Alergolog Katowice - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Alergolog Katowice

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Alergolog Katowice

Witam,

Zna ktoś może dobrego alergologa w Katowicach, który ma kontrakt z NFZ? Albo chociaż poradnię?
Po ostatnim obdzwonieniu numerów z internetu załamałam się, bo NIGDZIE nie dało się umówić a w większości przypadków brak kontraktu z NFZ.

Podkreślam, zależy mi na NFZcie...

Pozdrawiam,
Paszkuda

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Alergolog Katowice

Witaj. smile

Moja rada: idź na pierwszą wizytę prywatnie do lekarza, który pracuje w przychodni mającą umowę z NFZ.
Wtedy jest szansa, że jako już jego pacjentka zostaniesz przyjęta do dalszego leczenia w tej przychodni.

Pozdrawiam. smile

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

3

W sumie słuszna uwaga. Pytanie tylko gdzie? Bo szukając w internecie nie znalazłam praktycznie nic, bo w większości po dzwonieniu okazywało się, że informacje są nieaktualne.

4

Witam!
Dla mnie najlepszym alergologiem w Katowicach jest dr Joanna Orlicz Widawska. Polecona przez znajomych, super prowadzi moją córkę. Jest zawsze uśmiechnięta, energiczna i pełna pozytywnej energii, a na dodatek bardzo konkretna. Przyjmuje przy ul. Wyszyńskiego 4, tel. (32) 258 02 32. Obecnie jeździmy do niej co parę miesięcy 300 km, widać,więc że mamy do niej zaufanie smile. Pozdrawiam!

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Alergolog Katowice

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018