wrastające włoski - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » wrastające włoski

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: wrastające włoski

Może ktoś coś poradzi?

Problem mam nie ja, ale mój chłopak. Odkąd zapuścił brodę włosy ciągle wrastają mu w skórę i teraz, gdy zgolił brodę, okazało się, że porobiły mu się blizny od ciągłego rozwalania skóry żeby wyrwać te włoski.

Szperałam na internecie, ale wszystkie rady dotyczą włosów wrastających na nogach, a nie na brodzie ;/

Ktoś ma jakaś radę? Czy po prostu nie powinien zapuszczać brody, bo gdy na bieżąco się goli, to rzadko zdarzy się coś takiego.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wrastające włoski

Nikt nie umie nic doradzić?

3

niech spróbuje zrobić delikatny peeling...broda to bardzo delikatne miejsce więc do radykalnych metod uciekac sie nie mozna

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

4

Będzie mały test: czy jak nie będzie sobie wyrywać włosów z brody (niektóre nie tyle były rozdwojone co nawet roczworowane i sam sobie je namierzał i siłą wyrywał), to może nowe nie będą wrastać w skórę.
W każdym razie niecały tydzień wystarczył żeby skóra na brodzie znacząco się zagoiła i teraz od nowa będzie zapuszczanie wink

5

ale jeśli chciałby nie cierpieć z powodu wrastania włosków niech zrobii peeling, łuska się rozchyli i łatwiej będzie się golić i pozbyć włosków...

Przyjaciel nie zawsze jest w stanie Cię podnieść, ale za to nie pozwoli Ci upaść...

6

hm, a nie ma żadnych preparatów, np od Nivea, która łagodzą golenie itp?

7

Ma, ale nie pomaga.
Przyjaciółka podpowiedziała mi jaki peeling kupić i preparat na wrastające włoski. Spróbuję go w to zaopatrzyć i będziemy obserwować czy to coś pomaga.

8

moj facet tez ma podobny problem. jak tylko sie ogoli zaraz wyskakuje mu mnostwo podraznien a potem krost. dobra rada to krem nawilzajacy i w miare mozliwości niech sie nie goli zbyt czesto

9

a_normalna, fajne sa te peelingi z Joanny, takie małe i tanie, a wydajne, jakby cos to polecam:-)

10

Dzięki smile

Ostatnio wybrałam się do Rossmanna, ale nie mogłam nic konkretnego znaleźć. Były jedynie peelingi do całego ciała, a nie konkretnie do twarzy.

11

Jedyna rada to peeling do twarzy, a po goleniu stosowanie kremu aptecznego keranorm, który zapobiega wrastaniu włosków. Nadaje się jak najbardziej dla meżczyzny, bo nie ma perfumeryjnego zapachu.

12

ja mam ten problem i niestety nic nie działa a już wszystkiego próbowałam. nie znoszę tego ale chyba wolę to niż golenie nóg codziennie...

13

moze warto spróbować kremu podepilacyjnego z mary cohr mi to pomaga i łagodzi podrażnienia

14

Dziewczyny, nie chodzi o depilacje nóg wink

Tak w ogóle, to póki co stara się nie tarmosić brody i o wiele mniej jest tych wrastających włosków. Tak więc może to jakieś okresowe jest, czy co...

15

Myślę, że jeśli są problemy na twarzy, to potrzebny jest mocniejszy peeling. Enzymatyczne nic nie pomogą chyba. Tu jest przekierowanie z innego wątku na ten temat (tylko chodzi o depilację ogólną), więc napiszę co mi pomogło. Rzeczywiście odkąd przerzuciłam się na wosk, jest dużo lepiej. Ale prócz tego ostro wzięłam się za peeling przed depilacją (głównie łydki cierpiały). Kupiłam cukrowy peeling Slim no limit firmy Hean i bardzo mi pomógł. Dwa dni przed depilacją robię dokładny peeling a potem wosk. I jest duuuuuużo lepiej.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » wrastające włoski

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018