Witajcie. Od 4 października biorę tabletki Lesiplus ze względu na bolesne miesiączki. Okres spóźnia się 3 dni. Czy to normalne przy pierwszym opakowaniu?
Podobne tematy
Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!
Wypowiedzi na forum to doświadczenia i opinie użytkowniczek, a nie porada medyczna. W sprawach zdrowia skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki Lesiplus
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witajcie. Od 4 października biorę tabletki Lesiplus ze względu na bolesne miesiączki. Okres spóźnia się 3 dni. Czy to normalne przy pierwszym opakowaniu?
Podobne tematy
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki Lesiplus
Warto przeczytać w tym dziale
Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności
© www.netkobiety.pl 2007-2026