Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 74 ]

Temat: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Jako facet, znalazłem się na tym forum, aby choć tyci, tyci zrozumieć pewne postępowanie kobiet...

Skalę tego problemu najlepiej obrazuje jeden ze znanych portali randkowych. Ustawiając filtr kobiet lekko ponad dwadzieścia lat, w jednym roczniku nie mieszczą się (czyli jest ich 600+) wszystkie użytkowniczki z zaznaczoną tylko jedną opcją "mam dziecko" yikes

Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym?? Gdyby ktoś zadał mi to pytanie zanim zalogowałem się na wspomnianym portalu, udzieliłbym odpowiedzi, że... hmmm... skoro młodą wdówką nie jest (ta opcja nie jest zaznaczona), więc może miała naprawdę MEGA pecha? To dość naciągane hipotetyczne wyjaśnienie, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Natomiast po kilkudniowej obecności i przejrzeniu dziesiątek, a może już setek profili, mogę stwierdzić z dużą pewnością, że to nie jest kwestia braku szczęścia ;]
W zasadzie bez zbędnego rozpisywania mógłbym podsumować to łacińską sentencją - "o tempora, o mores"
(bez ironii).

Z profili takich "panienek z dzieckiem" wynika jednoznacznie, że nie wyciągnęły żadnych wniosków ze swoich błędów - bardzo intensywnie szukają dalszych "uciech życia" :] "Polak mądry po szkodzie"? Niekoniecznie.

Po tym doświadczeniu mam naprawdę negatywny stosunek do tej całej instytucji "kobieta samotnie wychowująca dziecko". Jakakolwiek pomoc państwa (włącznie z alimentami) sprzyja takiemu zjawisku - "najpierw zrobię, później pomyślę".

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Nie wrzucałabym wszystkich do jednego worka.
Nigdy.

3

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Zgoda, znalazłem jedną taką użytkowniczkę (pannę z dzieckiem), która autentycznie żałowała i była świadoma swojego błędu. Tyle, że to na innym portalu, chrześcijańskim i w sumie wychodzi jedna jedyna na tyle przejrzanych profili (łącznie z dwóch portali). Daje to jak na razie stosunek: 1 do +-100.....

4

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Czego żałowała? Ze ma dziecko?
Żadna normalna kobieta i matka nigdy by nie żałowała, ze urodziła dziecko.

A ze z ojcem dziecka nie wyszło - bywa. Każdy zasługuje na szczęście, niektórzy szukają go na portalach.

5

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

Zgoda, znalazłem jedną taką użytkowniczkę (pannę z dzieckiem), która autentycznie żałowała i była świadoma swojego błędu. Tyle, że to na innym portalu, chrześcijańskim i w sumie wychodzi jedna jedyna na tyle przejrzanych profili (łącznie z dwóch portali). Daje to jak na razie stosunek: 1 do +-100.....

Załowała? Czego? Co ty jesteś jakiś mścieciel, że kobiety mają przed tobą żałować? Nie rozumiem.

Skąd w ogóle te poglądy? Masz jakiś problem z samotnymi matkami?

Tak - o temopora o mores. Ale nie z powodu kobiet, tylko z powodu tego, że LUDZIE w naszych czasach nie dbają o związki i nie potrafią iść na kompromisy. Z stąd tyle samotnych matek po 20-ce - ich związki się rozpadły, bo obie płcie są coraz słabsze w budowaniu trwałych, wartościowych relacji.

6 Ostatnio edytowany przez Ojciecpiotr (2013-05-18 11:56:07)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

Jako facet, znalazłem się na tym forum, aby choć tyci, tyci zrozumieć pewne postępowanie kobiet...

Skalę tego problemu najlepiej obrazuje jeden ze znanych portali randkowych. Ustawiając filtr kobiet lekko ponad dwadzieścia lat, w jednym roczniku nie mieszczą się (czyli jest ich 600+) wszystkie użytkowniczki z zaznaczoną tylko jedną opcją "mam dziecko" yikes

Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym?? Gdyby ktoś zadał mi to pytanie zanim zalogowałem się na wspomnianym portalu, udzieliłbym odpowiedzi, że... hmmm... skoro młodą wdówką nie jest (ta opcja nie jest zaznaczona), więc może miała naprawdę MEGA pecha? To dość naciągane hipotetyczne wyjaśnienie, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Natomiast po kilkudniowej obecności i przejrzeniu dziesiątek, a może już setek profili, mogę stwierdzić z dużą pewnością, że to nie jest kwestia braku szczęścia ;]
W zasadzie bez zbędnego rozpisywania mógłbym podsumować to łacińską sentencją - "o tempora, o mores"
(bez ironii).

Z profili takich "panienek z dzieckiem" wynika jednoznacznie, że nie wyciągnęły żadnych wniosków ze swoich błędów - bardzo intensywnie szukają dalszych "uciech życia" :] "Polak mądry po szkodzie"? Niekoniecznie.

Po tym doświadczeniu mam naprawdę negatywny stosunek do tej całej instytucji "kobieta samotnie wychowująca dziecko". Jakakolwiek pomoc państwa (włącznie z alimentami) sprzyja takiemu zjawisku - "najpierw zrobię, później pomyślę".

Zastanawiam się jakie jest podłoże Twojego zainteresowania dwudziestoletnimi pannami z dzieckiem. O co Ci chodzi? Tak sobie wchodzisz na portal randkowy, filtrujesz, godzinami czytasz profile. Po co? Żeby je potem wszystkie jednakowo ocenić? Masz alergię na panny z dzieckiem czy jesteś katolikiem wojującym ze zgnilizną moralną tego świata?

7

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Autorowi zapewne chodzi o to, że takowe dziewuszki mają już dzieciaczka, a na portalach randkowych pokazują swoje zdjęcia , na których wyglądają bardziej jak kurtyzany szukające sponsora, a nie jak matka- normalna kobieta, która chce znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie i ojca dla dziecka. No chyba, ze Autor nie mówi o kwestiach zdjęć, tylko ogólnie o jego zdaniem istniejącej zależności, ma już dziecko- a nadl szuka w necie nowych znajomości do zabaw.

8

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Nirvanka87 napisał/a:

Autorowi zapewne chodzi o to, że takowe dziewuszki mają już dzieciaczka, a na portalach randkowych pokazują swoje zdjęcia , na których wyglądają bardziej jak kurtyzany szukające sponsora, a nie jak matka- normalna kobieta, która chce znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie i ojca dla dziecka. No chyba, ze Autor nie mówi o kwestiach zdjęć, tylko ogólnie o jego zdaniem istniejącej zależności, ma już dziecko- a nadl szuka w necie nowych znajomości do zabaw.

Z postu wynika, ze chodzi o fakt posiadania dziecka ORAZ szukaniu czegoś na portalach randkowych.
O zdjęciach nie wspomniał.

9

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

no właśnie, ale ja nie widzę innego powodu do krytykowania takich dziewczyn jak  pindrzenie się fotkowe

10

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Nirvanka87 napisał/a:

Autorowi zapewne chodzi o to, że takowe dziewuszki mają już dzieciaczka, a na portalach randkowych pokazują swoje zdjęcia , na których wyglądają bardziej jak kurtyzany szukające sponsora, a nie jak matka- normalna kobieta, która chce znaleźć odpowiedniego partnera dla siebie i ojca dla dziecka. No chyba, ze Autor nie mówi o kwestiach zdjęć, tylko ogólnie o jego zdaniem istniejącej zależności, ma już dziecko- a nadl szuka w necie nowych znajomości do zabaw.

