wyjatkowa noc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: wyjatkowa noc

Witam,
Jestem nowa, jeśli piszę w złym miejscu to wybaczcie i przenieście we właściwe miejsce.
Chcę urządzić swojemu mężczyźnie noc bajkowa niczym z ,,Alicji w krainie czarów". Taki trochę romantyczny,tajemniczy i bajkowy. Inny niż zwykle. Przychodzi mi do głowy wspólna kapiel,przysłonięte oczy, płatki róż dużo świec jakies winko. tylko brak mi tej magi i i tajemniczości króliczek,którego bedzie gonił.
Proszę o pomoc, bo to dla mnie bardzo wazne. On nie wie czy mnie kocha do końca ale chce mu pokazać co traci sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wyjatkowa noc

Ale w czym potrzebujesz pomocy?:)

3

Odp: wyjatkowa noc

jak przygotować taki wieczór?

4

Odp: wyjatkowa noc

To już zależy od chłopaka- czy w ogóle miałby ochotę na takie coś. Czy nie okaże się to zbyt oklepanym pomysłem. Może coś bardziej oryginalnego?

5

Odp: wyjatkowa noc

To zależy od charakteru faceta.
Mój narzeczony na bajkowym i romantycznym wieczorze odczuwalby znużenie smile
Żeby go zaskoczyć potrzebne byłoby bardziej drapieżne i ostre działanie.
To co opisujesz - przysłonięte oczy, płatki róż, bąbelki w wannie - bardziej pasuje mi do idealnego wieczoru który może zorganizować facet swojej romantycznej babeczce.
W drugą stronę to niekoniecznie zadziała. Ale zaznaczam - zależy jaki charater ma facet

6

Odp: wyjatkowa noc

Mój tez wink, raczej tyle atrakcji bajkowych by mu nie odpowiadało ;( ale pomysł uwazam za bardzo ciekawy,

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024