KARMEL - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » KARMEL

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: KARMEL

Dzis obejrzalam KARMEL i musze powiedzieć,że bardzo mi się podobał.Pokazał całą prawdę o kobietach,jak wiele potrafią zrobić dla miłości, a niestety mężczyźni często mają to po prostu gdzieś. Nie waham się powiedzieć,że to trochę taki film obnażający głupotę kobiet, wiedzą,że ukochani mężczyźni to dranie, wiedzą,że źle ulokowały swe uczucia, a jednak odsuwają tę myśl i starają się wybaczać i wciąż czekają na odrobinę uwagi.Opisałam może tu jeden wątek, ale odebrałam go bardzo osobiście i dlatego uważam,że każda kobieta powinna ten film obejrzeć. I ten tytułowy karmel, no ciekawy pomysł:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: KARMEL

Tez widzialam, masz racje, troche odslania kobieca psychike,al eto chyba dobrze, bo swiadomosc takich mechanizmow moze tylko pomoc kobietom starac sie postepowac inaczej, a przynajmniej probowac...Bardzo cieply, przyjemny film,ma taki wydzwiek refleksyjny, mimo,ze z pozoru to lekki łatwy i przyjemny film.Polecam.

3

Odp: KARMEL

Nie żadna rewelacja, ale film poprawny, który może bardziej wzbogacić niż zubożyć nasze wnętrze:)

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » KARMEL

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018