Brak chłopaka, brak dziewczyny - kafejka dla poszukujących - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Brak chłopaka, brak dziewczyny - kafejka dla poszukujących

Strony 1 2 3 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 1,363 ]

Temat: Brak chłopaka, brak dziewczyny - kafejka dla poszukujących

Hej smile
Mam 23 i cierpie na BRAK CHLOPAKA yikes czy myslicie ze ten wiek juz zobawiazywalby do posiadania chlopaka?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak chłopaka, brak dziewczyny - kafejka dla poszukujących

Nie ma uniwersalnego wieku wchodzenia w związki. To jest impuls. A jak sie objawia Twoje cierpienie?

3

Jak tak ci to przeszkadza, to sobie go znajdź.

4

Tylko nie szukaj byle gdzie jak moje znajome - jakieś czaty czy audycje dla singli odpadają, kluby też sobie raczej daruj dla poszukiwania tego pierwszego, polecałbym serwisy randkowe bo tam jest równouprawnienie i nie będziesz się bała zagadać. I od razu masz full danych o danym facecie i widzisz z miejsca, czy będzie Ci odpowiadać.

Powodzenia! smile

5

Hej,

ja też mam 23 i nie mam dziewczyny, może coś zakręcimy? big_smile big_smile

A poważnie, to tak jak wyżej pisali, nie ma wieku, który by do tego zobowiązywał. A jak chcesz mieć to szukaj tongue

6

Moze otworzmy jakies kolko matrymonialne :-D. Ja mam 25 lat i nie mam dziewczyny :-P

7

Jerry25 napisał/a:

Moze otworzmy jakies kolko matrymonialne :-D..

Jestem za smile smile

8

Haha no to ja też się dołączę big_smile

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

9

Hehehehe ja też się dołączam big_smile

10

Ja mam 27 i też samotna, wy przy mnie młodzienaszki jesteście tongue

"Czyż to nie miłość sprawia, że pada deszcz?
Woda zmienia się w chmurę i z radością uderza
o ziemię, by nawilżyć wszystkie nasiona..."

11

Pytanie dlaczego nie macie tego chłopaka big_smile?

''Seeing is not believing; believing is seeing. You see things not as they are, but as you are.''

12

Bo nie zagadałeś tongue

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

13

Ja nie mam chłopaka, bo nie jestem gejem :-D

14

thepass napisał/a:

Bo nie zagadałeś tongue

Hahh, dobre wink

15

Ja też nie mam chłopaka, nie jestem gejem i nie mam dziewczyny. big_smile big_smile Bardzo chętnie dołączę się do zabawy. smile

16

Do wyboru, do koloru big_smile W dwie strony tongue

17

No proszę jak szybko mężczyźni weszli do akcji aż miło big_smile big_smile
A tak w ramach tego kółka to ja też nie mam chłopaka ani dziewczyny smile

18

MegaPola69 napisał/a:

Zapomnialas dodac wieku, bo chyba nie 45 ani 69 ;-)

19

MegaPola69 napisał/a:

No tak, zapomniałam wcześniej dodać, że ja również nie mam ani chłopaka ani dziewczyny tongue
Ten temat robi się coraz ciekawszy tongue

"Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych."

20

Jerry25 napisał/a:
MegaPola69 napisał/a:

Zapomnialas dodac wieku, bo chyba nie 45 ani 69 ;-)

Nie nie, 69 to moja ulubiona liczba smile ale fakt gapa ze mnie tongue otóż mam 31 lat, ale niestety tylko jeszcze przez 20 dni.. smile

21

MegaPola69 napisał/a:

Nie nie, 69 to moja ulubiona liczba smile

czuję, że wygrasz u panów;)

22

Nie kombinować,  tylko mowic z jakich miast jesteście i się umawiać do kina lub na zakupy...

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

23 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-07-06 01:46:02)

cukierkowa22 napisał/a:

Hej smile
Mam 23 i cierpie na BRAK CHLOPAKA yikes czy myslicie ze ten wiek juz zobawiazywalby do posiadania chlopaka?

