Co zrobić z cudownym kochankiem !!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobić z cudownym kochankiem !!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Co zrobić z cudownym kochankiem !!!!

Witam. Jestem Monika, mam 27 lat. Uwielbiam seks, miałam kilku partnerów, i jak to z nimi bywa było różnie, czyli z reguły tak sobie.
Trzy miesiące temu poznałam na jednym z portali 36 letniego chłopaka ( na moje nieszczęście w związku ), ale mi to nie przeszkadzało na początku gdyż chodziło mi tylko o miło spędzony czas z elementami dobrego seksu. Gdy doszło do pierwszego spotkania ( pierw kawka, później hotel ), było nawet fajnie, nie spodziewałam się u niego takich zdolności w dawaniu przyjemności.
Kolejne spotkania to były już same miłe niespodzianki typu: mega bukiet kwiatów, prezenty w postaci bielizny , perfum, czy też spotkania w mega apartamentach , wspólne wyjazdy itp. Jest to facet jakiego do tej pory nie poznałam, a jeśli chodzi o seks to z czystym sumieniem mogę stwierdzić że jest on najlepszym kochankiem jakiego do tej pory miałam ( miałam kilkanaście orgazmów w ciągu naszego spotkania, często cało nocnego)

Mój problem jest taki że nadażyła mi się okazja na wyjaz za granicę do pracy na którą czekałam ponad rok.
Mam teraz dylemat, czy mam zostawić faceta który trafi się chyba raz w życiu i o niego walczyć, czy podjąć dobrą pracę która zapewni mi przyszłość ?

Proszę pomóżcie !!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co zrobić z cudownym kochankiem !!!!

Sex jest ważnym elementem zycia ale nie najważniejszym. Jesli facet ci odpowiada zarówno w łóżku jak i w innych aspektach powinnaś dbać o wasz związek. Sama zdecyduj jakimi priorytetami kierujesz sie w zyciu. Niestety nie pomogą ci choc twojemu partnerowi można jedynie zazdrościć bo niewiele jest takich kobiet jak ty na tym świecie .....

3

Nie wnikam w to co robisz choc to potepiam. Nienawidze jak ktoś wchodzi z butami w cudzy zwiazek ale to moje zdanie. Co do twojej sytuacji to kochankowi wkoncu sie znudzisz a praca jak jest okazja to bym bral.

"Nigdy nie pros sie o miłość bo choćby niewiadomo co by sie dzialo zwiazek to dwoje a nie jedno."

4

A jest nadal ze swoją obecną partnerką? Bo jeśli tak, to zdradza ją z Tobą. Więc zastanów się czy warto zaufać takiej osobie. Sex jest ważny ale to nie wszystko, kiedyś zdrowie może na niego nie pozwolić i co wtedy? Będziesz miała wtedy w nim oparcie?

Przecież ten facet jest w związku, kto wie może małżeńskim. Ma konto na portalu, wiec pewnie nie jesteś jedyną z która się spotyka na boku. Za kilka tygodni / miesięcy znudzisz mu się i Ciebie zostawi. Zostaniesz bez kochanka i bez wymarzonej pracy.

Wszelkie prawa zastrzeżone, reklamacje proszę składać drogą mailową smile

6

Twoje życie, Twój wybór. Włażenie butami w cudzy związek ZAWSZE przyniesie swoje żniwo w przyszłości. Przepraszam ale co innego kochanka, a partnerka do poważnej relacji;). Zdecydowanie.
Radzę Ci wyjechać do pracy i poszukać Sobie mężczyzny, który nie zdradza kobiety na boku (chyba, że chcesz zająć Jej miejsce i za parę lat dowiedzieć się o seksualnych podbojach aktualnego partnera) oraz nauczyć się, że na krzywdzie drugiej osoby nie da się stworzyć szczęśliwego związku - widzę to teraz po długoletnich znajomych idealnie, karma dopadła ich szybciej, niż sądzili tongue. Oboje (Ty i On) macie bardzo słabe podstawy moralne. Szybciej, czy później któreś z Was będzie do wymiany, bo traktujecie relacje powierzchownie/przedmiotowo "wezmę co chcę". O głębszych uczuciach nie ma mowy.
Miałaś kiedykolwiek jakiś poważny związek?

