zagęszczanie rzęs - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » zagęszczanie rzęs

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

Temat: zagęszczanie rzęs

Niebawem mam wiele ważnych rodzinnych uroczystości i chciałbym wyglądać jak najlepiej i najpiękniej. Moim dużym mankamentem są dość cieńcie, jasne i rzadkie rzęsy. Nawet po porządnym umalowaniu wyglądają licho. Ale nic nie poradzę - takie rzęsy odziedziczyłam. Myślę jednak o zagęszczeniu rzęs. Słyszałam coś o różnych metodach, między innymi o  Nouveau Lashes , która polega na doklejaniu na całej długości naturalnych rzęs sztucznych rzęs z poliesterowo - jedwabnego włókna. Ale nie wiem jak to wygląda ? No bo zapewne muszą to jakimś klejem doklejać i mam obawy czy mi to oczy nie podrażni. Czy któraś z Was  zagęszczała rzęsy tym lub innym sposobem i mogłaby coś więcej na ten temat powiedzieć jak to wygląda i ile się ten efekt utrzymuje ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zagęszczanie rzęs

Nic nie wiem na temat metody zagęszczania rzęs - na pewno taka istnieje, jednak póki na to sie nie zdecydujesz, wypróbuj sposób, który zaleciła mi kiedys moja kosmetyczka. Wprawdzie dotyczyło to brwi, ale chyba na rzęsy też podziała.
Brakowało mi kilku włosków  i psuło to dość istotnie linię brwi. Kosmetyczka zaleciła smarować brwi codziennie na noc, przez kilka tygodni, olejkiem rycynowym. Nanieśc szczoteczka i lekko wmasować.
Podeszłam do tego bez większego przekonania, ale robiłam jak zaleciła.
Włoski urosły, brwi wyraźnie sie wzmocniły, podobnie rzęsy, które równiez potraktowałam olejkiem. Teraz taką kurację robie co pewien czas. Spróbuj:)

3

generalnie efekt utrzymuje się tak długo jak długo będzie żyć Twoja naturalna rzęsa - bo to własne do niej jest przyklejana syntetyczna rzęsa i wraz z nią wypada w cyklu  naturalnym czyli  po około 2 miesiącach od implementacji. .. o podrażnieniu oka klejem nie ma mowy , gdyż rzęsy dokleja się do naturalnych w odległości ok. 2mm od powieki ,, czyli klej nie styka się ze skórą smile

4

Podobno rzęsy się osłabiają i odklejają. Słyszałam z pierwszej ręki. lepiej doklej sobie pojedyncze kępki, taniej cię to wyniesie a efekt murowany.

5 Ostatnio edytowany przez passion (2010-08-30 14:47:49)

Wszystko zależy od metody, jaka się wybierze. Słyszałam, że jedna z lepszych jest xtreme lashes, czyli metoda powszechnie znana jako 1:1. Do każdej naturalnej rzęsy dokleja się jedną syntetyczna - nie obciąża takie doklejanie naturalnych rzęs, poza tym ten sposób mniej podrażnia powieki. Myślę, że jak najbardziej warto na coś takiego iść. Można coś takiego zrobić w Studiu Kleopatra w Warszawie  - pani Magda, która wykonuje zabieg została stylistka zaawansowana, więc bez obaw można się w jej ręce oddać.

6

potwierdzam że najlepsza jest metoda 1:1 - nie obciąża tak naturalnych rzęs a efekt jest dużo fajniejszy ... Karino2005 efekt murowany będzie, ze bardziej osłabisz rzęsy doklejając kępkę rzęs do jednej rzęsy niż jedną rzęsę do jednej rzęsy - nawet tak na logikę wink ... prawdopodobnie ta osoba, która przekazywał Ci informację albo miała źle wykonaną aplikację albo sama nie potrafiła dokładnie wykonać usługi wink ... przedłużyć rzęsy jest to bardzo odpowiedzialne zajęcie i nie każdy może się tym zajmować - osoba musi być cierpliwa i barrrrrdzooooooo staranna i dokładna a wówczas wykona implementację na najwyższym poziomie smile

7

Sama nosze takie rzęsy i mam teraz naprawdę elektryzujące spojrzenie smile smile nie muszę ich tuszować są czarne i podkręcone. naprawdę polecam zabieg zagęszczania rzęs bo są naprawdę fajne efekty. Rzęsy się osłabiają, nie mam również uczulenia ani podrażnionej skóry, fajnie się noszą i fajnie wyglądają. Ja rzęsy zagęszczałam w Konstantynowie Łódzkim jest tam Studio Urody SUN PLAZA ( Łódzka 1 ), jestem mega zadowolona a cena też przestępna smile polecam .

8

też wydaje mi się ze najlepsza jest ta metoda 1:1 ... ja osobiście co prawda nie robiłam ale moja znajoma opowiadała mi jak zagęszczała rzęsy w salonie cece i z tego co mówiła i co widziałam całkiem fajnie jej to zrobili - wybierała sobie kolor, podkręcenie rzęs itd., I nawet naturalnie to wyglądało -jakbym jej nie znała i nie widziała jakie rzęsy miała wcześniej to bym się szczerze mówiąc nie zorientowała. Ja na szczęście mam z natury długie, gęste rzęsy więc nie mam potrzeby korzystac ,ale jak dziewczyny nie są ze swoich zadowolone to czemu nie?