A chłopak to co, pies?
I gdzie jest napisane, że w takim a takim wieku trzeba mieć chłopaka?

Co myślę? Nic smile i w zasadzie to nie rozumiem co jest istotą Twojego problemu autorko smile Możesz napisać coś więcej na ten temat, czy czujesz się samotnie, czy raczej jest to nie miłe uczucie, gdy patrzysz na zakochane pary np. na ulicy czy gdzieś tam i też byś tak chciała? Czy brakuje Ci po prostu przytulenia, czegoś głębszego?

24

mysterious_chocolate mam do Ciebie pytanie : jak zabić problem? tongue

ps.mam 28 i brak chłopaka

25 Ostatnio edytowany przez mysterious_chocolate (2014-07-06 12:59:31)

Każdy jest inny i każdy musi wypracować własną metodę zabijania problemu.
Nie polecam tylko topienia, bo one lubią unosić się na powierzchi wink Trzeba go zniszczyć, a by to zrobić warto zajrzeć w głąb siebie, poznać swoje prawdziwe pragnienia, swoją naturę. Jeśli komuś chodzi jedynie o to, że np. nie ma chłopaka, a ma ileś tam lat i wszystkie koleżanki mają to znalezienie faceta będzie jedynie ''zagłaskaniem problemu'', że tak to nazwę. W takim przypadku myślę, że problem leży głębiej.

26

To i ja dołączam do tego grona, brak chłopaka smile W sumie to brak mężczyzny, bo na "chłopaków" to szkoda czasu

Tu właśnie jest ten szkopuł. Czy chodzi o ''brak chłopaka'' czy ''brak mężczyzny'' smile

28 Ostatnio edytowany przez Tom94 (2014-07-06 17:17:10)

Bardzo ciekawy temacik big_smile

Tak więc jeśli chodzi o chłopaków, to musicie się przełamać i zagadywać, ćwiczcie dialog, gdy już to opanujecie uczcie się podrywu, polecam Marcina "Adepta" Szabelskiego.
Ogarnięte osoby dadzą radę a tym mniej ogarniętym polecam jakiś kurs uwodzenia.

A jeśli chodzi o was drogie kobiety to rady są proste.
Są dwa wyjścia, ubieracie się na bóstwo, jakieś fajne i seksowane perfumy i na dyskotekę i tyle, ktoś na 100% podejdzie.
Drugie wyjście to portal randkowy, tworzycie konto np. na sympatii, dajecie fajną fotkę oraz ciekawy opis i gitara.
Wówczas możecie czekać już na dziesiątki wiadomości dziennie wink

29

Tom94... ręce opadają jak się to czyta, robić się na bóstwo i na dyskoteke albo na sympatię, wyjdź może z domu ? bo chyba też na sympatii masz konto, nie trzeba sie do tak niszowych rzeczy zniżać,
ja z moją dziewczyną jestesmy 3,5roku, poznaliśmy się na zwykłej domówce na początku studiów smile i jest super, niedługo zaręczyny we Włoszech smile

30

Ja też nie mam chłopaka i doszłam do wniosku ,że szkoda nerwów na jakiegos zakalca hmm Bo potem jest płacz korzystam z życia imprezuje mam gdzieś chłopaków :3

31

dream5257 napisał/a:

Tom94... ręce opadają jak się to czyta, robić się na bóstwo i na dyskoteke albo na sympatię, wyjdź może z domu ? bo chyba też na sympatii masz konto, nie trzeba sie do tak niszowych rzeczy zniżać,
ja z moją dziewczyną jestesmy 3,5roku, poznaliśmy się na zwykłej domówce na początku studiów smile i jest super, niedługo zaręczyny we Włoszech smile

Jesteś nie na czasie, mój temacik jest zakończony, happy endu nie było ale odnalazłem inny złoty środek który sprawia że nie cierpię, i nie martw się, z domu wychodzę wink

