Tabletki antykoncepcyjne, a ból brzucha. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne, a ból brzucha.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Tabletki antykoncepcyjne, a ból brzucha.

Jestem przy drugim opakowaniu Artizi. Kiedyś już brałam te tabletki i w czasie 7 dniowej przerwy miałam normalną bezbolesną 'miesiączkę', natomiast teraz już przy drugiej przerwie 4 dnia zwijam się z bólu. Czy miała któraś z Was tak w czasie brania tabletek? Minęło czy raczej iść po zmianę?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Tabletki antykoncepcyjne, a ból brzucha.

do każdych tabletek przyzwyczajasz się około 3 miesięcy
hmm ja bym wzięła te 3 opakowania, zobaczyła co się dalej będzie działo i ewentualnie potem do lekarza po zmianę
też biorę te tabletki, na początku było podobnie jak u Ciebie teraz już wszystko ok wink

"Nie pozwól uciec miłości. Taka prawdziwa zdarza się tylko raz w życiu, i jeśli jej nie przeżyjesz, unieszczęśliwi Cię na zawsze..." :*

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Tabletki antykoncepcyjne, a ból brzucha.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2018