Czerwone plamki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czerwone plamki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 23 ]

Temat: Czerwone plamki

Mam problem, kiedyś miałam poważny problem z trądzikiem. Całe czoło miałam obsypane na polczkach i brodzie sporadycznie. Trądzik zniknał, ale teraz zostało na czole pełno plamek czerwonych...To chyba nie są blizny po trądziku same nie wiem co to jest. Ktoś mi polecił cepan i smaruje tym już od 3 dni narazie rezultatów nie widać. Może ktoś miał podobny problem i wie jak sobie z tym poradzić.

"Namieszałeś w mojej głowie,
Jednym gestem ,jednym słowem
Nie musisz przynosić mi wianków i bzów
Wystarczy mi ,że jesteś tu"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czerwone plamki

Oj chyba nikt nie potrafi mi pomóc....

3

Normalna - naprawdę ciężko powiedzieć co to jest...to może być trądzik różowaty...to może być jakaś alergia skórna a moja koleżanka miała tak pod wpływem stresu....

Moim zdaniem najlepiej udać się do dermatologa...on z pewnością poda Ci prawidłową diagnozę...

Być jak płynąca rzeka...

4

spróbuj maść cynkową kosztuje 2zl w aptece, jak to nie pomoze idz do dermatologa.

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

5 Ostatnio edytowany przez Normalna? (2009-06-26 22:16:07)

Ale słuchajcie ja miałm trądzik i wyciskałam i takie coś mi zostało plamki czerwone... Podkład to kryje ale bez podkładu gorzej. Maść cynkową posiadam ale ona wysusza więc na takie plamki się nie nadaje. Ja chce żeby one wyblakły. One nie są ze zdenerowania bo ja mam je cały czas i tylko na czole.

6

Hmmm...no to teraz wydaje mi się, że to jednak są jakieś małe, płytkie blizny lub przebarwienia skóry...też takie miałam i ja stosowałam wtedy Skinoren - jest bez recepty i bardzo dobrze działa właśnie na tego typu zmiany skórne, a także na sam trądzik...Ja polecam - nadal stosuje i jestem zadowolona wink

Być jak płynąca rzeka...

7

Oki dzięki wypróbuje:)

8

Tak sobie czytałam o tych preparatach i podobno identyczny skład co Skinoren (ok.40zl), ma Acne Derm (ok.15zł) - to jest jakby jego polski odpowiednik wink
Więc ja gdy tylko skończę tubkę Skinorenu spróbuje z tym tym drugim, bo podobno efekty są takie same...
Więc jeśli jeszcze nie kupiłaś żadnego preparatu - chyba lepiej spróbowac z tym tańszym skoro skład i tak jest identyczny

Być jak płynąca rzeka...

9 Ostatnio edytowany przez Tiff (2009-06-30 15:56:40)

sueno6 ja chodzę do dermatologa i dziś właśnie do stosowania przepisała mi skinoren w żelu, wcześniej używałam acne- derm, oprócz tego stosuję preparat rozrabiany w aptece, gdzie m.in. w skład wchodzi siarka (niedrogie to jest, ale wydaje się z przepisu lekarza ok. 5 zł)
Jeszcze nie zakupiłam skinorenu, czy on jest wydajny?

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

10

Tiff - ja jestem ze Skinorenu ( ja jednak wolę krem od żelu) bardzo zadowolona, tylko ta cena hmm
Mi tubka starcza na około 3 miesiące - a smaruje codziennie (czasem raz, czasem 2x dziennie)...
Tylko dziwi mnie decyzja Twojego dermatologa - bo z tego co czytałam to Acne - derm ma ten sam skład co Skinoren w kremie...w żelu podobno jest trochę słabszy w działaniu....
Hmmm...a powiedział czym spowodowana jest zmiana preparatu?

Być jak płynąca rzeka...

11

Nie, nic nie powiedział. Po prostu spytał się, co stosuję na dzień, to powiedziałam, że obecnie to nic.
No nie wiem już, to mówisz że krem lepszy? Może kupię krem, zobaczę jak cenowo w aptece u mnie w mieście stoi.