7 Ostatnio edytowany przez znikam (2015-04-07 08:46:37)

wiesz... możesz jechać do pracy i nie urywać kontaktu z kochankiem. Spotykać się z nim co jakiś czas , raz ty przyjedziesz, raz on. Jak mu będzie zależeć to na taki układ pójdzie. W końcu dla chcącego nic trudnego.

8

Sprawdź sobie, jak długo już facet ten łowi baby na portalach randkowych i jeśli   to możliwe, to sprawdź też na ilu takich portalach on jest- może to już celebryta, a jego przyrodzenie znane się przynajmniej połowie polskich kobiet, w przedziale wieku od...-do...
Na takich portalach pełno jest różnych jebaków(nie tylko na zbiornikach takich znajdziesz)- sprawdź sobie to i chociaż na chwilę zdejmij klapki z oczy, gdy będziesz oceniała tego pana pod kątem przydatności do związku.
Napisałaś, że on jest w związku- i to Tobie nie przeszkadza? Nie rusza Cię to, że facet kogoś ma, a dalej poluje w internecie na baby?
Najwyraźniej Ciebie to nie rusza, że po tobie idzie ta łajza do następnej i z tą drugą robi dokładnie to samo, co z Tobą. Skoro on tak postępuje, to jakąś masz w ogóle pewność, że jest was tylko dwie?
Robi świństwo jakiejś kobiecie, wykorzystuje ją i okłamuje i robi świństwo Tobie. Nie daje Ci to do myślenia? A jeśli zdarzy się tak, że zaawansujesz i staniesz się dla niego podstawową kołdrą, to jak sądzisz, będzie ci taki facet wierny? O tym, że Twój awans będzie okupiony cierpieniem jego aktualnej podstawowej kołdry, to już nawet nie wspominam, bo to oczywiste, ale wątpię, byś Ty brała takie bzdetne szczegóły pod uwagę. Liczy się przecież tylko to, że Ty masz orgazmy, gdy uprawiasz seks z tym gostkiem.
Dalej- nigdy ale to nigdy nie stawiaj faceta wyżej nad swoje sprawy, zwłaszcza że Twoja znajomość z tym człowiekiem nie ma żadnych mocnych podstaw i tak naprawdę oparta jest tylko na dupie i na tym, że facet bardzo Ci się podoba. To chyba troszkę za mało, żeby szaleć i odrzucać coś, co, być może, okaże się dla Ciebie bardzo korzystne. Ten chłop nie podziękuje ci  za Twoją ofiarę, lecz przyjmie ją, jako coś dla niego oczywistego. Ty wbiłaś go już wystarczająco mocno w wielkie o sobie mniemanie. Dla niego będzie to normalką, że Ty dla niego rzucasz wszystko.
Jeśli tak zrobisz, to pokażesz się temu facetowi, jako głupia i nawiedzona na jego punkcie baba. On będzie Cię rżnął i robił Cię w wała,  bo tak będzie Ciebie pewny. Za jakiś czas namierzysz kolejne gwiazdy w jego życiu i w brodę będziesz sobie pluła, że dla byle internetowej jebaki zrezygnowałaś z czegoś dla siebie dobrego.
Jeśli masz jeszcze chociaż odrobinę zdrowego oleju w głowie,  to olej te orgazmy i postaw na rozwój zawodowy.
Z jurnym zawsze możesz spotkać się na chwilę, gdy tu przyjedziesz, nadstawić mu tyłka, by ci dogodził. Widzisz w tym jakiś problem? Nie angażuj się w ten  układ, bo póki co, nie masz żadnych do tego podstaw.
Powodzenia.

9

A ja ci proponuje stanąć na drodze, będziesz miała dwie korzyści.
Zarobisz i Ci dogodzą.