Dorabiasz ideologię tam, gdzie jej nie ma. Autor napisał wprost o co mu chodzi: "Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??". 20-letnia dziewczyna z dzieckiem nie może szukać przygody, męża, kolegi, sponsora etc.,tylko wobec swojej grzesznej przeszłości ma leżeć krzyżem w kościele i pokutować za to, że dała sobie dziecko zrobić i jeszcze była na tyle beznadziejna, że faceta nie zatrzymała wink

Niezwykle trudno wyprowadzić mnie z równowagi, szczególnie w przestrzeni wirtualnej. W tym przypadku udało się. W 3 sec.

11

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

Jako facet, znalazłem się na tym forum, aby choć tyci, tyci zrozumieć pewne postępowanie kobiet...

Skalę tego problemu najlepiej obrazuje jeden ze znanych portali randkowych. Ustawiając filtr kobiet lekko ponad dwadzieścia lat, w jednym roczniku nie mieszczą się (czyli jest ich 600+) wszystkie użytkowniczki z zaznaczoną tylko jedną opcją "mam dziecko" yikes

Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym?? Gdyby ktoś zadał mi to pytanie zanim zalogowałem się na wspomnianym portalu, udzieliłbym odpowiedzi, że... hmmm... skoro młodą wdówką nie jest (ta opcja nie jest zaznaczona), więc może miała naprawdę MEGA pecha? To dość naciągane hipotetyczne wyjaśnienie, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Natomiast po kilkudniowej obecności i przejrzeniu dziesiątek, a może już setek profili, mogę stwierdzić z dużą pewnością, że to nie jest kwestia braku szczęścia ;]
W zasadzie bez zbędnego rozpisywania mógłbym podsumować to łacińską sentencją - "o tempora, o mores"
(bez ironii).

Z profili takich "panienek z dzieckiem" wynika jednoznacznie, że nie wyciągnęły żadnych wniosków ze swoich błędów - bardzo intensywnie szukają dalszych "uciech życia" :] "Polak mądry po szkodzie"? Niekoniecznie.

Po tym doświadczeniu mam naprawdę negatywny stosunek do tej całej instytucji "kobieta samotnie wychowująca dziecko". Jakakolwiek pomoc państwa (włącznie z alimentami) sprzyja takiemu zjawisku - "najpierw zrobię, później pomyślę".

Ty chyba człowieku nie wiesz, co piszesz !

12

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Szukałem osobę towarzyszącą na wesele, a w zasadzie ewentualne "zabezpieczenie" jakby znajoma nie mogła. Stąd moje zainteresowanie takimi portalami i pewnie tylko dlatego było mi obojętne czy ma dziecko, czy nie. Wciąż jestem dwudziestolatkiem, ale myślenie w tej kwestii miałem i mam to samo i pewnie prędzej skonam niż je zmienię -> nie mając własnego bagażu życiowego, nie zamierzam brać czyjś na swoje barki. To po prostu nie działa.

Jak wspomniałem, jedna użytkowniczka zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

W sumie w tych odpowiedziach-pytaniach powyżej nakreślił mi się tok myślenia takich dziewczyn:))
Utwierdziło mnie to tylko w moich przekonaniach i nastawieniu.

I pewnie nie tu powinienem szukać odpowiedzi na pytanie co pcha facetów w takie "trudne" związki... Oprócz własnego bagażu, desperacja? naiwność? Ale to już chyba dylemat na męskie forum;)

Zdjęcia to akurat najmniej istotna sprawa... choć dziwnie bym się poczuł gdybym swoją mamę zobaczył na podobnych, do co niektórych, które dane było mi zobaczyć:)

Widzę też, że moralność, etyka, dobry smak co niektórym kojarzy się wyłącznie z katolicyzmem. Jakaś obsesja.

Z mojej strony podsumuję temat tym, że każdy ma prawo do szczęścia i te kobiety również, czego im szczerze życzę:)

13 Ostatnio edytowany przez pati31 (2013-05-18 12:56:20)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Nie kazda kobieta szuka kolejnych portek, moze owe dziewczyny po przejsciach chca znalesc mezczyzne , ktory pokocha ja i jej dziecko?
Gorzej chyba by bylo gdyby nie zaznaczlay ze maja dziecko , a tak facet wie na co idzie .
Nigdy nie wierz co bedzie jutro,i Tobie moze noga sie powinac w zyciu .
Takze nie wrzucaj wszystkich do jednego worka , bo coraz wiecej dziewczyn zostaje sama z braku odpowiedzialnosci partnera , a nie z wlasnego wyboru.

Dodam ze jedynie trzeba , byc odwaznym zeby szukac partnera w internecie , samej , by mi bylo trudno , poniewaz kazdy facet pisze co kobieta po drugiej stronie uslyszec chce .
Preferuje real , spojrzenie itp.
Niewiem czy ludzie szukaja milosci w internecie z powodu desperacji? , moze z braku czasu.
Jednak portale randkowe moim zdaniem sluza bardziej zonatym i mezatka do szukania uciech po za niz prawdziwej relacji , ot co moje zdanie na ten temat.

14

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Wrzuciłeś do jednego worka wszystkie matki samotne, bo co ? jak sama  z dzieckiem to od razu ZŁA ? na odstrzał ? bo jak ma dziecko to znaczy, że się nie szanuje ? a może to wina tatusia, który zamiast wziąć odpowiedzialność za swe czyny wziął nogi za pas i dlatego jest samotna. I co jak raz jej nie wyszło, to ma być dożywotnio sama, bo ma dziecko ? No sorry ale masz poglądy rodem ze średniowiecza !

15

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Sorry, fervidon, ale ja nie rozumiem Twojego sposobu myślenia.
Szukasz sobie partnerki na wesele na portalu randkowym (jakby nie było prawdziwych, żywych kobiet w Twoim otoczeniu) i to matki (WTF?), a sam najeżdżasz na kobiety-matki, które szukają szczęścia na tego typu portalach.


Oczywiście, niektóre z nich nie dorosły do macierzyństwa i maja sieczkę w głowie - ale nie oznacza to, ze wszystkie są identyczne. Sadze, ze większość z nich miało po prostu pecha, zdarza się.

Z Twojego postu wynika, ze każdego faceta, który zwiąże się z kobieta z dzieckiem uważasz za naiwnego zdesperowanego dupka, bo bierze sobie towar z "odzysku". Przykro mi, ze tak myślisz. Na szczęście, świat jest pełen dojrzałych i odpowiedzialnych facetów, którzy chętnie przygarną taka samotna matkę oraz "cudze" dziecko...

16

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

fervidon grubo przesadzasz.
młoda z dzieckiem -> do worka..
człowiek słuchający metalu ? do drugiego worka
człowiek ubierający się w określony sposób -> do trzeciego...

17

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

"coraz wiecej dziewczyn zostaje sama z braku odpowiedzialnosci partnera , a nie z wlasnego wyboru" ale pati31, te dziewczyny podjęły decyzję z własnego wyboru, odnośnie wyboru tego nieodpowiedzialnego partnera:) Nikt je do niczego nie zmuszał (abstrahując od jednostkowych sytuacji podlegających pod paragraf). Tylko później łatwo wmawiać sobie i innym, że on taki nie był od początku, że się zmienił:)) Banialuki - on był taki od samego początku tylko jedna z drugą przymykała na to oko... miłość czy zwykła głupota?

Wyjaśniłem już, że szukałem "backup" i w realu trudniej mi wyskoczyć z taką propozycją do znajomej - "będziesz w rezerwie":D I nie wiem czy jedna na ok sto, która może podchodzić pod to "miałam pecha", to większość.