32

Jak już zrobicie listę chętnych to chętnie podam swoje wymagania tongue będzie tego kilka stron a4 tongue może mi kogoś znajdziecie tongue bo zbyt wybredny jestem i żadna mi nie odpowiada tongue

33

kopciuszek21 napisał/a:

Ja też nie mam chłopaka i doszłam do wniosku ,że szkoda nerwów na jakiegos zakalca hmm Bo potem jest płacz korzystam z życia imprezuje mam gdzieś chłopaków :3

W na tych imprezach kolejni imprezowi chłopcy, którzy lubią lekkie życie, to i lekko traktują innych smile

'She's the kind of girl you dream of'
"Mało pewne siebie kobiety zawsze będą biec za tym, czego nie mogą mieć, szukać czegoś czego nie ma."
Nie ma możliwości obdarzenia najgłębszym uczuciem jakim dysponuje człowiek, kogoś, kto nie jest dla ciebie dobry i traktuje cie nie tak jak byś chciał. Zakochanie w wyobrażeniach.
|Tylko pod mailem|

34

Rysiu napisał/a:

Jak już zrobicie listę chętnych to chętnie podam swoje wymagania tongue będzie tego kilka stron a4 tongue może mi kogoś znajdziecie tongue bo zbyt wybredny jestem i żadna mi nie odpowiada tongue

Oj no to chyba czas obniżyć próg atrakcyjności i idealności kobiety dla Ciebie, bo w końcu nikogo nie znajdziesz a latka lecą tongue

35

vigawia napisał/a:
Rysiu napisał/a:

Oj no to chyba czas obniżyć próg atrakcyjności i idealności kobiety dla Ciebie, bo w końcu nikogo nie znajdziesz a latka lecą tongue

Ale jak to mówią wielcy ludzie mają wielkie wymagania big_smile a ja mam 186 cm wzrostu tongue nie taki wielki tongue ale jednak wymagania adekwatne do wzrostu tongue tongue tongue

Atrakcyjność fizyczna mnie nie interesuje smile chodzi o charakter smile wiem doskonale czego chce, nie chce już kogoś żeby nie być sam smile Teraz znajdę dokładnie to czego szukam big_smile

36 Ostatnio edytowany przez vigawia (2014-07-06 22:28:31)

Nie no niski też nie jesteś, skąd ta pewność Rysiu, że teraz znajdziesz to czego szukasz? smile

37

Z doświadczenia smile Mam za sobą kilka związków i kilka lat pracy nad sobą smile wiem czego chce smile czego oczekuje od życia smile z czym mogę się pogodzić, a z czym nie smile Jestem świadomy siebie i swoich potrzeb smile

38

O proszę! W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Ci powodzenia w poszukiwaniu swojego ideału smile

39

Ideały nie istnieją smile jednak każdy powinien wiedzieć bez czego obejść się nie może smile

Co zawsze będzie przeszkadzać smile a z czym są w stanie się pogodzić smile Polubić bysie samemu, wtedy nie szuka się kogoś żeby nie być samemu smile bo to jest desperacja smile a desperacja nic dobrego nie przyniesie smile

40

Rysiu napisał/a:

Ideały nie istnieją smile

Ależ istnieją, nie dla wszystkich oczywiście, ale dla niektórych jak najbardziej smile
Każdy kto jest w szczęśliwym związku uważa, że ta jego druga połówka jest ideałem tongue

Rysiu napisał/a:

Polubić bysie samemu, wtedy nie szuka się kogoś żeby nie być samemu smile bo to jest desperacja smile a desperacja nic dobrego nie przyniesie smile

Zgadzam się z tym w 100%. Desperacja jest bardzo złym doradcą, szuka się kogoś na siłę i później dopiero może być problem smile

41

Ideał dla mnie to coś do czego się dąży smile ale nigdy nie osiągnie smile taki paradoks ideału jest taki że jest tak bardzo dostosowany do nas że aż nudny... więc nie jest idealny big_smile

Oczywiście że chodzi o to żeby ta druga połówka była "idealna" big_smile jednak to co akceptujemy jako coś idealnego dla nas, a to czym jest prawdziwy ideał to dwie różne sprawy big_smile