10

Z takimi ludźmi nie ma przyszłości, jesteś w dobrej sytuacji bo wszystkie fakty masz od razu. Chyba że odpowiada Ci że wkrótce zamieni Cie na lepszy model.

11

Bierz pracę i niech do Ciebie dotrze, że zdrada jest obrzydliwa!

Poradzę sobie.

12

Kobietka85 napisał/a:

Bierz pracę i niech do Ciebie dotrze, że zdrada jest obrzydliwa!

To do niej nie dotrze. Seks dla niej to sport.

13

Dotrze coś do niej albo nie dotrze- nie wiadomo jak będzie z tą dziewczyną. To jeszcze zielona głupia gąska, która pojęcia nie ma na temat życia. Już sam fakt, że reklamuje się ona na portalach randkowych, wystawia tam przecież swoje fotki, by fruwały one po całym świecie i by byle łachmyta mógł je sobie przychwycić i zrobić z nich uzytek, o którym ona nawet nie będzie miała zielonego pojęcia, już o czym świadczy. Jest łatwym kąskiem dla różnych internetowych cwaniaków i albo coś piknie jej teraz w głowie, albo nie. Od siebie dodam dziewczyno jeszcze jedno, bo nie miałabym spokojnego sumienia, gdybym tego nie zrobiła. Pomijając już wyższe aspekty całej tej sprawy z internetowym cudownym kochankiem, wszystkie te szczytne minusy, Ty weź pod uwagę jeszcze to, że chłop ten może zarazić Cię jakimś świństwem. Nie wiesz ile kobiet on bzykał i na co one były chore. Nie tylko chorobę weneryczną możesz złapać od etatowego ruchacza. Może zarazić się wirusem raka szyjki macicy, moze złapać od takiego WZW, chlamydię albo sto innych chorób nie związanych bezoośrednio z cipką. Weź to sobie do serca i zacznij myśleć o zyciu realnie, bo na wacku jakiegoś chłopa, Twój świat nie powinien zaczynać się i kończyć. Powodzenia i rozumu Ci życzę.

14

julkaxx napisał/a:

Może zarazić się wirusem raka szyjki macicy, .

Rozumiem emocje, ale pomyśl zanim coś naskrobiesz bo to nawet śmieszne nie jest..

BTW. Na 90% ten wpis autorki to fake..

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

15

Paweł-1979 napisał/a:
julkaxx napisał/a:

Może zarazić się wirusem raka szyjki macicy, .

Rozumiem emocje, ale pomyśl zanim coś naskrobiesz bo to nawet śmieszne nie jest..

BTW. Na 90% ten wpis autorki to fake..

Nawet śmieszne nie jest, gdy ktoś nie ma o czymś pojęcia, a próbuje pouczać innych.
Rak szyjki macicy wywoływany jest przez WIRUSA HPV, którym można się zarazić drogą płciową.

16 Ostatnio edytowany przez Paweł-1979 (2015-04-07 13:26:55)

Binonade napisał/a:

[Nawet śmieszne nie jest, gdy ktoś nie ma o czymś pojęcia, .

Faktycznie, nie miałem pojęcia że facet może "zarazić się rakiem szyjki macicy".. Poza tym, czy zostało napisane "wirusem HPV" ? czy wirusem RAKA? I owszem, nie jest do śmiechu jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem..

"Ce­lem nasze­go życia nie po­win­no być po­siada­nie bo­gac­tw, lecz bo­gac­two bycia."- E.Fromm

17

Niezła z Ciebie hedonistka.Raczej wybierz pracę,facetów takich jest sporo co to na seks poleca.

