Temat: Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Dezodorant

Jest to najlepszy antyperspirant, jakiego kiedykolwiek używałam. Może trudno w to uwierzyć, ale naprawdę działa przez 24/7. Jako jedynego ze wszystkich dotąd przeze mnie sprawdzonych, nie muszę go "dopsikiwać" w ciągu dnia.
Zapach jest neutralny, więc nie drażni nawet najbardziej wysublimowanych powonień smile) i nie gryzie się z używanymi perfumami.
Sprawdza się zarówno podczas codziennego używania, jak i w trakcie zwiększonego wysiłku fizycznego czy zabiegania. Bardzo szybko się wchłania nie pozostawiając nawet najmniejszych śladów na ubraniach.
Poza tym ma także działanie lekko nawilżające, wobec czego pomaga redukować ewentualne podrażnienia po goleniu.
Na niewątpliwy plus zasługuje niska cena w stosunku do dość wysokiej wydajności.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Lady Speed Stick, 24/7 Invisible, Dezodorant

mam lady speed stick w takim żelu pod pachy...moim zdaniem jest okropny, więcej go nie kupię (zaznaczę, że nie mam problemu z dużą potliwością), jednak po nim czuję się nieświeżo, nie chroni przed poceniem, nieładne pachnie, klei się pod pachami i zostawia białe ślady na ubraniach..nie polecam smile