Cynicznahipo, a te określenia są Twoje. Nie mieszaj odpowiedzialności i dojrzałości z chęcią płacenia za czyjeś błędy:O (to się chyba nazywa frajestrwo - chodzi mi tu o ten mechanizm). Jest wręcz odwrotnie. Jeśli facet narobi dzieci tu i tam i i nagle chce "czystą kartę", to później nie każda kobieta go zaakceptuje i ma do tego prawo. i nikt nie będzie obrzucał ją błotem, bo nie chce dzieciatego.

W niczym nie przesadzam i domyślam się skąd się bierze ta obrona... Nie chcę wciągać się w dalszą polemikę. W jakimś stopniu udzieliłyście mi już odpowiedź na nurtujące mnie pytanie:)

18

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

hahaha żart roku, bo każda matka samotna wiedziała z góry że tatuś będzie niedpowiedzialny - weź się zastanów niż palniesz kolejną bzdure.

19 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2013-05-18 13:40:28)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

Cynicznahipo, a te określenia są Twoje. Nie mieszaj odpowiedzialności i dojrzałości z chęcią płacenia za czyjeś błędy:O (to się chyba nazywa frajestrwo - chodzi mi tu o ten mechanizm). Jest wręcz odwrotnie. Jeśli facet narobi dzieci tu i tam i i nagle chce "czystą kartę", to później nie każda kobieta go zaakceptuje i ma do tego prawo. i nikt nie będzie obrzucał ją błotem, bo nie chce dzieciatego.

Jezu, ile Ty masz lat?
"nie mając własnego bagażu życiowego, nie zamierzam brać czyjś na swoje barki."

To nie bierz, nikt Cie nie zmusza, ale nie krytykuj facetów, którzy takim kobietom dają szanse! Jakbyś nie wiedział, o jakich słowach pisze, masz tu, na dole, cytuje Twoje słowa:

"co pcha facetów w takie "trudne" związki... Oprócz własnego bagażu, desperacja? naiwność?"

Nie przyszło Ci do głowy, ze w kobiecie "po przejściach" można się zakochać? I ze można pokochać "cudze" dziecko?
To, ze nie jesteś na coś takiego gotowy, bo masz mleko pod nosem, nie oznacza wcale, ze inny facet tez nie będzie, zrozum to.
Dlatego napisałam, ze pakując się w związek z kobieta, która ma dziecko, TRZEBA być odpowiedzialnym i dojrzałym, bo jeżeli coś nie wyjdzie, to cierpieć będą nie tylko kobieta i mężczyzna, ale również bogu ducha winne dziecko.

Aha, uprzedzam - gdyby Twój post był na temat mężczyzn z dziećmi, moja odpowiedz byłaby identyczna.

Edit: "W niczym nie przesadzam i domyślam się skąd się bierze ta obrona... Nie chcę wciągać się w dalszą polemikę."
Czyli co, koniec dyskusji, bo Ty nie masz argumentów?

20

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

lexi260189, a ja gorąco wierzę, że to Ty żartujesz. Rozumiem, że można zamówić nieodpowiedzialnego hydraulika lub zostawić samochód u nieodpowiedzialnego mechanik. Ale my tu mówimy o wyborze kobiet odnośnie ojca dla swojego dziecka. Takie rzeczy nie robi się po 5-minutowym przejrzeniu ofert w lokalnej gazecie, czy w internecie.

Jedyny typ kobiet, które znają ojców swoich dzieci, właśnie na tyle, żeby nie wiedzieć czy jest on odpowiedzialny, to te znane jednonocne panny. One faktycznie miały mało czasu, żeby go głębiej poznać;)
Zakładam jednak, że to wciąż jest mniejszość, nawet na takich portalach.

Cynicznahipo, nie krytykuję takich facetów. Ich sprawa, choć ciekawią mnie powody dla których to robią.
I podobnie jak nie startuję do kobiet gdzie jest zbyt duża różnica kulturowa (czyli pewny sposób na problemy...), tak nie zaczynam nic z kobietą, która nie odpowiada mi pod tym względem, że ma dziecko. Choćby nie wiem jak cudowna i zniewalająca była, jest jeszcze zdrowy rozsądek.

I chwała Bogu, że są faceci, którzy mają inne oczekiwania:)

A argumenty? Nie chcę nikogo do niczego przekonywać:) Ciekawiła mnie ta kwestia i nic więcej.

21

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

Cynicznahipo, nie krytykuję takich facetów. Ich sprawa, choć ciekawią mnie powody dla których to robią.
I podobnie jak nie startuję do kobiet gdzie jest zbyt duża różnica kulturowa (czyli pewny sposób na problemy...), tak nie zaczynam nic z kobietą, która nie odpowiada mi pod tym względem, że ma dziecko. Choćby nie wiem jak cudowna i zniewalająca była, jest jeszcze zdrowy rozsądek.

Powody?
Zakochałeś się kiedyś?

22

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

masz 20 lat i masz jeszcze duży wybór,czy być z panną z dzieckiem czy bez, ale wierz mi jeżeli będziesz sam i będziesz mial 30 lat to juz takiego wyboru miał nie będziesz.....większość kobiet w tym wieku ma już dzieci, rzadko spotkać kobietę samotna bez dziecka

23

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
lexi260189 napisał/a:

hahaha żart roku, bo każda matka samotna wiedziała z góry że tatuś będzie niedpowiedzialny - weź się zastanów niż palniesz kolejną bzdure.

Cynicznahipo napisał/a:
fervidon napisał/a:

Choćby nie wiem jak cudowna i zniewalająca była, jest jeszcze zdrowy rozsądek.

Powody?
Zakochałeś się kiedyś?

Chyba się panie troszkę zagolopowujecie... przy okazji robiąc z kobiet bezmyślne, powodujące się wyłącznie emocjami stworzenia.
Zakochanie wyklucza antykoncepcję?
Jak ktoś woli kumpli i piwo żłopać, to też widać.
Tyle, że 20 latki są jeszcze mocno niedojrzałe. Często myślą:  "moja miłość go zmieni, JA go zmienię. JAKOŚ to będzie". I potem właśnie "jakoś" jest.
Żeby nie było - jestem samotną matką. Wyszłam za mąż w swe 20 urodziny i byłam głupia jak but.  Myślę, że w tym wieku decydując się na dziecko WIĘKSZOŚĆ jest mało dojrzała i nie wie, co sobie na kark bierze. NIEODPOWIEDZIALNOŚĆ nie ma płci.
A na portalu randkowym dziewczyny próbują znaleźć swoją "drugą szansę"?
Skoro inne mogą - to czemu one nie?
Nie podoba się - TO można OMIJAĆ... Nie czytać. Refleksji taka pisanina i tak nie wzbudzi. Szkoda pary.

24 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2013-05-18 14:59:42)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Anhedonio, ale ja pisałam o zupełnie czymś innym, doczytaj, proszę.

Chodziło mi o to, ze jak człowiek się zakocha, to często nie kieruje się rozsądkiem i niektórym facetom nie przeszkadza fakt, ze ich wybranki maja dzieci...
Moja wypowiedz nie dotyczyła kobiet, tylko mężczyzn.

A propos Twojej wypowiedzi, Anhedonio, o nieodpowiedzialnych siksach-mamusiach wypowiedziałam się wyżej.

25

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Fervidon. Nie klei mi się to co piszesz. Jeżeli szukasz zastępstwa na wesele to nie dziecko powinno być ważne ale właśnie fotka dziewczyny.

26

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Fervidon, najlepiej poszukaj sobie dziewicy.Tylko szybko.Bo im dalej w las tym więcej tego bagażu podłapiesz.

