Negatywne działanie elektrosmogu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Negatywne działanie elektrosmogu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Negatywne działanie elektrosmogu

Witam kobietki.
wczoraj buszując po stronach o tematyce ezoterycznej natknęłam się na ciekawy artykuł pod tytułem ,,Elektrosmog - szkodliwe skutki promieniowania elektromagnetycznego". Przeczytałam w nim, że nasz organizm ludzki reaguje na różnego rodzaje negatywne czynniki oddziałujące na niego od zewnątrz. Dotyczy to zwłaszcza kiedy organizm jest wystawiony na długo trwałe oddziaływanie danego czynnika. Jednym z nich jest promieniowanie elektromagnetyczne.
Sztuczne promieniowanie elektromagnetyczne (elektrosmog) są dla cała ludzkiego niekorzystne, ponieważ powodują zakłócenia naszych biologicznych sygnałów na poziomie komórkowym. Źródłem elektrosmogu są wszystkie urządzenia elektryczne takie jak telewizor, komputer, telefon, mikrofalówka itp. Elektrosmog wywołuje u człowieka natężenie tzw. emocji niskich wibracji, jak: gniew, agresja, apatia, strach, wycofanie.
Nasz organizm podświadomie odbiera bodźce pochodzące od elektrosmogu i innych zanieczyszczeń chemicznych. Analiza tych zagrożeń odbywa się na poziomie wegetatywnym bez udziału naszej świadomości. Elektrosmog może być przyczyną bólów głowy, braku koncentracji, problemów ze snem, zaburzeń widzenia i wielu innych chorób i dolegliwości potwierdzonych licznymi badaniami.
Doskonałym sposobem na usuwanie skutków działania elektrosmogu i innych szkodliwych energii to urządzenie nazywane Orgonitem.
Orgonit jest to odpromiennik negatywnej energii, wykonany z metali i kryształu górskiego zatopiony w żywicy organicznej. Jest on energetycznym harmonizerem i transformatorem negatywnej energii ze swojego otoczenia. Orgonit absorbuje negatywną energię ze swojego otoczenia i poprzez swój unikalny skład przetwarza ją na pozytywną energię życiową.
Pod artykułem jest także zaproszenie na bezpłatny wykład dotyczący elektrosmogu. Wykład odbędzie się 18 września 2015r. o godz.17:00 w Zabrzu przy ul.Wolności 345 pok.601. Ja chętnie się wybiorę bo zaciekawił mnie temat. Artykuł został wydany przez sklep internetowy Magicstones.co zaprosili również do sklepu gdzie można nabyć oryginalny orgonit i poszerzyć swoją wiedze o elektrosmogu.
Byłam na ich stronie i muszę powiedzieć że ich orgonity robią wrażenie. Mi się one naprawdę spodobały zamówiłam sobie jednego. Teraz tylko czekać na przesyłkę. Jeśli któraś też zainteresowała się tematem to podaje ich stronę niedozwolony link A może ktoś już słyszał o tym problemie?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Negatywne działanie elektrosmogu

Niestety tylko w szwecji realnie można coś uzyskać mając tzw. nadwrażliwość na promieniowanie elektromagentyczne.  W UE oficjalnie nie są dostępne żadne badania na temat szkodliwości stałego promieniowania np. z sieci komórkowych. Rosjanie kiedyś prowadzili takie badania i z tego co pamiętam to wplyw ten był wyjątkowo negatywny. Na pewno wiele osób cierpi na to, nawet nie wiedząc ale w Polsce czy w UE nie uzyskają oni żadnej pomocy. Jedynym rozwiązaniem jest chyba tyko ucieczka na wieś.

Veritas in omnem partem sui eadem est

3

Wiem o czym mowa, u rodziców był protest przeciw masztowi jednej z sieci komórkowych, ale że do wyborów samorządowych daleko.... wink

4 Ostatnio edytowany przez barbara_reczek (2015-09-15 08:23:26)

No właśnie byłam zdziwiona, gdyż w Polsce mało kto słyszał o elektrosmogu i o jego skutkach i to jak można zapobiegać, nawet w samym internecie jest bardzo mało w tej tematyce. Tak jak o samych orgonitach i o energii orgonu. Tak mnie wciągnął ten temat, że zaczynam coraz więcej informacji szukać na ten temat. Znalazłam jeszcze parę artykułów. Jest nawet artykuł o szkodliwości środków rozpylanych przez samoloty (chodzi o te smogi co za sobą zostawiają) napisze o tym jak przeczytam. Jestem też  ciekawa tego orgonitu, który zamówiłam w Magicstones :-)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Negatywne działanie elektrosmogu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021