1

Temat: Acnefan- preparat punktowy na wypryski

Preparat do pielęgnacji cery trądzikowej. Zmniejsza skłonność do powstawania ropnych wykwitów i grudek. Zapobiega zmianom ropnym. Ma właściwości wysuszające i ściągające. Zawiera:
- wyciąg z rumianku (Chamomila recutita) - wykazuje działanie przeciwzapalne, odkażające, kojące
- wyciąg z nagietka (Calendula officinalis) - o działaniu ściągającym, antyseptycznym, przeciwzapalnym, przyśpieszającym gojenie się ran
- olejek z drzewa herbacianego (Tea Tree oil) - wykazuje silne działanie antybakteryjne i odkażające
- witaminę A - reguluje czynność gruczołu łojowego i gospodarkę wodno-lipidową skóry, pomaga w regeneracji naskórka

Cena: 7zł / 25g

http://www.dobra-apteka.pl/produkt_gl/1811.jpg

Moja recenzja:
Po tygodniu stosowania, muszę przyznać, że krem jest świetny. Zlikwidował moje wieczne problemy z zaskórniakami, ropne wykwity się zmniejszyły a rany po wyciskanych pryszczach podgoiły mi się w ciągu 3 dni.. Oczywiście jest jeszcze sporo do zrobienia na mojej buźce, ale nie mam już problemów z bolącymi  "wulkanami", ponieważ kiedy się tylko taki pojawi, zaraz stosuję krem i po kilku godzinach mam spokój smile
W dodatku cena bardzo przystępna, jak na tak dobry i skuteczny krem- polecam/

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Acnefan- preparat punktowy na wypryski

Ansja, a gdzie to można kupić? W aptece? Bo mnie strasznie drażnią moje zaskórniki na nosie i brodzie i chętnie bym się ich pozbyła.

3

Agatka- ten krem kupisz zapewne w każdej aptece smile

"...a także ludzie pomniejsi, pasikoniki i ważki.. Lampy, puste ramy i grzechotki mają swoją wieczność.. I są raz na zawsze..."

4

Używałam, potwierdzam, że jest dobry. Moja twarz jednak zwykle potrzebuje czegoś mocniejszego. Leki na receptę typu Clindacne.
Kosztował z 9zł jakieś pół roku temu. Najbardziej podobał mi się zapach. Ogólnie poprawiał stan skóry, ale na najgorsze problemy działał dopiero po dłuzszym czasie. Nie nadawał się jako "magiczny środek punktowy" jaki kiedyś wypuścił Avon.

5

mnie pomogla kosmetyczka z Denique, ale nie wiem co ona używała

6

Faktycznie jest dobry. Ale nie likwiduje mi krostek tak szybko. Chociaż po kilku godzinach są o wiele bledsze, mniej widoczne.