27

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Cynicznahipo napisał/a:

...
Chodziło mi o to, ze jak człowiek się zakocha, to często nie kieruje się rozsądkiem i niektórym facetom nie przeszkadza fakt, ze ich wybranki maja dzieci...
Moja wypowiedz nie dotyczyła kobiet, tylko mężczyzn (...).

Nie widzę sprzeczności. Obie płcie w stanie zakochania znajdują doskonały pretekst do tego by NIE kierować się rozsądkiem.
Znam faceta (przed 30-tką) który ma 4 - cyt: "w porywach do 6 " (brak aktualnych danych) dzieci - każde z inną - WSZYSTKIE kochał ŚMIERTELNIE poważnie... (nie wiem kiedy zdążył)
I znam kobietę, która ma "tylko" 3 dzieci, też każde z innym, acz ślubnym, małżonkiem.
Oboje mają słabość - są "kochliwi"...
Była piosenka: "kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów"... i co z tego wynika? Hulaj dusza, piekła nie ma?
Każdy wypowiadający się tutaj MA jakąś rację. Powtarzam - są jeszcze środki antykoncepcyjne - OBIE płcie mogą je stosować.
A szukać szczęścia TEŻ KAŻDY może - nawet na portalach randkowych.

28

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Anhedonia napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

...
Chodziło mi o to, ze jak człowiek się zakocha, to często nie kieruje się rozsądkiem i niektórym facetom nie przeszkadza fakt, ze ich wybranki maja dzieci...
Moja wypowiedz nie dotyczyła kobiet, tylko mężczyzn (...).

Nie widzę sprzeczności. Obie płcie w stanie zakochania znajdują doskonały pretekst do tego by NIE kierować się rozsądkiem.
Znam faceta (przed 30-tką) który ma 4 - cyt: "w porywach do 6 " (brak aktualnych danych) dzieci - każde z inną - WSZYSTKIE kochał ŚMIERTELNIE poważnie... (nie wiem kiedy zdążył)
I znam kobietę, która ma "tylko" 3 dzieci, też każde z innym, acz ślubnym, małżonkiem.
Oboje mają słabość - są "kochliwi"...
Była piosenka: "kocha się raz, potem drugi i trzeci i znów"... i co z tego wynika? Hulaj dusza, piekła nie ma?
Każdy wypowiadający się tutaj MA jakąś rację. Powtarzam - są jeszcze środki antykoncepcyjne - OBIE płcie mogą je stosować.
A szukać szczęścia TEŻ KAŻDY może - nawet na portalach randkowych.

Nie wypowiadałam się W OGÓLE pod tym katem.
W mojej wypowiedzi kluczowe było to, ze tak, jak Autor nie ma ochoty pchać się w relacje z samotna matka - bo przecież nie musi - tak nie ma prawa oceniać mężczyzn, którzy na taki związek się zdecydowali.

Twoja wypowiedz jest zupełnie na inny temat.

29

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Dussia, jeśli wiem, że mam zasady, dobre zasady, to nie postępuję wbrew nim. Nie będę do niczego się zmuszał, ani teraz, ani za te lat kilka/naście.

Cynicznahipo, zakochiwałem się szczęśliwie niejeden raz, tylko, że miłość u mnie nie wyłącza myślenia.

Ojciecpiotr, no właśnie chodzi o wesele, a nie jakąś bibę w knajpie. Dlatego nie chciałem znaleźć zwykłej imprezowiczki, która nie potrafiłaby się zachować. A po zdjęciach wielu tych dziewczyn, w różnych pozach i sytuacjach, tego bym się obawiał. Opisy też bywały wymowne.
Tutaj chciałbym zauważyć, że odpada pewien typ mężczyzn, u którego nigdy takie panny z dzieckiem nie będą w kręgu poważnego zainteresowania. Mezalians.

Asterka10, jeśli znasz jakieś poważne portale z dziewicami, to proszę podaj, na żonę się przyda:) Serio.
W tym wypadku chodziło jednak o wesele, więc jak zauważyłaś nawet posiadanie dziecka nie robiło dla mnie różnicy.

Podkreślę jeszcze raz - nikogo tu nie oceniam.

30

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Wiesz co budzi takie emocje w twoich wypowiedziach? Nie to, że nie masz chęci na opiekowanie się cudzym dzieckiem (swoją drogą większość samotnych matek nie szuka ojca dla dziecka tylko partnera dla siebie). Bulwersujące jest to, że z twoich postów aż bije pogarda do samotnych matek. Uważasz je za stworzenia niższego rzędu? Bo wychowują dzieci?

Dodam jeszcze, że życie uczy nie wydawać takich kategorycznych sądów. Kiedyś to twoje dziecko może być wychowywane przez innego mężczyznę i będziesz się modlił o to by nie miał takich poglądów jak ty. Dorośniesz - pogadamy.

31

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Wiesz, po raz pierwszy spotykam faceta w tym wieku , który ma beret moherowy nasunięty mocno na oczy.
Wartością kobiety, nie jest to czy jest dziewicą, czy nie.Czy ma dziecko , tylko jaka jest.Jestem samotną matką, więc wiem jaki to cięzki kawałek chleba.Nie puszczałam się na lewo i prawo - byłam z facetem 1,5 roku i okazał się totalną, nieodpowiedzialną  świnią.Dziewczynom , które mają 20 lat i są dobrymi matkami należy się szacunek.Zdały egzamin z odpowiedzialności.Równie dobrze mogły sobie zafundować skrobankę i po problemie.
Szukają na randkach, bo nie mają czasu i możliwości szukać w realu.Trudno z dzieckiem uczepionym nogi.

32 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2013-05-18 17:08:16)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

Cynicznahipo, zakochiwałem się szczęśliwie niejeden raz, tylko, że miłość u mnie nie wyłącza myślenia.

Aha, czyli według Ciebie mężczyzna, który zakochuje się w samotnej matce, chce dać dom jej i dziecku, jest idiota i wyłącza myślenie?
Boże...

Ja mam ogromny szacunek do takich mężczyzn. Wzięcie pod swoje skrzydła kobiety po przejściach to nie lada wyczyn.
Opiekowanie się dzieckiem, które ma innego ojca to nie lada wyczyn.
Takim osobom należy się SZACUNEK i PODZIW.

Mam nadzieje, ze życie zweryfikuje Twoje poglądy, bo na dzień dzisiejszy są one dość krzywdzące. Nie tylko te dotyczące samotnych matek.

33

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Trafna uwaga z tym moherowym beretem.

Autor tego tematu lubi czuć się lepszy od innych, mężczyźni, którzy pokuszą się na taki wadliwy towar jak matka z dzieckiem, są zdesperowani i nie wiadomo co jeszcze...Decydują się na ciągnięcie czyiś błędów...Ale on nigdy tak nie zrobi, bo jest mądry i nawet jak się zakocha to zachowuję zdolność racjonalnego myślenia

Ciekawe czy też mówiłbyś o braniu odpowiedzialności za cudze błędy gdyby chodziło o mężczyznę, który wiąże się z kobietą z dzieckiem, ale kobieta ta ma przyznane alimenty, i nie potrzebuje finansowego wsparcia, tylko partnera. Po Twoich wypowiedziach odnoszę wrażenie, że traktujesz samotną matkę z dzieckiem jako kobietę szukająca osła, który będzie utrzymywał puszczalska lafiryndę i nie swojego bachora.

A dlaczego patrzy na ogłoszenia kobiet z dziećmi? Postrzega je jako desperatki, które zgodzą się na wszystko - pójście na wesele kiedy koleżanka go wystawi, bo przecież "normalnej" dziewczyny o taką rzecz nie zapyta.



