gdzie na Dolny Śląsk - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » gdzie na Dolny Śląsk

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: gdzie na Dolny Śląsk

Witam! Chcę się wybrać na weekend na Dolny Sląsk, dokładnie mam na myśli Karpacz/Jelenia Góra/Kudowa Zdrój itp.
Gdzieś w te okolice bym chciała. W związku z tym mam pytanie, które miejsce polecacie? Macie jakieś sprawdzone noclegi? Jakiś domek/pokój? Przytulny. Może być apartament z atrakcjami. W rozsądnych cenach smile

Co można pozwiedzać? Gdzie warto pójść?

Z góry dziękuję za podpowiedź smile

PS. To ma być wyjazd we dwoje smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gdzie na Dolny Śląsk

Jak apartament z atrakcjami, to najlepiej Gołębiewski.

3

kammiś napisał/a:

Jak apartament z atrakcjami, to najlepiej Gołębiewski.

Nie polecam, chyba, że masz fortunę do wydania.

4 Ostatnio edytowany przez Werapoznan (2015-08-31 13:00:18)

W Cieplicach kolo Jeleniej Góry warto iść na termy albo do Gołębia na basen.  Imprezy tez najlepsze są w Gołębiewskim.  Trochę dalej od Karpacza w Rudawach są kolorowe jeziora jeśli lubisz takie miejsca. smile  Jedzenie jak dla nas najlepsze było w "Biały Jar".

5 Ostatnio edytowany przez Olinka (2015-09-15 20:16:55)

Jak zwiedzam Dolny Śląsk to nocowałam we Wrocławiu i Świdnicy. Ale miałam swój samochód więc z dojazdem w ciekawe miejsca np zamki nie było problemów, w tym roku tez się wybieram pod koniec października tylko musze wymienić opony samochodowe  i zamierzam trochę pozwiedzać południowej Polski.

Post został edytowany z powodu naruszenia Regulaminu Forum.

6

W Karpaczu jest wiele przytulnych pensjonatów, jednak jeżeli chodzi o atrakcje w hotelu to pewnie Gołębiewski albo Sandra, jednak nie wiem jakie tam są ceny bo nigdy nie byłam.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » gdzie na Dolny Śląsk

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024