Temat: Perfecta Oczyszczanie: Peeling drobnoziarnisty

Perfecta Oczyszczanie: Peeling drobnoziarnisty (poj.60 ml)

http://www.sklep.dax.com.pl/foto/peel_drobn_po_d.jpg

Opis producenta:
Aktywny peeling z drobinkami krzemionki krystalicznej polecany dla osób w każdym wieku, do pielęgnacji cery normalnej i suchej. Wyjątkowo dokładnie usuwa martwe komórki naskórka, wygładza powierzchnię skóry, oczyszcza pory i niweluje wszelkie niedoskonałości cery. Zawiera minerały morskie, odżywczy koktajl z witamin A - B5 - E, a także kojący wyciąg z płatków róży francuskiej o działaniu odmładzającym.

Zwiększa skuteczność kremów i maseczek.

Moja opinia:

Bardzo dobrze oczyszcza skórę i wygładza. Naprawdę jestem zadowolona, bo ostatnio skóra mojej twarzy nie wyglądała zbyt dobrze, a teraz jest dużo lepiej smile
Kosztuje ok 12 zł, ale można kupić go też w jednorazowych saszetkach w cenie ok 1 zł.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Perfecta Oczyszczanie: Peeling drobnoziarnisty

Kiedyś spróbowałam i stosuję od tamtej pory codziennie. Rzeczywiście usuwa wszystkie takie małe krostki. Ja szczególnie dużo mam ich na czole.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

3

Odp: Perfecta Oczyszczanie: Peeling drobnoziarnisty

Bardzo lubię peelingi tej marki, przede wszystkim za ich skuteczność. Dostępnych na rynku jest kilka rodzajów - na pewno drobnoziarnisty, gruboziarnisty i enzymatyczny.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z powodów technicznych właściwy zobaczysz w moim profilu wink]