zerwanie z dziewczyną i...? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zerwanie z dziewczyną i...?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: zerwanie z dziewczyną i...?

Witam, krótko i na temat.
Jestem młody, 21 lat, pracuje, na utrzymaniu dom.
Przez ostatni tydzień miałem więcej wolnego lecz nie poświęciłem tego na moją drugą połowe. W sobotę oznaimiłem o przed 14 że mimo iż jestem zmęczony wpadnę do niej i pojdziemy do restauracji wieczorem, typu obiad kolacja pozniej możę impreza...
Ona powiedziała mi : nie, za pozno - gdzie byłeś przez ostatni tydzień. Po krótkiej wymianie zdań i namowach przestałem i powiedziałem - ok nie przyjdę. W domu około 19 zaczęła się kłótnia w wiadomościach - Dlaczego nie przyjechałeś? (no tak kobiety lubią jak czyta w myslach) - mówię iż uszanowałem jej cza i zdanie więc nie przyjechałem - MIAŁEŚ PRZYJECHAĆ! itd itd...
Wsiadłem w taksówke, 10 minut i byłem pod klatką.
Teraz powiedziała mi że nie otworzy mi bo musiała mnie namawiać zebym przyjechał... smile huj mnie strzelił i powiedziałem - ok to idę do domu. Fajnie było sie przejechać taksówką - cześć.
5 sekund pozniej sms - nie no czekaj. Ja na to odpowiedziałem - masz 3 minuty aby mnie dogonić, teraz to ja będe miał "władze"
Ona na to - nie nigdzie nie gonie. To po prostu wróciłem do domu i ją nawyzywałem... Akcja działa się w sobote
______________________________________________
Przez całą sobote wyzwiska z obu stron oraz docinki nie z tej ziemi, że jestem słaby w łózku że od paru miesięcy juz jej na niczym nie zależało... że jestem nieudacznikie, biedakiem...
Wszystko co możecie sobie wyobraźić oraz różne tematy.
Oczywiście jestem na tyle dojrzały że potrafie przyznać się do tego że również jej ubliżałem a raczej odbijałem piłeczkę. Wyzwisk obelg od pieniędzy do spraw łóżkowych było mnustwo.

Oczywiście były kłótnie moim zdaniem gorsze, kryzysy również ale jakoś z nich zawsze wychodziłem.

Lecz teraz doszło do tego że ja mam oddać jej wszystkie rzeczy które mi dała - a ona mi które dostała. Ja spodnie, koszulke i bluze. Ona telefon za 1500 pierścionek za 1500 i ciuchy. Pewnie będziecie sie z tego śmiać jako osoby dorosłe oraz doświadczone no ale... My mamy 21 lat. I tak jakoś wyszło.
W dodatku robiąc mi na złość dodała zdjęcie na facebook - zamiast dawać komus drugą szanse - daj komuś pierwszą kto czeka na nią obok od dawna. Kolejna gierka aby mnie zdenerwować. Pousuwała lub ukrywała zdjęcia ze mną. Skutecznie mnie wkurwiając.

Ona nigdy nie potrafiła za nic przeprosić oraz przyznać sie do błędu oraz winy. Chcę tym rozstaniem na niej to wywrzeć. To ja teraz chce rozdawac karty. To ja chce teraz poczuć że ona przyjdzie i przeprosi pierwsza. Czy to dobra droga?
4 lata związku jednak robi swoje. Gdyby nie te wady co jej opisałem to byłby wporządku.
Proszę o jakikolwiek odzew odnośnie co mam teraz czynić. Olać kontakt z nią całkowicie? I czekać aż napisze?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zerwanie z dziewczyną i...?

Poczekaj aż emocje opadną.
Nie rozumiem jak można dopuścić do takiej eskalacji agresji słownej z powodu drobnego nieporozumienia.
Ludzie się kłócą i godzą, ale słowami można wyrządzić krzywdę, która zostanie w pamięci na długo, a nawet doprowadzić do rozstania.
Nie wiem, jak do tej pory wyglądały Wasze nieporozumienia, ale są pewne granice, których przekraczać nie wolno.
Piszesz, że Ty jej też "nawrzucałeś", pominąłeś jednak konkrety, ale jak wyobrażasz sobie dalszy związek z dziewczyną, która wykrzykuje Ci, że jesteś kiepski w łóżku, uważa Cię za biedaka  i nieudacznika?
Jesteście razem 4 lata, czyli taki nastoletni związek, chyba jednak obydwoje jeszcze nie dojrzeliście, ewentualnie, taki poziom (wybacz) prezentujecie.
Jeśli wcześniej też bywało tak ostro, to być może macie podwyższony próg wytrzymałości na obelgi i po jakimś czasie spływa to po Was. Dlatego ja tego nie rozumiem.
Jakby nie było - odczekaj, gdy ona się odezwie w jakiś agresywny sposób, opanuj się i nie daj sprowokować.
Czy zerwać -nie wiem.

3 Ostatnio edytowany przez toorank (2015-09-14 16:31:20)

Odp: zerwanie z dziewczyną i...?

Oj jak my baby lubimy takie szopki. Dramaty. Żeby się coś działo. I Was na kolanach żebrzących o wybaczenie.
Jakby to miało dowodzić Waszej miłości.
Pogódźcie się, szkoda czasu. Lepiej uprawiać seks niż się nabzdyczać.
No chyba, że panna ma kogoś na boku i chce Cię sprowokować do odejścia. Zapytaj ją wprost. Może ktos zawrócił jej w głowie.

Wiesz co... jest taka strona podrywaj.org - zajrzyj tam smile Opisują tam babskie gierki.

4

Odp: zerwanie z dziewczyną i...?

doszło między nami do spotkania do którego miało dojść - wymiana rzeczy które sobie daliśmy. Ja jeszcze z 15 minut chciałem żebyśmy to naprawili, i żeby dała mi szanse na pokazanie że jej nie zaniedbuje. Ona na to że nie, że chce sie rozstać itp... Razem wybuchliśmy i razem doszło znowu do licytacji kto jest gorszy. Jak zwykle przy takich zagrywkach o rozstaniu mowiła że to koniec. No ale do wymiany rzeczami które sobie dalismy to jeszcze nigdy jak dziś nie doszło. Poszły w ruch z obu stron znowu wyzwiska i bicie mnie smile oczywiście uważam to za śmieszne gdy kobieta sie wyżywa na mnie. Wtedy ja ją łapie za ręke i uspokajam zeby mnie nie biła bo to irytuje. No niestety mamy po 21 lat i takie małolackie życie. Ale chciałym zeby wróciła do mnie bo głównym argumentem jej jest to że niby przez ostatnie 2-3 tygodnie nie spotykałem sie z nią. Ja oczywiście to widze inaczej... no ale już po zawodach. Rozstaliśmy sie w dniu dzisiejszym. Cięzki ma ta dziewczyna charakter i boje się ze po prostu nie napisze. Że sie nie zejdziemy. Kocham ją i chciałbym jej udowodnić to wszystko o czym ją dzis przekonywałem - że będzie inaczej.

Co mam teraz zrobic? Emocje opadną i odczekać aż sama napisze? Jak doprowadzić do tego aby znowu być razem.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zerwanie z dziewczyną i...?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024