Makijaż permanentny ust - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Makijaż permanentny ust

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Makijaż permanentny ust

cześć dziewczyny mam takie pytanie od dawna chce sobie zrobic kontury ust i zastanawiam sie czy z wypełnieniem czy nie ...czy taki zabieg bardzo boli ...jak myślicie warto w ogóle zdecydować sie na cos takiego czy usta maja lepszy kształt i sa ładniejsze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Makijaż permanentny ust

W prawdzie nie miałam robionych ust, a brwi, ale jestem bardzo zadowolona.
Tak, usta optycznie z całą pewnością będą pełniejsze, ale zachowają swój naturalny kształt i wielkość. Jeśli już robić usta to moim zdaniem z wypełnieniem. Wtedy dobrze będą wyglądały zawsze, nawet bez makeupu. Natomiast sam kontur będzie wyglądał zabawnie bez żadnej szminki na ustach.
Zrobienie brwi troszeczkę bolało, ale było do zniesienia. Nie wiem jak sprawa ma się z ustami.

3

ja mam usta robione już drugi raz, poprawiaalm je po 1,5 roku. ja to uwielbiam, mam lekki kolor, nie każdy to zauważa, praktycznie nikt smile powiekszyło mi to lekko gorną wargę oraz są bardziej wyraziste. jśli pojdziesz do profesjonalistki to zrobi Ci pieknie i będziesz zadowlona, ale nie szczędz na to kasy, idz do kogos kto m kilkuletnie doświadczenie i naprawdę zna się na tym.
ja jestem bardzo zadowlona i bedę to powtarzala caly czas.

jeśli chodzi o ból to z znieczuleniem nie jest aż tak źle, zreszta nie trwa to dlugo. ja poprawkę mialam robioną jak mialam okres, to czulam koszmarny ból. także pamiętaj idz wtedy kiedy nie będziesz miala okresu smile i nie wybieraj zbyt ciemnego koloru, niech to bedzie cos delikatnego, ale jednak nada ustom wyraznieszjy wygląd smile

4

dziewczyny a co powiecie na temat takiego makijażu właśnie na oczy chodzi mi tylko o kreskę czy któraś robiła coś takiego?

5

Ja też o tym myślę, choć boje się, że to boli. Wiem, że nakłada się jakiś krem znieczulający. Ale mimo to się boję.

6

viksodia napisał/a:

W prawdzie nie miałam robionych ust, a brwi, ale jestem bardzo zadowolona.
Tak, usta optycznie z całą pewnością będą pełniejsze, ale zachowają swój naturalny kształt i wielkość. Jeśli już robić usta to moim zdaniem z wypełnieniem. Wtedy dobrze będą wyglądały zawsze, nawet bez makeupu. Natomiast sam kontur będzie wyglądał zabawnie bez żadnej szminki na ustach.
Zrobienie brwi troszeczkę bolało, ale było do zniesienia. Nie wiem jak sprawa ma się z ustami.

Tu sie zgodze. Choc nie jestem fanka takich zabiegow, mam znajome, ktore zrobily sobie tylko kontur i... No jak nie pomaluja ust, jak zejdzie im makijaz, albo jak na szybko machna usta pomadka w nieodpowiednim kolorze to tylko im zdjecie zrobic i na wiocha pl wstawic tongue

7

Bardzo mi się podobają takie zrobione usta, ale chyba jeszcze nie jestem na taki zabieg gotowa.....

8

Zdecydowanie wolę makijaż permanentny - zawsze mimo upału wygląda się dobrze. Ja byłam w Vici Clinic na brwiach i kreskach na górnej powiece i jestem bardzo zadowolona z efektu

9

Zastanawiam się, czy taki makijaż może skorygować kształt ust (np. brak wyraźnego podziału na połówki w wardze górnej)?

I czy jest całkowicie nieszkodliwy? Ile płaciłyście?

10

Taki zabieg troche boli, przynajmniej mnie ale jestem wrazliwa na ból. Zrobiłam sobie korekte konturu ( mialam malo wyrazny i asymetrię). Efekt jest ekstra, nie trzeba malowac ust aby wygladały elegancko. Gabinet w ktorym robilam (Beauty Conect w Krakowie) daje najpierw symulacje wygladu po zabiegu, co pomaga zdecydowac sie jak chcemy wygladac.

11

a są możliwe jakieś „ powikłania”  czy raczej tego typu zabiegi nie są ryzykowne?  Ja mam bardzo blade usta i dlatego też zaczęłam rozważać taką opcję.

12 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-02-28 23:51:44)

Isabelle777 napisał/a:

a są możliwe jakieś „ powikłania”  czy raczej tego typu zabiegi nie są ryzykowne?  Ja mam bardzo blade usta i dlatego też zaczęłam rozważać taką opcję.

wiesz co, ja robiłam usta w spam. Po zabiegu usta są przez chwilę opuchnięte, a później jeszcze jakby ten pigment tak schodzi, ale poza tym nic się nie dzieje. To jest akurat normalnie bo w końcu to jest taki jakby tatuaż a usta do tego są wrazliwe smile na pewno nie można byc uczulonym na żaden składnik tuszu, ale to wszystkiego się dowiesz na konsultacji w gabinecie:) no i powiem ci, że zdecydowanie warto:):):)

Jaki makijaż permanentny ust wybrać? To najczęstsze pytanie jakie zadają mi klientki. Osobiście uważam, że najlepsza opcja jest kontur z cieniowaniem, daje najlepszy efekty wizualny a tym samym i zadowolenie z zabiegu. Sam kontur może wyglądać jak niedokończony makeup a pełne usta „płasko”. Nowością są USTA 3D, w których wykorzystuje się technikę światłocienia pozwalającą na uzyskanie efektu optycznego uwypuklenia / powiększenia ust, które stają się pełniejsze. W technice tej stosuje się rozjaśnienie w środkowych częściach ust. Efekt wart uwagi smile

14 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-05-24 22:39:32)

O wiele lepszy jest makijaż permanentny niż zwykły. Moja koleżanka ma zrobiony, wygląda świetnie i naturalnie. Była w spam wink

15

Widziałam zdjęcia konturów na internecie i zdecydowanie bardziej podoba mi się z wypełnieniem ewentualnie efekt ombre, ale to tylko moje zdanie.
Usta są na pewno bardziej wyraziste i nie musisz ich co chwila malować, jeśli kosmetyczka odpowiednio zrobi zabieg, mogą wyglądać na pełniejsze

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Makijaż permanentny ust

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018