"odrobina nieba" film z Kate Hudson - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "odrobina nieba" film z Kate Hudson

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez huanita (2013-03-13 14:16:35)

Temat: "odrobina nieba" film z Kate Hudson

Wzruszający film z Kate Hudson w roli głównej...
Marley Corbett (Kate Hudson) jest młodą, piękną i przebojową kobietą, która boi się miłości i ma problem z zaangażowaniem się w poważny związek. Wrodzone poczucie humoru pomaga jej utrzymywać dystans i nie traktować rzeczywistości zbyt serio. Po kilku przelotnych romansach Marley poznaje wreszcie mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana (Gael Garcia Bernal - Pech sprawi, że to właśnie z jego ust Marley dowie się, iż jej życie zawisło na włosku... [opis dystrybutora dvd] źródło Filmweb.

Na mnie ten film wywarł ogromne wrażenie,polecam tym kochającym wyciskacze łez...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: "odrobina nieba" film z Kate Hudson

Oglądałam smile Z butów mnie może nie wyrwał, bo jest przewidywalny, jak to komedia romantyczna- chociaż tu może bardziej obyczajowy- do czego Hudson średnio mi pasuje- ale najbardziej podobała mi się ostatnia scena filmu i może nie będę zdradzać jak się wszystko potoczyło, ale chciałabym (nie) przeżyć tę ostatnią scenę wink

3

Ja wczoraj obejrzałam, po tym jak właśnie zobaczyłam ten wątek tutaj. Film całkiem fajny, ale niestety takie rzeczy tylko w amerykańskich komediach. W rzeczywistości nic takiego się nie dzieje, wiem to z autopsji. Ale fajnie było się przenieść w inny świat i zobaczyć inne spojrzenie na chorobę jaką jest rak. Już wyjątkowo dużo powstało ckliwych filmów o tej tematyce. W każdym razie, film do obejrzenia, może kiedyś do niego wrócę smile

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

4

jak lubicie takie filmy, to polecam "Szkoła uczuć ":)

5 Ostatnio edytowany przez huanita (2013-03-14 13:47:17)

Catwomen "szkołę uczuć" widziałam pierwszy raz wiele lat temu...a co do "odrobiny nieba" to tak bardzo mnie wzruszył ze względu na ostatnie wydarzenia w mojej rodzinie ...kto oglądał film domyśli się co mam na myśli;kto nie to nie chcę zdradzać o co chodzi..

6

Film przewidywalny ,ale świetnie zrobiony i wgl cały świetny smile Oglądałam 6 razy i 6 razy płakałam smile Taki film na gorszy dzień. smile

7

Marie -Anne to fakt film jest przewidywalny ,właściwie to chyba nie wdziałam komedii romantycznej w  której nie dałoby się przewidzieć zakończenia;) te filmu mają to do siebie,nie mniej jednak jest świetny tak jak napisałaś i z pewnością wrócę do niego niebawem kolejny raz i potem jeszcze i jeszcze:) dobrze sobie czasem popłakać..

8 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2013-03-20 14:57:44)

Też uwielbiam ten film. Wyciskacz łez, w prosty sposób mówiący o życiu, dający wiele pozytywnej energii. Do tego uwielbiam Kate Hudson, jej uśmiech i grę aktorską. Jeżeli lubicie podobne filmy, to polecam też "Now is good" (2012).

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

9

albo "Szkoła uczuć" smile

10

Tak, też mogę polecić. Zawsze płaczę na tych filmach "jak głupia", co pewnie niektórych by śmieszyło, bo niby to tylko film tongue ale bardzo lubię takie filmy, zawsze czegoś uczą też, a no i każdy pewnie marzy o podobnej miłości jak pokazują, na dobre i na złe wink

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ŚWIAT FILMU » "odrobina nieba" film z Kate Hudson

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021