"Przypadek" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: "Przypadek"

Witam, trafiłem na te forum  całkiem przypadkowo, aczkolwiek przy szukaniu informacji Google mnie tutaj skierowało. Ok to był luźny wstęp więc do rzeczy:

1. Nazywam się. Karol mam. 20 lat w grudniu skończę 21, a moim problemem o ile można  go tak. Nazwać "prawictwo" otóż  kiedy byłem młodszy podchodziłem do tego mega luźno, nie śpieszy mi się i nw czy przypadkiem nie popełniłem błędu. Jestem przystojny i nie tylko ja to twierdzę, ale od pewnego czasu zaczął mi się sypać świat po 1 nie zdałem matury dokładniej matematyki tylko (nie jest  moją mocną stroną) inne przedmioty zdałem świetnie w tym dodatkowe, w międzyczasie próbuje zdać prawko i tu też. Za bardzo mi nie. Wychodzi- praktyka została, po 3 jestem introwertykiem i każda  porażka jest jak gwóźdź mam surowych aczkolwiek sprawiedliwych rodziców, po zdaniu szkoły chciałem pójść do pracy, a że na Mazurach jest  problem cokolwiek znaleźć po sezonie to jestem w kropce. Zbierając to wszystko do kupy pomimo że mam zapewniony dach nad głową itd. Czuję wielką pustkę nie mam raczej wielu znajomych a moi przyjaciele wyjechali za chlebem do Gdańska, nie potrafię zdać matury, durnego prawka to na dodatek moje życie osobiste to porażka. Nie potrafię znaleźć jakąś niegłupią dziewczynę która po za lakierem do paznokci nie widzi świata to taka od razu odpada. Wymienione przykłady powodują u mnie depresje, nie potrafię być szczęśliwym.

2 ostateczne wnioski i pytania:

Czy moje niepowodzenia są wynikiem introwertyzmu i lekkiej nieśmiałości? [ostatni okres go pogłębił] I co wy na Drogie Panie o tym sądzicie, znacie jakieś pomysły, chętnie poczytam opinię od osób 3-ich.

Pozdrawiam. Charlie

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "Przypadek"

Ale poprawke z matury bedziesz zdawal ?
Czasami tak sie zdarza, ze niepowodzenie ciagnie kolejne niepowodzenie.
Wyznacz sobie cel, nie zalamuj sie.Matura, potem prawko, a potem i Ty bys wyjechal za granice ? Tak na troche, na pare miesiecy.Jak bedziesz silniejszy emocjonalnie, to i dziewczyna sie znajdzie.
Nie wiem, czy wszystkie tylko o lakierach do paznokci potrafia rozmawiac.Moze faktycznie tylko takie spotykasz na swojej drodze, a moze tylko Ci sie tak wydaje.Przeciez nowo poznana dziewczyna nie bedzie rozmawiala na tematy filozoficzne.Przewaznie zaczyna sie od zwyczajnych, plytkich wymian zdan.

Chodzę na korki to pewnie zdam i tą matmę z prawkiem to tak naprawdę jeden wielki pech, ale może w końcu i mi się coś dobrego przytrafi vo do lasek przez to że zawsze byłem samotnikiem to jakoś leci ale brakuję kogoś gdzie można pogadać i się przytulić, cele życiowe mam, wysoko mierzę, aczkolwiek co chwilę jakieś kłody..

4

Myślę że powinieneś np. wyjść gdzieś na imprezę i nie myśleć o tych wszystkich problemach choć przez jeden wieczór smile Wiem też mam pod górkę ale czasami troszkę wiary w siebie i oderwania się od rzeczywistości jest dobra smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018