Ja nie szukam ideału jako takiego big_smile bo nigdy nie znajdę smile tylko kogoś kto tym ideałem może się stać z czasem smile

42

Rysiu napisał/a:

Ja nie szukam ideału jako takiego big_smile bo nigdy nie znajdę smile tylko kogoś kto tym ideałem może się stać z czasem smile

No tak, przecież to oczywiste. Raczej nikomu nie zdarza się tak po prostu "trafić" na ten ideał smile
Od dawna już poszukujesz swojej wybranki, czy może dopiero co zaczynasz? smile

43

Hmmm zakończyłem związek który trwał 1,5 roku w okolicy świat bożego narodzenia... później nie miałem ochoty szukać, bo jednak nawet mądre decyzje bywają trudne i nie lepiej nie szukać dopóki nie zamknie się poprzedniego rozdziału smile

A teraz powoli zaczynam szukać smile choć z marnym skutkiem tongue bo jak już mówiłem lista oczekiwań bez też ma 186 cm długości tongue

44 Ostatnio edytowany przez vigawia (2014-07-06 23:17:21)

Marny skutek na początku zawsze musi być, bo inaczej poszłoby to wszystko zbyt łatwo i nie byłoby tej późniejszej radochy tongue
Pamiętaj jednak o pozytywnym nastawieniu, ktoś w końcu musi sprostać Twojej jakże długiej liście. Aż tak wymagająca chyba nie jest tongue

45

A ja mam bardzo pozytywne nastawienie big_smile Nie dzisiaj to jutro big_smile a jak nie jutro to za rok big_smile ważne żeby we właściwym czasie big_smile

46

Dokładnie tak!
Choć dodałabym do tego jeszcze, jak nie ta to inna big_smile

47 Ostatnio edytowany przez Rysiu (2014-07-06 23:29:46)

hehehehe może być i tak big_smile ważne tylko żeby inna a nie inny tongue tongue tongue tongue tongue Po ostatniej Eurowizji to już nic nie wiadomo tongue tongue tongue tongue tongue

48

Haha nie no, myślę że gdyby to miał być inny to już byś o tym wiedział big_smile

49

Zdanie "chciałabym żeby moja pierwsza córka była dziewczynką" w epoce gender jest jak najbardziej sensowne tongue Tak więc różnie to jeszcze może być tongue tongue tongue

50

Rysiu napisał/a:

hehehehe może być i tak big_smile ważne tylko żeby inna a nie inny tongue tongue tongue tongue tongue Po ostatniej Eurowizji to już nic nie wiadomo tongue tongue tongue tongue tongue

A przy Twoim wzroście i długości wymagań to też ci 'inni' mogą mieć chrapkę tongue

51

Skoro nie jesteś tego pewny, to musisz w takim razie szukać sobie zarówno kobiety jak i mężczyzny big_smile
Jak jedno nie spasuje to w zanadrzu będzie jeszcze drugie big_smile

52 Ostatnio edytowany przez Rysiu (2014-07-06 23:37:04)

"długości wymagań" właśnie do mnie dotarło jak to fajnie brzmi big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

E tam pasuje pasuje big_smile ale nigdy nie wiem z kim mam do czynienia big_smile chyba że zacznę od zaglądania w majtki tongue tongue tongue

53

Oj jak tak będziesz zaczynał znajomości to długo nie pociągniesz tongue
Z resztą z czasem nawet zaglądanie w majtki nic nie da smile

54

Dlatego zostało mi się modlić żeby to jednak była "ONA" tongue bo jak okaże się po ślubie to nie będzie fanie tongue

55

No fajnie nie będzie, ale Ty jako kochający mąż będziesz kibicował swojej wybrance i oczywiście będziesz ją dzielnie wspierał przy zmianie płci big_smile tongue

Posty [ 1 do 55 z 1,363 ]

Strony 1 2 3 25 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Brak chłopaka, brak dziewczyny - kafejka dla poszukujących

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018