netkobietyWszystkie działy
Antykoncepcja hormonalna oraz naturalna

tabletki antykoncepcyjne a wzdęty brzuch

2 odpowiedzi4 303 wyświetleniazałożony przez devylin, 17.06.2013

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Wypowiedzi na forum to doświadczenia i opinie użytkowniczek, a nie porada medyczna. W sprawach zdrowia skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki antykoncepcyjne a wzdęty brzuch

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: tabletki antykoncepcyjne a wzdęty brzuch

Witajcie!
Otóż sprawa wygląda tak, jestem dosyć młoda, jednak zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne z racji, iż moja miesiączka jest strasznie bolesna (ok.3 dni przed okresem i ok.5dni okresu boli mnie niemiłosiernie brzuch) i mocno krwawie. Mieszkam w UK, byłam u ginekologa, nie miałam robionych badan, sam wywiad. Od razu dostałam tabletki CILEST.
12.06 wieczorem dostałam okres, jednak zaczekałam do następnego dnia, zeby zawsze rano brac tabletki. Jak zawsze podczas okresu mialam wzdęty i lekko obolały brzuch, więc nie zdziwiłam się. Miesiączka trwała zaledwie 3 dni i czułam się przez cały czas słabo. Teraz jestem 2 dni po i brzuch cały czas jest wzdęty, ale nie mam gazówi i mam dziwne wrażenie jakbym była głodna, jednocześnie nie chce mi się jeść. Jak sądzicie, jest to spowodowane tylko i wyłącznie tabletkami, zatrzymaniem wody itd? Może nie są dla mnie odpowiednie, bądź to tylko 'przejściowa' faza? Wspomne jeszcze, że jestem bardzo szczupła, wręcz mam niedowage... Stąd moje zdziwienie.

2

Odp: tabletki antykoncepcyjne a wzdęty brzuch

poczytaj ulotke leków, może to jeden ze skutków ubocznych. Jeśli tam nic nie znajdziesz zgłoś się do lekarza i poproś o zmianę leku. Bo raczej nie jest standardowy objaw przy braniu tabletek anty. smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » tabletki antykoncepcyjne a wzdęty brzuch

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026