torbiel okołocewkowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » torbiel okołocewkowa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: torbiel okołocewkowa

Witam,jestem nowa na tym forum.Postanowiłam poszukać tu ratunku,ponieważ przekopałam cały internet i nigdzie nie moge znależć osób z taką przypadłością.Czeka mnie zabieg usunięcia torbieli okołocewkowej,torbiel pojawiła sie nagle ok.2 lata temu,ma jakiś otwór do przestrzeni przycewkowej,lekarz mówi że powikłaniem może być przetoka do pochwy i to mnie przeraża.Mam ciągłe parcie na pęcherz i jestem już u kresu załamania nerwowego.Może tu znajdę osoby, które miały taki zabieg i przeszły go szczęśliwie.Proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: torbiel okołocewkowa

Cześć,

Miałaś usuniętą tę torbiel? Mnie czeka to samo. Gdzie miałaś zabieg? Napisz proszę coś więcej.

Pozdrawiam

Ania

3

anja221 napisał/a:

Cześć,

Miałaś usuniętą tę torbiel? Mnie czeka to samo. Gdzie miałaś zabieg? Napisz proszę coś więcej.

Pozdrawiam

Ania

Jesteś już po zabiegu czy wciąż przed? Obawiam się, że Autorka wątku niestety już się nie odezwie, ale może ktoś inny zechce podzielić się swoim doświadczeniem?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Cześć smile Czekam na zabieg, mam już termin.
Pozdrawiam

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » torbiel okołocewkowa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018