Sposób w jaki rozumujesz i postrzegasz świat kojarzy mi się z osobą będąca totalnym zerem, próbującą sobie za wszelką cenę udowodnić, że jest lepsza od innych.

Dziewica na żonę, bo jak już błony nie ma to prawie to samo co matka z dzieckiem, może trochę mądrzejsza bo słyszała o antykoncepcji, albo miała dużo szczęścia...

34

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Kobiety, skąd u Was tyle złości, pretensji, jadu?

Wszyscy faceci, którzy nie popełnili żadnych błędów życiowych, doszli do czegoś w życiu i mają odmienne myślenie niż niektóre z wypowiadających się, to wg Was są bydlakami, ludźmi bez serca, moherami i co tam jeszcze wymyślicie
smile

A dlaczego jakaś młoda, inteligentna, dobrze wykształcona prawniczka nie weźmie za męża Romka spod budki z piwem, dzieciatego, niewykształconego,
no co za niedojrzała, tchórzliwa, nie gotowa do życia kobieta, kompletne i bezduszne zero!
Dla mniej ogarniętych, dodam że to tylko przykład wg Waszego toku myślenia.

Zrozumcie, że nie wszyscy na świecie myślą jak Wy, nie każdy chce się tak poświęcać i niektórzy ludzie cenią się, są świadomi swojej wartości. Każdy też ma jakieś minimalne wymagania co do swojego partnera i każdy ma do tego prawo. Te kobiety również.

I oczywiście, że nie o kwestie finansowe chodzi, chociaż w większości przypadków były to dziewczyny ze "średnim"/"zawodowym", "szukające pracy". Dziewczynę z dzieckiem szanuję jak każdą inną osobę, ale zawsze będę traktował ją jak zajętą.

Oprócz wielu nadinterpretacji, niektóre z wypowiadających zagalopowały się - taktyka, jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia, to najlepiej atakować rozmówcę. Utrata dziewictwa, też wielu tu boli, bo już kolejna wypowiedź do tego nawiązuje, a nie o tym jest ten temat i znowu błądzicie;)

35

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

cudowne porównanie samotnej matki do "Romka spod budki z piwem, dzieciatego, niewykształconego". BRAWO!

"Wszyscy faceci, którzy nie popełnili żadnych błędów życiowych, doszli do czegoś w życiu (...)". Do czego doszedłeś w tym swoim 20letnim życiu? Widzisz ja, jako samotna matka 6-latki, mam wyższe techniczne wykształcenie, dwie prace, multum zainteresowań i zero potrzeby podczepienia się pod takiego maczo jak ty wink A samotną matką jestem ponieważ na ojca mojego dziecka wybrałam osobę o poglądach bardzo podobnych do twoich (i równie dojrzałego). Całe szczęście ja się z tej pomroczności jasnej w porę ocknęłam i miałam tyle sił, żeby nawiać, czego każdej która cię spotka z całych sił życzę smile

36

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Plujące jadem kobiety z niecierpliwością czekają aż Twoje fantazje o życiu zderzą się z rzeczywistością. A jak walniesz porządnie duspkiem o ziemię to porozmawiamy o życiu chłopczyku smile

37

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Cóż właściwie ma na celu ten wątek?

Autorze, rejestrujesz się na forum DLA KOBIET. Zakładasz topik o samotnych matkach. Zakreśl prawidłową odpowiedź:

a) chciałeś tym samotnym matkom, które tu spotkasz, uświadomić, że mogą zlikwidować swoje konta na portalach randkowych, bo wszyscy mężczyźni myślą tak jak Ty?

b) chciałeś wspólnie z nami, psiapsiółami, ponarzekać na upadek moralności w dzisiejszych czasach?

c) chciałeś kobietom, które jeszcze nie mają dzieci, dać kilka światłych rad, jak wybrać odpowiedzialnego mężczyznę i nie zostać samotną matką?

d) jesteś trollem i lubisz wkurzać ludzi w ciepłe, wiosenne wieczory?


Hm? Serio, serio, ciekawa jestem, cóż Cię tu do nas sprowadziło. Bo na razie wątek jest merytorycznie gówniany, a Twoje próby podkręcenia dyskusji rodem z gimnazjum.

38 Ostatnio edytowany przez spider123 (2013-05-19 00:39:56)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Kompletnie nie rozumiem rozkminy autora wątku. Gdy w mediach głośno o gimnazjalistkach w ciąży, to taki nagły szok, że ktoś po 20-ce ma dziecko? Poza tym, sama sobie tego dziecka nie zrobiła przecież... Ok, więc dziewczyna popełniła błąd nie stosując antykoncepcji (inna sprawa, co w ogóle o niej mogła wiedzieć, skoro edukacja seksualna w tym kraju to jedna wielka żenada, ale dobra) - i co, twoim zdaniem ma już nie mieć prawa do szczęścia? Bo w tym wieku ma już dziecko, powinna się batożyć rzepą przez resztę życia? Co to niby da? Dlaczego ma nie szukać kogoś, kto zaakceptuje ją i dziecko? Wiesz, prawdziwym rodzicem nie jest ten, co spłodzi, a ten, co wychowa...

Jeżeli nie chcesz się wiązać z kimś, kto ma dziecko, spoko, twoje prawo. Nikt cię nie zmusza. Tylko nie rozumiem, dlaczego umniejszasz znaczenie takiej osoby i kogoś, kto mógłby potencjalnie być jej partnerem. Aha, wykształcenie o niczym nie świadczy - możesz znać na wskroś proces przemian metabolicznych ameby i zrobić z tego doktorat, a nie wiedzieć, jak ugotować zwykły rosół. W zasadzie, wolałabym wiedzieć, jak zrobić smaczny rosół, niż zagłębiać się w życie pierwotniaków.

39 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-05-19 01:29:33)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Cynicznahipo napisał/a:

Czego żałowała? Ze ma dziecko?
Żadna normalna kobieta i matka nigdy by nie żałowała, ze urodziła dziecko.

Znam taką, która żałowała i to dziecko nienawidziła sad.
Dlatego zapewne sąd po uzyskaniu przez nią pełnoletności przekazał to dziecko rodzinie zastępczej.
Tak na marginesie: ta dziewczyna niedługo broni magistra z resocjalizacji i będzie naprawiała charaktery złych ludzi roll roll roll.

Nie każda samotna matka jest święta i godna szacunku sad sad sad.

40

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Widzę że dla Ciebie samotne matki z dziećmi to są gorsze i wogóle. Nie wiadomo w jakiej sytuacji Ty możesz znaleźć się w życiu więc nie oceniaj matek. To że ma 20 lat i dziecko to nie wolno jej być na portalu randkowym? Bo Tobie to nie odpowiada? Weź pomysł co piszesz. Bo robisz z siebie takiego mądrego a piszesz takie bzdury że szok. Ja też mam 20 lat i 7 miesięcznego synka i z narzeczonym mamy się pobrać pod koniec roku. To znaczy że ja też jestem ta gorsza bo nie mamslub

41 Ostatnio edytowany przez lexi260189 (2013-05-19 07:24:41)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

lexi260189, a ja gorąco wierzę, że to Ty żartujesz. Rozumiem, że można zamówić nieodpowiedzialnego hydraulika lub zostawić samochód u nieodpowiedzialnego mechanik. Ale my tu mówimy o wyborze kobiet odnośnie ojca dla swojego dziecka. Takie rzeczy nie robi się po 5-minutowym przejrzeniu ofert w lokalnej gazecie, czy w internecie.