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

12

Aptekarka powiedziała mi, że żel się lepiej wchłania. Zapłaciłam za niego 44,62 zł, chociaż na opakowaniu była cena 49, 92 zł. Chyba wiem, dlaczego zamiast Acne-derm przepisała mi d. to, bo Skinoren jest bardziej wydajny. Nie pamiętam ile pojemności ma Acne-derm, ale kosztuje ok. 20 zł a tubka jest o wiele cieńsza, Skinoren pojemność ma 150g/mg coś takiego. Cenowo wychodzi podobnie.

13

Aaaa wink To może rzeczywiście stąd ta różnica...
ja jednak pozostanę przy swoim kremiku Skinoren - bo jego jestem pewna smile Po żelu pamiętam, że ciężko mi było nałożyć podkład big_smile
Ale w sumie każdy ma inną skórę - taką jak ja kapryśną rzadko kto ma big_smile
Tiff - mam nadzieję, że żelik zadziała smile

Być jak płynąca rzeka...

14

o znalazłam stare opakowanie Acne, sprawdziłam i było napisane 20g, czyli bardziej opłaca się kupować Skinoren choćby kosztował 50 zł.

15

Ja używałam podkładu, ale teraz stosuję raczej tylko puder, bo jest dobry. Zresztą nie chwaląc się znam dobre techniki nakładania pudru, by wydawać się bardziej opalonym wink

16

Może zdradzisz nam swój sekret tongue?
Bo w sumie ja już stara jestem, ale ciągle mam z tym problem big_smile

Być jak płynąca rzeka...

17

smarujemy delikatnie kości policzkowe różem, potem nakładamy na całej twarzy puder trochę ciemniejszy od naszej karnacji- ja używam Pierre Rene nr 07 i potem smarujemy policzki pudrem brązującym, można potem lekko maznąć rozświetlającym; użycie różu nie jest konieczne wink
sueno6 nie jesteś stara tongue

18

Tiff napisał/a:

Aptekarka powiedziała mi, że żel się lepiej wchłania. Zapłaciłam za niego 44,62 zł, chociaż na opakowaniu była cena 49, 92 zł. Chyba wiem, dlaczego zamiast Acne-derm przepisała mi d. to, bo Skinoren jest bardziej wydajny. Nie pamiętam ile pojemności ma Acne-derm, ale kosztuje ok. 20 zł a tubka jest o wiele cieńsza, Skinoren pojemność ma 150g/mg coś takiego. Cenowo wychodzi podobnie.

Co za głupoty piszesz; Skinoren ma pojemność 30mg a Acne-Derm 20mg więc przy różnicy w cenie ponad 100% to i tak bardziej opłaca się używać Acne-derm. Jest jeszcze jedna różnica na korzyść Acne-Derm - nie zawiera w swoim składzie wodorotlenku sodu który może powodować dodatkowe podrażnienie skóry / Skinoren żel ma go niestety w swoim składzie/. To tyle jeśli chodzi o porównanie oby preparatów.

19

Nie pisze głupot, to Tobie się pomyliło; mnie też.
Acne - derm ma 20% tego kwasu a Skinoren ma  15% (150mg/g)a mi pomyliło się z całą pojemnością, która wynosi 30g a Acne-derm ma 20g.

20

Normalna na takie przebarwienia mogą pomóc Ci naświetlania lampą bioptronową.

21

moja kolezanka miała ogromny trądzik w młodości ale to naprawde wielki i od tamtej pory gdy krostki juz znikneły zostały jej czerwone plamki o których wlasnie piszesz wiem o czym mowa bo ma to samo i ona kupiła sobie w aptece krem na niedoskonałości Vischy i idealnie pomaga po tygodniu stosowania go ma to wszystko duzo jasniejsze wygląda na to że jak bedzie reguralnie stosowac to zniknie całkowicie napewno smile

22

Normalna?, robilas sobie wymaz ? Jesli nie to idz do laboratorium i koniecznie sobie zrob. Siostra moja pracuje w laboratorium i powiedziala ze to sie wlasnie jak sie ma problemy z cerą, polega to na okresleniu bakterii ktore znajdują się w skórze po czym dermatolog będzie wiedział jaki lek Ci przepisac

Posty [ 23 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Czerwone plamki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018