18

Facet jest w związku i potajemnie spotyka się z Tobą. Pomyśl czy warto dla niego porzucać taką okazję na którą czekałas rok.  Nawet jeśli udałoby wam się być razem. to nigdy nie miałabyś pewności czy będąc z Tobą nie postąpi tak jak wcześniej i nie poszuka sobie innej na boku.. na pewno poznasz jeszcze nie jednego, który zawróci Ci w głowie. moim zdaniem zastanów się nad tym poważnie i znajdź wszystkie plusy i minusy

19

moniaroku napisał/a:

Witam. Jestem Monika, mam 27 lat. Uwielbiam seks, miałam kilku partnerów, i jak to z nimi bywa było różnie, czyli z reguły tak sobie.
Trzy miesiące temu poznałam na jednym z portali 36 letniego chłopaka ( na moje nieszczęście w związku ), ale mi to nie przeszkadzało na początku gdyż chodziło mi tylko o miło spędzony czas z elementami dobrego seksu. Gdy doszło do pierwszego spotkania ( pierw kawka, później hotel ), było nawet fajnie, nie spodziewałam się u niego takich zdolności w dawaniu przyjemności.
Kolejne spotkania to były już same miłe niespodzianki typu: mega bukiet kwiatów, prezenty w postaci bielizny , perfum, czy też spotkania w mega apartamentach , wspólne wyjazdy itp. Jest to facet jakiego do tej pory nie poznałam, a jeśli chodzi o seks to z czystym sumieniem mogę stwierdzić że jest on najlepszym kochankiem jakiego do tej pory miałam ( miałam kilkanaście orgazmów w ciągu naszego spotkania, często cało nocnego)

Mój problem jest taki że nadażyła mi się okazja na wyjaz za granicę do pracy na którą czekałam ponad rok.
Mam teraz dylemat, czy mam zostawić faceta który trafi się chyba raz w życiu i o niego walczyć, czy podjąć dobrą pracę która zapewni mi przyszłość ?

Proszę pomóżcie !!!!

ale że o co zawalczyć?  Robisz facetowi za materac od czasu do czasu,przecież was nie ma,jest tylko dwoje ludzi którzy ulżą sobie czasem w hotelu tak żeby sie nikt nie dowiedział.....w zwiazku z tym nie widzę dylematu przed jakim rzekomo stoisz facet czy praca? jaki facet???

20

wyjechać jedyna madra decyzja, on poczeka może a praca napewno nie

21

Ale jak może Ciebie to nie razi, że on ma kogoś. Ja rozumiem umawianie się na seks, ale pod warunkiem, że robi to dwoje wolnych ludzi i nikogo to nie rani.

I teraz masz problem. Ale ja my mamy Ci pomóc.

Wiadomo, że powinnaś jechać do pracy. Dla kochanka chcesz pracę rzucić?
Jedź , tam też na pewno jest masę facetów biegłych w tych sprawach. Szybko zapomnisz oddając się nowym wrażeniom. A i kochanek zapomni, bo skoro oszukuje swoją kobietę, to nie sądzę by figlował tylko z tobą.

"Choć nikt nie może cofnąć się w czasie i zmienić początku na zupełnie inny, to każdy może zacząć dziś i stworzyć całkiem nowe zakończenie."

Carl Bard

22

Kopnąć go w d..pę z rozbiegu :-)

23

Witaj moniaroku,

Świetne początki znajomości! ...
A teraz do rzeczy: jak wyjedziesz do pracy to przynajmniej zrobisz coś pozytywnego, przestaniesz niszczyć cudzy związek i rozsiewać moralne zgorszenie. Jak najbardziej Ci to radzę!

Pozdrawiam,
kurkapieczona

a smooth sea never made a skilled sailor

24

a tam praca jak tu apartamenty kwiaty kawa seks z zonatym i bogatym to dopiero sukces życiowy

25

moniaroku napisał/a:

Proszę pomóżcie !!!!

O kogo Ty chcesz walczyć???
O faceta który zdradza swoja Kobietę?

Bierz robotę i zostaw chłopa w spokoju i uświadom tą biedną dziewczynę co wyprawia jej facet, jak będzie mądra to sama odejdzie od niego

26

Haha alescie jej pocisneli:)

27

co z nim zrobić?
wykastrować gada;)
hehehe

droga usrana różami

28

Ej, mówilas ze to tylko seks!

A ty się zakochałaś?

O maj gaad yikes

Serio!?

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Co zrobić z cudownym kochankiem !!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018