Potrzebuje rady!!! - nie taki kolor włosów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Potrzebuje rady!!! - nie taki kolor włosów

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1

Temat: Potrzebuje rady!!! - nie taki kolor włosów

Wczoraj fryzjerka robiła mi balejaż, moje naturalne włosy są koloru bardzo ciemnego brązu (gorzka czekolada), balejaż miał być trochę jaśniejszy od moich włosów - ewentualnie karmel - ale oczywiście fryzjerka przytrzymała rozjaśniacz za długo i wyszedł jakiś dziwny blond, wpadający w żółty. Czy można je czymś przyciemnić  Przefarbować całe tak żeby balejaż był tylko trochę widoczny  Błagam pomóżcie, bo długo z tym nie wytrzymam ma głowie - totalnie to do mnie nie pasuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuje rady!!! - nie taki kolor włosów

Ja bym nałożyła taki kolor ton- dwa jaśniejszy od naturalnego. Nie powinno to wplynąc na Twoje naturalne włosy...jedynie przyciemni te rozjaśniane i da naturalniejszy efekt smile

3

Odp: Potrzebuje rady!!! - nie taki kolor włosów

Ja bym się udała do lepszego fryzjera. Nie rób nic sama w domu, bo może być jeszcze gorzej. Dobry fryzjer zdejmie kolor i coś wymyśli, przyjaciółka kiedyś wyszła od fryzjera z pomarańczowym zamiast ciemnego rudego. I inny fryzjer ją uratował.

4

Odp: Potrzebuje rady!!! - nie taki kolor włosów

Ja myślę, że moglabys spokojnie sama w domu to poprawić. Tak jak napisala wczesniej nokia naloz kolor lekko jasniejszy od tego czekoladowego ale zaznaczyc muszę tutaj zeby tobyl szampon np palette. na wlosach blond bedzie sie trzymal lepiej niz normalnie powinien wink a przynajmniej nie bedziesz miala żółtka:)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Potrzebuje rady!!! - nie taki kolor włosów

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024