Jedyny typ kobiet, które znają ojców swoich dzieci, właśnie na tyle, żeby nie wiedzieć czy jest on odpowiedzialny, to te znane jednonocne panny. One faktycznie miały mało czasu, żeby go głębiej poznać;)
Zakładam jednak, że to wciąż jest mniejszość, nawet na takich portalach.

Cynicznahipo, nie krytykuję takich facetów. Ich sprawa, choć ciekawią mnie powody dla których to robią.
I podobnie jak nie startuję do kobiet gdzie jest zbyt duża różnica kulturowa (czyli pewny sposób na problemy...), tak nie zaczynam nic z kobietą, która nie odpowiada mi pod tym względem, że ma dziecko. Choćby nie wiem jak cudowna i zniewalająca była, jest jeszcze zdrowy rozsądek.

I chwała Bogu, że są faceci, którzy mają inne oczekiwania:)

A argumenty? Nie chcę nikogo do niczego przekonywać:) Ciekawiła mnie ta kwestia i nic więcej.

Dla twojej informacji o wszechwiedzący panie, to ja byłam cztery lata w związku, nie robie tego po 5 minutach i nie życzę sobie takich idiotycznych porównań, a castingu na ojca nie robiłam bo w przeciwieństwie do ciebie nie szukam szczęścia na portalach randkowych i nie krytykuje osób, które mają tam profile. Zobaczymy ty wielki alfa i omega jak zaczniesz pisać po pierwszym zawodzie miłosnym czy też będziesz taki zarozumiały jak w tej chwili. I jeszcze jedno dobrze, że prócz taboretów są na świecie prawdziwi faceci jak mój obecny partner, które nie muszę przepraszac za to, ze mam dziecko !

I dla twojej informacji, to że byłam  matką samotną nie znaczy że nie mam aspiracji życiowych, bo wg twego mniemania "samotna-idiotka" mam skończone studia i 5 lat pracy, ciekawe czy tak samo gdakałbyś na takie kobiety gdybyś sam był dzieckiem matki samotnej ! łatwo mieszać z błotem innych nie patrząc kim się jest.

42

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Do autora wątku-nigdy nie zrozumiesz kobiety!
Nawet jak bedzie 20letnią mamą.
Nie masz patentu na "udane związki".
Ciekawe jaki scenariusz Tobie napisze życie?
Oby jak najlepszy.

43

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Zuza33 napisał/a:

Do autora wątku-nigdy nie zrozumiesz kobiety!
Nawet jak bedzie 20letnią mamą.
Nie masz patentu na "udane związki".
Ciekawe jaki scenariusz Tobie napisze życie?
Oby jak najlepszy.

Brawo !

44

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
YOGI bear napisał/a:
Cynicznahipo napisał/a:

Czego żałowała? Ze ma dziecko?
Żadna normalna kobieta i matka nigdy by nie żałowała, ze urodziła dziecko.

Znam taką, która żałowała i to dziecko nienawidziła sad.
Dlatego zapewne sąd po uzyskaniu przez nią pełnoletności przekazał to dziecko rodzinie zastępczej.
Tak na marginesie: ta dziewczyna niedługo broni magistra z resocjalizacji i będzie naprawiała charaktery złych ludzi roll roll roll.

Nie każda samotna matka jest święta i godna szacunku sad sad sad.

Wiem, Yogi, dlatego napisalam "normalna" matka.

45

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Dziękuję za kolejne wypowiedzi:) Tam na portalu tylko z profili, czyli z opisu i zdjęć mogłem wyrobić sobie niestety negatywną pewną opinię (podkreślam, nie o wszystkich).

Fajnie by było, gdyby temat nie został usunięty, bo tu można trochę więcej się dowiedzieć. Może więcej mężczyzn trafi na ten wątek, przeczytają i zastanowią się dwa razy, zanim rozwiną swoją znajomość... Same wystawiłyście o sobie świadectwo:):)

Mam tylko nadzieje, że nie wszystkie matki wychowujące samotnie dziecko mają takie podejście do życia.

Temat nie służył do wyładowania złych emocji, żali, pretensji do świata, do wszystkich którzy śmią myśleć inaczej niż Wy. Z mojej strony to ostatnia wypowiedź w tym wątku i życzę wszystkim miłej niedzieli:)

46 Ostatnio edytowany przez Margolinka (2013-05-19 08:40:58)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
fervidon napisał/a:

Fajnie by było, gdyby temat nie został usunięty, bo tu można trochę więcej się dowiedzieć. Może więcej mężczyzn trafi na ten wątek, przeczytają i zastanowią się dwa razy, zanim rozwiną swoją znajomość... Same wystawiłyście o sobie świadectwo:):)

Moim zdaniem, z tego tematu nie można się niczego sensownego ani przydatnego dowiedzieć. A Ty sam wystawiłeś o sobie świadectwo zarozumialca, który ma za nic ludzi którzy "śmią myśleć inaczej" niż Ty.

fervidon napisał/a:

Mam tylko nadzieje, że nie wszystkie matki wychowujące samotnie dziecko mają takie podejście do życia.

Ja mam nadzieję, że mało który mężczyzna ma takie podejście do życia i samotnych matek jak Ty i najpierw pozna dziewczynę, a dopiero potem będzie oceniał jaką jest osobą i jaką matką.

Żegnam
i również życzę miłej niedzieli.

47

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

a ja nie rozumiem waszego bulwersu, zresztą jak w większości przypadków. Ja osobiście nigdy nie byłam na żadnym portalu randkowym bo już samo hasło portal randkowy wzbudza we mnie opór. Nie mam pochlebnych opinii (neutralna, lub negatywne) co do osób będących na tego typu portalach. Dlaczego? bo się prężą, robią durne zdjęcia, pokazują swoje bryki, albo cycki, zależnie od płci. Albo cycki i reszte skąpo ubranego ciała na bryce. Oczywiście nie są to wszyscy, ale przeglądając profile doszłam do wniosku, ze niestety większość. A nawet jeżeli wizualnie nie jest źle- czyli nie ma golizny, słit dziubkufffff i metalicccznych samochodufffff, to pisownia powala i to czego Ci ludzie szukają "seksu, przygody". Tak, zdecydowanie portale randkowe przyciągają idiotów, albo desperatów, a nieliczni są normalni.

dlatego tym bardziej gdybym miała 20 lat i dziecko, bo mi się noga powinęła, bo facet okazał się patafianem, bo nikt mnie nie nauczył co to jest antykoncepcja* to tym bardziej nie miałabym konta na portalu randkowym, bo mi kolejny kretyn do szczęścia i związku nie potrzebny. Moim zdaniem dziewczyny które mają dziecko i mają konto na takim portalu nie mają równo pod sufitem (w większości oczywiście, bo sa takie, które chwytają się ostatniej deski ratunku i mają i normalne zdjęcia i normalne opisy)

*żałosny argument, w 4 klasie podstawówki są lekcje na temat układów rozrodczych i ciąży. Poza tym w dobie internetu wszyscy tacy wyedukowani w ilu to pozycjach można się seksić, ale jakoś wszyscy upośledzeni, bo prezerwatywy nie potrafią dobrze założyć- zatem brak edukacji jest debilnym argumentem)

48

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Nirvanko, profile z "cyckami na wierzchu" czy to w wieku 20, czy 50 lat są żałosne. Ale tu w rozmowie chodziło (broniono) tych "normalnych profili", bez cycków, dzióbków itp.... Sama obecność na takim portalu nie jest niczym złym, każdy szuka swojego szczęścia po swojemu.