9

Witajcie
ja tydzień temu zagęsciłam rzesy..
niestety swoje mam ogromnie rzadkie i krótkie...to było moje marzenie...stwierdziłam że w tym wieku to zrobie:)
i cóż łądnie to wygląda tylko ciągle mi się sklejają, chodz zupełnie je nie maluje:

mam pytania:
-czy mogę je bez problemu rozczesywać szczoteczką którą dostałam?
-czy powinnam je czymś smarować?
-czy 3 tygodnie wytrzymają?

i jeszcze jedno- niestety robią tylko rzęsy na górze a na dole też mam tragedie...mało co... sad

"Tak niedoskonała, że aż idealna..'' cała Ja smile

10

Doris2727 napisał/a:

Witajcie
ja tydzień temu zagęsciłam rzesy..
niestety swoje mam ogromnie rzadkie i krótkie...to było moje marzenie...stwierdziłam że w tym wieku to zrobie:)
i cóż łądnie to wygląda tylko ciągle mi się sklejają, chodz zupełnie je nie maluje:

mam pytania:
-czy mogę je bez problemu rozczesywać szczoteczką którą dostałam?
-czy powinnam je czymś smarować?
-czy 3 tygodnie wytrzymają?

i jeszcze jedno- niestety robią tylko rzęsy na górze a na dole też mam tragedie...mało co... sad

Hej, ja właśnie kilka dni temu przedłużyłam rzęsy w salonie My Lovely Lashes w Warszawie i tam od razu powiedziano mi jak o nie dbać:
możesz je przeczesywać szczoteczką, którą dostałaś, nawet jest to wskazane jeśli chcesz rozdzielić rzęsy i ładnie je podkreślić, Rzęs nie musisz niczym smarować, powinnaś uważać tez z demakijażem - najlepiej robić go delikatnie używając płynu na bazie wody, bo jakiś inny mógłby rozpuścić klej. Pamiętaj też żeby nie trzeć jakoś mocno rzęs płatkiem smile
mam pytanie z innej beczki - widziałam na stronie My Lovely Lashes informacje, że organizują szkolenia z przedłużania rzęs? Był ktoś może?

11 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-30 17:44:41)

jeśli masz naturalnie rzadkie i słabe rzęsy to dobrym rozwiązaniem będzie metoda 1:1 (wiem, bo sama korzystam wink akurat znam tylko spam , więc mogę się wypowiedzieć tylko na temat tej jednej marki. ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona smile

12

ja też jestem zwolennikiem tej metody 1:1 uważam, że wtedy oko wygląda najbardziej naturalnie i ładnie, ja mogę wypowiadać się tylko o marce Laura Vito, kilka razy miałam nią robione rzęski i jestem bardzo zadowolona z efektów i z jakości tych rzęs, jak sprawdzałam cenę tych rzęs w internecie to też jest spoko

13 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-12-30 17:44:59)

ja akurat nie znam tej marki..ale jestem wierna spam  smile) moja kosmetyczka zawsze dobiera mi długość, profil i grubość rzęsy do moich naturalnych smile) wyglądają fantastycznie wink

14

teraz już kosmetyczki przedłużają rzęsy metodą 3:1. Wachlarz na oku musi być fantastyczny. Może któraś z was ma zrobione rzęsy tą  metodą ??

15

3:1 to już chyba zbyt teatralny efekt... nie podoba mi się jak z daleka widać, że rzęsy są sztuczne.

16

Ja osobiście robię moim klientka 1:1, pracuje na secret Lashes. Metoda 3:1 polega na przyklejeniu 3 cienkich rzęs do jednej naturalnej, ale od razu smutnego ze bardziej obciąża naturalną rzese wiec na dłuższą metę to moze nie byc by tak dobrym pomysłem ale nie jestem specjalista. Niby to dobre rozwiązanie dla kolor kto ma mało rzęs bo wtedy jest ładny efekt niekoniecznie teatralny

17

tartinka napisał/a:

3:1 to już chyba zbyt teatralny efekt... nie podoba mi się jak z daleka widać, że rzęsy są sztuczne.

Zależy, jakie ktoś ma rzęsy naturalne. Jeżeli są bardzo rzadkie, osłabione zabiegami okulistycznymi lub innymi czynnikami, to 3:1 może być wybawieniem. Dla osób ze standardową ilością rzęs to rzeczywiście przesada.

Jedno niewinne kłamstwo może zburzyć budowane przez lata relacje. Warto?

18 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-02 16:37:25)

mysia22 napisał/a:

Niebawem mam wiele ważnych rodzinnych uroczystości i chciałbym wyglądać jak najlepiej i najpiękniej. Moim dużym mankamentem są dość cieńcie, jasne i rzadkie rzęsy. Nawet po porządnym umalowaniu wyglądają licho. Ale nic nie poradzę - takie rzęsy odziedziczyłam. Myślę jednak o zagęszczeniu rzęs. Słyszałam coś o różnych metodach, między innymi o  Nouveau Lashes , która polega na doklejaniu na całej długości naturalnych rzęs sztucznych rzęs z poliesterowo - jedwabnego włókna. Ale nie wiem jak to wygląda ? No bo zapewne muszą to jakimś klejem doklejać i mam obawy czy mi to oczy nie podrażni. Czy któraś z Was  zagęszczała rzęsy tym lub innym sposobem i mogłaby coś więcej na ten temat powiedzieć jak to wygląda i ile się ten efekt utrzymuje ?

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs polega na przyklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do rzęsy naturalnej (bądź większej ilości, zależy to od metody, którą Pani wybierze). Oczywiście do zbiegu jest użyty specjalny klej, przebadany oraz przetestowany. Klej posiada wszystkie atesty i przy prawidłowym użyciu nie ma mowy o podrażnieniu. Jakiekolwiek reakcje nie pożądane mogą być następstwem braku doświadczenia stylistki bądź użycia słabej jakości produktów. Zabieg jest w 100% bezbolesny, czas wykonania zależy od metody mniej więcej 2-2,5h, efekt utrzymuje się do 4 tygodni. spam

[tu był nieregulaminowy link i został usunięty przez moderację]

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » zagęszczanie rzęs

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018