Stringi - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Stringi

Witam! Czy wiecie dziewczyny gdzie w Warszawie mogę kupić stringi typu g lub t? W sieciowych sklepach nie znalazłam sad
Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stringi

Co to są stringi typu "g" lub "t"?

"Optymiści po prostu nie dopuszczają do siebie czarnych myśli.Oni je kolorują, czym? Mają magiczną kredkę, jaką jest:UŚMIECH!"

"Najpiękniejsze są dni, kiedy potrafimy być tak po prostu szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu..."

3

Wpisz w google "thong" i angielska wikipedia:) jako nowy użytkownik nie mogę wstawiać linków...

4

No sorry big_smile ale co to za bzdura? big_smile

stringi typu g to sa po prostu zwykle stringi typu sznurek w ( Y ) tongue

Jak mozna twierdzic, ze takiej bielizny nie ma w sklepach? big_smile

A thong to takie pol-stringi z szerszym paskiem na gorze, niekiedy lekko schodzacym na posladki - takie moooocno wyciete szorty.
Tez ich pelno wszedzie.

czy autor(?)ka pytania to poczatkujacy tranwestyta, czy szuka majtek w spozywczym?

5

Mówią: kto pyta nie błądzi...:)

6

nie wiem co to jest , ale ogólnie od dłuższego czasu nie noszę w ogóle stringów.

7

Z jakiego powodu?

To kwestia gustu, bo dla mnie stringi to najwygodniejsze majtki. Dlaczego napisałaś, że dla niektórych kobiet to gafa?

8

Brrr nie cierpie stringów nosić smile

9

mam kilka par w szafie, ale też nie przepadam tongue

10

Ja bardzo lubię stringi i kupuje dużo w internecie często na "alledrogo" ale również zdarza się znaleźć fajny sklep internetowy. Nie lubię mierzyć bielizny w przymierzalniach a w tym przypadku mogę w domu na spokojnie a w razie gdy nie pasują wymieniam lub zwracam.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018