakiś jednoznaczny przepis na sukces. Więc równie dobrze mógł mieć chłopak szczęście i może nawet miał, skoro jednak ktoś odpisał, jeszcze zanim się poradził na forum big_smile


A moim zdaniem,skopał przez ...przez wyrywność i słowotok.Oczywiście mogę się mylić.

62 Ostatnio edytowany przez Pirat (2016-04-01 22:58:01)

Odp: Biuro matrymonialne

No jak by nie zrobił będzie źle.  Napiszę coś -źle, klikne autamata to pomysli-  nawet nie raczył kilku słów napisać.  klikniesz słoneczko to -powie sobie -a wsadź se to słoneczko w d......
   Strzelanie znaczy na slepo zostaje smile  I stosowanie się do zalecen jakie nakładają profile mija sie z celem.   Większośc i tak wypełnia je nie szczerze a tak zeby wyglądały lepiej

ed;  tutaj w sąsiednim temacie dostałem lekcję co jest gdy kupisz prezent kobiecie.  Zapamietam

63

Odp: Biuro matrymonialne
majkaszpilka napisał/a:

A moim zdaniem,skopał przez ...przez wyrywność i słowotok.Oczywiście mogę się mylić.

Piracie, jakby się Pani od exa odezwała, to daj znać. Zobaczymy big_smile

64

Odp: Biuro matrymonialne

Dam znać

65

Odp: Biuro matrymonialne
Pirat napisał/a:

No jak by nie zrobił będzie źle.  Napiszę coś -źle, klikne autamata to pomysli-  nawet nie raczył kilku słów napisać.  klikniesz słoneczko to -powie sobie -a wsadź se to słoneczko w d......
   Strzelanie znaczy na slepo zostaje smile  I stosowanie się do zalecen jakie nakładają profile mija sie z celem.   Większośc i tak wypełnia je nie szczerze a tak zeby wyglądały lepiej


Pirat, jaki masz target? Jeśli jednak szukasz trochę inteligencji, to automat sobie odpuść. Słoneczka - ostatecznie, jak chcesz wyjść na nieśmiałego.

Danych z profilu nie lekceważyłabym zupełnie, ale faktem jest, że to zawsze jakiś wybór, więc jak dziewczyna Ci podpasuje, to w sumie spróbować można. Więce może nie na ślepo, tylko po piracku - z jednym okiem zasłoniętym vel. przymrużonym big_smile

Posty [ 1 do 65 z 308 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Biuro matrymonialne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024