Nie chce z nim spać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie chce z nim spać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Nie chce z nim spać

Nie chce uprawiać sexu z chłopakiem ale wiem że on tego chce , nie może mnie do tego zmusic ale czasami robi cos czego ja nie chce , czasami chodzę na imprezy , nie czesto ale gdy wypije więcej , on robi wszystko zebym sie z nim przespała a ja wtedy nie wiem co robie , wykorzystuje to że jestem pijana , nie chce tego , chyba temu mam do niego odraze i nie potrafie z nim spać skoro on robi coś czego ja nie chce , Nie wiem co zrobić , mówiłam mu o tym ale on pyta dlaczego , nie zawsze musi być jakiś powód , po prostu nie chce sie spieszyć . On tego nie rozumie . Czy taki związek ma sens ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie chce z nim spać

Ktoś inny ma oceniać czy tobie odpowiada związek? Nie możesz sie zasłaniać alkoholem, ale też macie rozbrat w potrzebach. On chce, ty nie, trzeba to wyjaśnić sobie, ale też powiedzieć kiedy to ma się zmienić i w jakich okolicznościach. Ty go zbywasz, a on nalega. I nic dziwnego. Jesteście w związku.

3

Odp: Nie chce z nim spać

nie nie i jeszcze raz nie.
Związkiem nie da się nazwać sytuacji, kiedy jedna osoba zmusza/usiłuje zmuszać drugą do czegoś czego ta osoba NIE CHCE.
Totalny egoizm i dziecinada, szczególnie jeśli chodzi o seks...  takie moje zdanie...

4

Odp: Nie chce z nim spać

Porozmawiaj z nim o tym..

5

Odp: Nie chce z nim spać

Założyłaś już jeden wątek na ten sam temat. Zgodnie z Regulaminem Forum dublowanie wątków jest zabronione, dlatego ten zamykam, a Ciebie proszę o zapoznanie się z naszymi zasadami oraz przestrzeganie ich zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Nie chce z nim spać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024