49

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

no tak, każdy szuka szczęścia na swój sposób, tylko, że moim zdaniem na portalach randkowych się go nie znajdzie, a jeżeli tak to są to przelotne (dosłownie i w przenośni) znajomości, mało osób znajduje prawdziwą miłość. Dlatego z racji przeważającej ilości kretynów na takich portalach nie mam dobrego zdania na ich temat co za tym idzie nie mam dobrego zdania o matkach które tam szukają szczęścia, bo nie tylko sobie znajda idiotę za partnera, to jeszcze dzieci będą narażone na bardzo szybkie zmiany "tatusiów"

50

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Brak edukacji to bardzo istotny problem - wiedza o układzie rozrodczym to nie wiedza o zapobieganiu ciąży. Wychowanie seksualne u nas wygląda strasznie, podręczniki te aprobowane przez ministerstwo, temat antykoncpecji skrzętnie pomijają hołdując ideologii katolickiej, zamiast antykoncepcji pisze się tam o planowaniu rodziny. A w internecie można znaleźć wszystko, wśród młodzieży pokutują też różne mity np. "przy pierwszym razie nie można zajść w ciąże" Pozatym nawet po tym forum widać, że ludzi troche starsi niż te naście lat nie umieją rozmawiać o seksie z partnerem, to nie wiem czemu się dziwić, że 16,17 latka nie potrafi porozmawiać z chłopakiem o użyciu prezerwatywy bo sie zwyczajnie wstydzi, bo wszyscy w kolo jak słyszą seks albo antykoncepcja to spiekają buraka i nabierają wody w usta

51

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
agnik napisał/a:

Brak edukacji to bardzo istotny problem - wiedza o układzie rozrodczym to nie wiedza o zapobieganiu ciąży. Wychowanie seksualne u nas wygląda strasznie, podręczniki te aprobowane przez ministerstwo, temat antykoncpecji skrzętnie pomijają hołdując ideologii katolickiej, zamiast antykoncepcji pisze się tam o planowaniu rodziny. A w internecie można znaleźć wszystko, wśród młodzieży pokutują też różne mity np. "przy pierwszym razie nie można zajść w ciąże" Pozatym nawet po tym forum widać, że ludzi troche starsi niż te naście lat nie umieją rozmawiać o seksie z partnerem, to nie wiem czemu się dziwić, że 16,17 latka nie potrafi porozmawiać z chłopakiem o użyciu prezerwatywy bo sie zwyczajnie wstydzi, bo wszyscy w kolo jak słyszą seks albo antykoncepcja to spiekają buraka i nabierają wody w usta

Robisz w tym momencie z ludzi debili. Ze mną nikt nie rozmawiał na ten temat, internetu nie miałam od zawsze, jakoś tez nie interesowałam się antykoncepcją, ale nawet w durnym bravo z lato 90tych można było znaleźć wiarygodne odpowiedzi a problemy. to, że niektórzy sa kretynami, nie oznacza, ze edukacja jest zła. Jakoś wcześniej w ogóle nie było edukacji seksualnej w szkołach, a ludzie nie rozmnażali się jak króliki w wieku 15 lat. Wszystko zalezy do nas samych

52

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Patrzysz na resztę przez pryzmat własnej osoby to, że Ty dałaś sobie radę nie znaczy, że reszta musi. Pomijając już to, że wiedzieć co stosować to jedno, jak stosować do drugie.

53

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
agnik napisał/a:

Patrzysz na resztę przez pryzmat własnej osoby to, że Ty dałaś sobie radę nie znaczy, że reszta musi. Pomijając już to, że wiedzieć co stosować to jedno, jak stosować do drugie.

Prezerwatywy?- na każdym opakowaniu instrukcja
tabletki?- przepisuje lekarz, który mówi jak zażywac.
Jezeli ktoś nie potrafi rozmawiac o seksie, to nie powinien go uprawiać
Jeżeli ktoś nie wie że sperma- plemnik może zapłodnić jajeczko (wiedza 4 klasa) nie powinien uprawiać seksu.
Tak żyjemy w świecie nieodpowiedzialnych kretynów, którzy mają do wszystkiego hedonistyczne podejście, nawet nie wiedzac co to znaczy, ale posty, takie jak Twoje tylko utwierdzają ich w przekoananiu, ze to normalne, bo ikt tego nie wie, to po co sie wysilać i szukac informacji, jakos to będzie. Tak usprawiedliwiajmy bezmyślność

54

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Widzisz świat w czarno-białych barwach. Nie miałam na myśli bezmyślonści a niewiedzę. Hedonistyczne podejście dominuję w naszych czasach, i lekcje mogłyby uświadomić młodzież, że to nie tylko chwila przyjemności a coś bardziej wyjątkowo, przygotować do całości a nie tylko jak nie zajść w ciąże, a na razie jest to planowanie ilości dzieci po ślubie.

55

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

a ja Ci kolejny raz mówię, wiedzę trzeba samemu zdobywać, ale im sie po prostu nie chce. Dlatego w ogóle nie żal mi tych bezmózgich ludzi, żal mi tych normalnych, którzy potem będą płacić z podatków na utrzymanie ich dzieci w domach dziecka.

56

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Wiedzę trzeba zdobywać samemu - to po co nam szkoły? Ale już zostawmy ten temat, widać prezentujemy odmienne stanowiska. Moim zdaniem lepiej zapobiegać niż leczyć. Rzetelnie prowadzona edukacja seksualna od samej podstawówki mogłaby pomóc uniknąć części jak to mówisz "bezmózgich" osób posiadania dzieci, więc dalej podtrzymuję, że jest potrzebna a w naszym kraju leży i kwiczy.

57

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
agnik napisał/a:

Wiedzę trzeba zdobywać samemu - to po co nam szkoły? Ale już zostawmy ten temat, widać prezentujemy odmienne stanowiska. Moim zdaniem lepiej zapobiegać niż leczyć. Rzetelnie prowadzona edukacja seksualna od samej podstawówki mogłaby pomóc uniknąć części jak to mówisz "bezmózgich" osób posiadania dzieci, więc dalej podtrzymuję, że jest potrzebna a w naszym kraju leży i kwiczy.

Popatrz na Anglię edukują i nie dość, ze dzieci rodzą dzieci częściej niż w polsce to dotego sa rozwydrzone jak dziadowski bicz.
Szwecja, tam akurat, nie ma tak wielu urodzeń, bardziej chodzi mi o problem odpłciowienia społeczeństwa. dzieci nie sa nazywane chłopcem i dziewczynką, wolność wyboru i ogólne niebo dla dzieci. Za to z nastolatkami mają ogromne problemy. Edukacja w szkołach nie będzie dobrym rozwiązaniem. bo dzieci nie zaczynają się intersować tymi sprawami wszystkie naraz w danym wieku. A po co jest edukacja ogólnie? bo tak wymyślono i założenie słuszne, tylko wykonananie jak zawsze dupne. Tak samo będzie z edukacja seksualną może i słuszne będzie wprowadzenie, ale dupne wykonanie. Identycznie jak było z becikowym, mamy więcej dzieci, ale w domach dziecka. Bo ktoś kto chce mieć dziecko to nie zrobi tego za 1000 zł becikowego, ale patologia nie chcąc dziecka owszem, bedzie je produkować, zeby mieć za co pić, a dzieci do domów dziecka.

58

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Edukacja u nas już jest ale wykonanie jest dupne. Mnie dla przykładu mnie uczono na takich lekcjach jak zrobić kotleta dla męża, a lekcje prowadziła katechetka.

