zajadanie stresu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » zajadanie stresu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: zajadanie stresu

Czy ktos sobie poradzil z tym i moze sie podzielic?
Zajadam stres czymkolwiek, niekoniecznie czekolada, nie umie sobie z tym poradzic , a waga rosnie. Brak mi mitywacji do ćwiczeń,  ktore sprawiaja mi duzo problemu.
Nie wiem jak z tym walczyc, stresu mi nie brakuje w zyciu, i kolo sie zamyka; (. Poradzcie cos; (

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zajadanie stresu

moim zdaniem najprościej byłoby zastąpić ten rodzaj odreagowania czymś innym - ja np. na studiach chodziłam codziennie na godzinny marszowy spacer, i dzięki temu stres ze mnie uchodził. możesz wybrać coś co lubisz, a co nie będzie dla Ciebie zgubne w skutkach - tu odradzam palenie smile

3

Odp: zajadanie stresu

Ja mam pod ręką nieustannie butelkę z wodą mineralną, a jak mam czas to robię sobie w dzbanku wodę z cytryną i jak tylko najdzie mnie w newralgicznym momencie na sięgnięcie po coś do zjedzenia staram się zaspokajać to właśnie wodą. Bywa trudno, ale daje jakoś radę.

4

Odp: zajadanie stresu

Sylwia, sonia dziekuje za odpowiedz, sprobowac nie zaszkodzi,
palenie mi nie grozi bonie znosze zapachu nikotyny
Może guma do żucia?
dzis mam strasznie zarty dzien ;/
czy ktos ma jeszcze pomysly?

5

Odp: zajadanie stresu

Zajadałam stres utraty pracy przez miesiąc i przybyło mi 5 kg. Trochę też winne są święta.
Od jutra się odchudzam. Mam zamiar oprócz rezygnacji z niektórych dań i używek zrobić sobie plan działań. Zajmę się czymś aby nie myśleć o tym co mnie gryzie i nie podjadać gdy mi smutno.
Też mam zamiar pić więcej czystej wody gdy będzie mi się chciało słodyczy.

6

Odp: zajadanie stresu

Kleoma życzę powodzenia ja nadal walczę bez większych sukcesów

7

Odp: zajadanie stresu
zozi35 napisał/a:

Kleoma życzę powodzenia ja nadal walczę bez większych sukcesów

Spróbuj zawalczyć.
Zmień jedzenie na niskokaloryczne warzywa, sałatki warzywne. Miej zawsze coś takiego na wszelki wypadek  i od tego zaczynaj posiłek gdy już nie możesz wytrzymać i chcesz podjadać.
Może jakieś zainteresowania sobie znajdziesz nowe co pozwoli zapomnieć o jedzeniu?
Zaplanuj jadłospis na cały dzień i trzymaj się tego. Jeśli będziesz miała wystarczająco objętościowo a zarazem nie tak bardzo kalorycznie to z czasem chęć jedzenia w czasie stresu zniknie.

8

Odp: zajadanie stresu

Bardzo skuteczne jest usunięcie komórek tłuszczowych. Najlepiej lipoliza injekcyjna. Po tym zabiegu po prostu nie da się zjeść za dużo cukru, bo organizm nie ma gdzie tego zmagazynować i niedobrze się robi.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » zajadanie stresu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024