zażywanie anty bez seksu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zażywanie anty bez seksu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: zażywanie anty bez seksu

Dziewczyny bardzo szczerze..
Spotkałem kobiete która mimo iż nie uprawia seksu łyka tabletki anty..tłumaczy mi to tym że ma jakieś problemy intymne ect,ze zażywała inne hormony sterydy itp..
Pytanie do Wa drogie Panie: czy Mam prawo jej wierzyć czy może powinienem się glebiej "zastanowić"?
Pytanie od mężczyzny gdyby któraś nie wiedziała.
Licze na odp

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zażywanie anty bez seksu

Prawo to ona ma do tego, żeby jej facet dokształcił się, zamiast snuć dziwne teorie spiskowe...

Tabletki anty są przepisywane w przypadku wielu schorzeń ginekologicznych oraz niektórych problemów dermatologicznych. Wystarczy mieć nieregularny okres lub uparty trądzik, żeby wyjść od lekarza z receptą na tabletki antykoncepcyjne.

3

Ja tabletki anty biorę nie dlatego, że uprawiam seks, tylko dlatego, że mam POC i narastające torbiele krwotoczne. Tabletki bierze się na wiele schorzeń i dolegliwości... Gdybym nie chorwała, to nawet uprawiając seks nie zdecydowałabym się na tabletki.

The Day I Realized You're Gone...

4

Autorze to ja Cię dopiero zaskoczę, brałam tabletki antykoncepcyjne, a byłam dziewicą! To dopiero by była zagwozdka dla Ciebie.
Brałam je, bo miałam straszne bóle menstruacyjne.

Swoją drogą fajnie rozwija się znajomość jak już od początku wietrzysz podstęp i nie wierzysz dziewczynie.

5

..dlatego też tu jestem Droga Vinngo ażeby móc się uczyć ????
Wytykasz Mi braki w edukacji ,a miej na względzie że to przecie My jesteśmy nieoczytanymi,nieokrzesanymi chamami.
Z kolei Panno Niewiadomo z natury "podejrzliwy" więc na pewno podda związek.W 3 bramkach 2zonki.Tego jeszcze nie było.
Tylko jedna duszyczka okazała sie naprawde dobra..
Delikatne pstryczki w nos ale i tak Was całuje ????????????(sprawiedliwie co by każdej po jednym)
Dzieki wielkie!można zamknąć.

6

Anty nie bierze się tylko kiedy nie chce się mieć dzieci, mogą też regulować hormony, miesiączkę itp.

7

ja znam wiele dziewczyn co tak biorą tabletki. powody są różne. jedne chcą mieć lepszą skórę, cerę, inne chcą by im piersi urosły, niektóre faktycznie mają problemy z hormonami. A znam i takie dziewczyny co brały tabletki jak były z facetem, a teraz jak nie są to też biora ot tak 'na wszelki wypadek'.

8

Ej, ja biorę hormony i mi raczej na skórę nie pomogły, bo nadal wyskakuje mi czasem trądzikowate syfki big_smile

The Day I Realized You're Gone...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zażywanie anty bez seksu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018