59

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Datego jesteś uprzedzona. Zresztą kazdy kto ma trochę oleju w głowie dobrze wie, że w szkole niczego przydatnego sięnie nauczy, co najwyżej podstaw matematyki. zatem samemu nalezy sie dokształcać.

60 Ostatnio edytowany przez bags (2013-05-19 09:55:01)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Chlopie czytam ten watek i Twoje zaczepno-obronne wywody wobec dziewczyn z tego forum, na ktore plujac jadem na lewo i prawo probiujesz za wszelka cene uzyskac poklask i aprobate, ze "niekompletna" zwiazkowo 20- letnia matka z dzieckiem to samo zlo a i wszelka zaraza dla potencjalnego nowego partnera. A wszystko to pod pretekstem rzekomego wysypu takich dziewczyn na portalu randkowym.

Tym samym fakt poszukiwania przez Ciebie takiej - bez urazy szanowne Dziewczyny z tego forum - "przechodzonej" dziolchy z dzieckiem na reku jako awaryjnej partnerki na wesele gdy kolezanka Cie wystawi do wiatru, to z tego co widze nie tylko mnie zmrozilo.
Ani jedna ani druga z Toba nie pojdzie na taka impreze, gdzie tez jest wszelkiej masci alkohol, ciemne zakamarki i sterylne WC.
Kolezaneczka z racji tego, ze wie, co z Ciebie za ziolko a znajac Cie po kielichu to tym bardziej i nie ma zamiaru sluzyc Tobie za krolika doswiadczalnego do statusu ew. partnerki zyciowej. Tu zasugerowalem sie wzmianka o wzmozonych chuciach w poszukiwaniu przez Ciebie "czystej" partnerki na przyszlosciowy zwiazek.
No a rzekoma portalowa samotna matka z racji tego, ze jak sama "nazwa" wskazuje, nie bedzie miala z kim dziecka zostawic.  A ze zdwojona sila sie bedzie bala tam z Toba pojsc, by potem nie karmic dziecka mlekiem wysokoprocentowym. A tym bardziej nie znajac Ciebie nawet na tyle co kolezanka.

Tak sie zastanawiam jaki cel ma zalozony przez Ciebie ten topik... Ankiete prowadzisz czy prace dyplomowa na ginekologa barbarzynce piszesz pogromco tej "kategorii" dziewczyn po egzaminie z zycia???

W takim razie nie udziele Ci odpowiedzi o ewentualnej mojej decyzji w konfrontacji z takim "nabytkiem z kula u nogi", bo prezentowany tu poziom inteligencji przez Ciebie w tej kwestii jest na poziomie raczkujacego brodzika intelektualnego, gdzie nawet dzieci owych samotnych matek skacza juz z trampoliny do basenu.

Wiele sie jeszcze musisz dowiedziec, poczytac, doswiadczyc na wlasnym tylku i przypieprzyc nie raz baranka o sciane, zamnim to wzburzone morze przeksztalci sie u Ciebie w 4 rdzeniowy procesorek pod czuprynka, bo poki co masz tam bezkres oceanu, ktory wiecznie faluje... a watek pod Twoja bandera wieje zgroza.
Oby jakas samotna matka w przyszlosci nie przywalila Ci w lepetynke deska serfingowa mowiac "wysoka fala", bo to nawet na range trojana nie bedzie zaslugiwalo na chwile obecna.

61 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-05-19 10:25:37)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Nirvanka87 napisał/a:

a ja nie rozumiem waszego bulwersu, zresztą jak w większości przypadków. Ja osobiście nigdy nie byłam na żadnym portalu randkowym bo już samo hasło portal randkowy wzbudza we mnie opór. Nie mam pochlebnych opinii (neutralna, lub negatywne) co do osób będących na tego typu portalach. Dlaczego? bo się prężą, robią durne zdjęcia, pokazują swoje bryki, albo cycki, zależnie od płci. Albo cycki i reszte skąpo ubranego ciała na bryce. Oczywiście nie są to wszyscy, ale przeglądając profile doszłam do wniosku, ze niestety większość. A nawet jeżeli wizualnie nie jest źle- czyli nie ma golizny, słit dziubkufffff i metalicccznych samochodufffff, to pisownia powala i to czego Ci ludzie szukają "seksu, przygody". Tak, zdecydowanie portale randkowe przyciągają idiotów, albo desperatów, a nieliczni są normalni.

dlatego tym bardziej gdybym miała 20 lat i dziecko, bo mi się noga powinęła, bo facet okazał się patafianem, bo nikt mnie nie nauczył co to jest antykoncepcja* to tym bardziej nie miałabym konta na portalu randkowym, bo mi kolejny kretyn do szczęścia i związku nie potrzebny. Moim zdaniem dziewczyny które mają dziecko i mają konto na takim portalu nie mają równo pod sufitem (w większości oczywiście, bo sa takie, które chwytają się ostatniej deski ratunku i mają i normalne zdjęcia i normalne opisy)

Popieram zdanie Nirvanki w kwestii oceny mężczyzn poszukujących kobiet na portalach randkowych. Miałem (wątpliwą) przyjemność poznać funkcjonowanie kilku takich portali (jednego bardzo dobrze). Zadziwiła mnie dokładna znajomość anatomii najbardziej aktywnych uczestników takiego portalu. Ci ludzie "bzykali się" wszyscy, ze wszystkimi. Rozumiem, że kobieta mogła znaleźć się w łóżku z dwoma, trzema nickami, ale z trzydziestoma  roll roll roll ???
A o ilu jeszcze "zapomniała" wspomnieć?
Będąc na spotkaniu członków takiego portalu, byłem świadkiem jak 30-stoletnia kobieta upijała trzech 20-sto latków i wpraszała się do nich na seks. Pamiętam to dokładnie, bo zwijałem się ze śmiechu słuchając ich "kluczenia".
Znam tylko jedną parę, która poznała się na tym portalu (choć mam wrażenie, ze spotkanie portalu było tylko pretekstem do ich osobistego spotkania) i prawdopodobnie będzie razem.
Dlatego uważam za ostatnią głupotę szukanie towarzysza życia w takim miejscu.
Dla mnie jest to równie sensowne, jak szukanie mężczyzny mówiącego po polsku lepiej od Miodka wśród rodowitych Eskimosów big_smile.
Chociaż: nigdy nie mów nigdy big_smile big_smile big_smile.

62

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

YOGI jak ja się ciesze, że ktoś mnie w końcu zrozumiał, ba i ma takie samo zdanie jak ja smile

63 Ostatnio edytowany przez YOGI bear (2013-05-19 10:54:09)

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Nirvanka87 napisał/a:

YOGI jak ja się ciesze, że ktoś mnie w końcu zrozumiał, ba i ma takie samo zdanie jak ja smile

Ja się tylko podlizuję big_smile, bo Ty pulchna babeczka jesteś big_smile.

Pięknego dnia smile.

Wiosna... hormony... czy Wy Dziewczyny, też tak to odczuwacie? smile

64

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Podlizuj, podlizuj dobrze Ci to wychodzi wink
Ja tam nie czuje żadnej wiosenno letniej aury, hormony mi zdechły, bo sesja, uczę sie i nadal nic nie umie....

65

Odp: Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??
Nirvanka87 napisał/a:

Podlizuj, podlizuj dobrze Ci to wychodzi wink

Moje Panie zawsze były bardzo szczęśliwe z powodu mojego podlizywania się im big_smile big_smile big_smile.

Zaraz idę w miasto.

Kobiety są dzisiaj takie piękne smile smile smile.

Posty [ 1 do 65 z 74 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Co 20-letnia dziewczyna z dzieckiem robi na portalu randkowym??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024