SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

Biorę syndi 35 generalnie na problemy z cerą,są one też jako tabletki anty ale jakoś boję sie przełamać lęk ze kochajac sie bez zabezpieczenia innego,wpadne...Moze ktos je bierze,brał?
Jakos w kregu znajomych nie spotkałam sie z osoba ktora je bierze i jednoczesnie wspolzyje...
z gory dziekuje smile)

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez beatkam63 (2009-03-30 21:33:59)

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?
franiakimono napisał/a:

Biorę syndi 35 generalnie na problemy z cerą,są one też jako tabletki anty ale jakoś boję sie przełamać lęk ze kochajac sie bez zabezpieczenia innego,wpadne...Moze ktos je bierze,brał?
Jakos w kregu znajomych nie spotkałam sie z osoba ktora je bierze i jednoczesnie wspolzyje...
z gory dziekuje smile)

Przeczytaj ulotkę załączoną do opakowania. Jeśli producent opisuje działanie leku jako antykoncepcyjne to przeczytaj dokładnie jak go stosować i stosuj spokojnie bez strachu o niezaplanowaną ciążę. A lekarz , który ci lek przepisał nie informował o jego działaniu antykoncepcyjnym? A swoją drogą,dla własnego dobrego samopoczucia możesz się nadal zabezpieczać jak dotąd.

3

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

dzieki...:) nie nie,bo to jest podobno nowoczesniejszy zamiennik diane 35:)

4

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

Syndi 35 maja dzialanie antykoncepcyjne, zazywajac je spokojnie mozna uprawiac sex bez zabezpieczenia. Sa podobne do tabletek antykoncepcyjnych diane35 tylko ponoc unowoczesnione. Dzialaja korzystanie, podobnie jak diane 35, na cere. dlatego moga byc przepisywane przez dermatologow na cere. jednak ze wzgledu na to, ze maja rowniez dzialanie antykoncepcyjne, moga byc przepisywane przez ginekologow jako zabezpieczenie, z dodatkowym korzystnym dzialaniem na cere

wiec spokojnie- sa to normlane tabletki antykoncepcyjne, jezeli bedziesz je brac zgodnie z ulotka, to ich skutecznosc jest niemalze 100%

5

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?
franiakimono napisał/a:

dzieki...:) nie nie,bo to jest podobno nowoczesniejszy zamiennik diane 35:)

To nie ma problemu. Diane 35 miała dużą, barbarzyńską dawkę hormonów ale była anty. Stosuj zgodnie z zaleceniami a nie będzie problemów i przełamiesz lęk przed wpadką. Pozdr.

6

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

dzieki  smile)))

7

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?
beatkam63 napisał/a:
franiakimono napisał/a:

dzieki...:) nie nie,bo to jest podobno nowoczesniejszy zamiennik diane 35:)

To nie ma problemu. Diane 35 miała dużą, barbarzyńską dawkę hormonów ale była anty. Stosuj zgodnie z zaleceniami a nie będzie problemów i przełamiesz lęk przed wpadką. Pozdr.

ojojojoj smile:)
To to SAMO co Diane 35- mają taką SAMĄ dawke hormonów i nie są ani lepsze ani gorsze- są poprostu sustrybutem Diane, produkowane przerz firme która specjalizuje się w produkcji zamienników.

8

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

mi te tabletki nie służyły?.źle się po nich czułam ale działanie mają antykoncepcyjne

9

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

tak więc postanowiłam ze opisze moją sytuację... tabletki syndi 35 biorę od lipca tego roku (2011) zażyłam zaledwie 4 opakowania, ostatnie nie dokońca gdyż w ostatni weekend zaczęlam odczuwać ból w nodze, myslalam ze to taki bol jak nieraz sie zdarzy zwyczajny moze z przemeczenia nogi..ale zastanawialo mnie to poniewaz 4 dni spedzilam w domu z przeziebieniem i nie bylam w stanie jej przemeczyc głownie lezac i odpoczywajac w łozku. bol coraz bardziej sie nasilał tak ze chwilami wyłam z bólu, utykałam na noge i ciezko bylo mi sie poruszac i we wtorek wieczorem wylądowałam na pogotowiu na chirurgii lekarz skierował mnie na badania usg nogi z podejrzeniem zakrzepicy (!) zrobił mi się obrzek na tej nodze, po badaniu diagnoza sie potwierdzila - ostra masywna zakrzepica żył głebokich siegająca od zyły biodrowej zewnetrznej prawej conajmniej do poziomu zyly podkolanowej prawej włącznie, ehh z badania przewieziono mnie na wózku na izbe przyjec do szpitala na hospitalizacje. bylam w szoku ;o zadnego urazu, wszystko stalo sie nagle w przeciągu 3 dni ;o wszystko z powodu tych własnie tabletek, moze niekoniecznie tych ale przez tabletki antykoncepcyjne, bralam tylko syndi 35 i to szczególnie na uregulowanie okresu i na poprawe skóry... w szpitalu spedzialam 4 dni, wyszlam wczoraj. podawano mi dożylnie heparyne 24h/ na dobe, zabroniono mi chodzic nawet do łazienki poczatkowo pozniej jakos wynegocjowalam to wc... teraz czeka mnie leczenie conajmniej przez pol roku, sama robie sobie codziennie bolesne zastrzyki w brzuch by rozbić te skrzepliny w krwi. gdyby nie ból pewnie bym wszystko zlekcewazyla a nieleczona zakrzepica moze doprowadzic do śmierci... gdy jeden skrzep w zyle oderwie sie i poplynie dalej w kierunku płuc tworząc zator... także uważajcie dziewczyny i pilnujcie sie, szczególnie te które pala bo one najbardziej sa na to narazone, wystarczy jeden papieros z tego co mowili lekarze... mi sie zdarzylo zapalic czasem, bardzo bardzo rzadko w weekend na jakis wiekszych imprezach i takie jaja... tabletek juz nie biore, nie moge. chyba tyle, rozpisalam sie troche. zdrowia zycze wink

10

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

kathii4: No to niefajną miałaś przygodę... Dlatego warto się badać i sprawdzić, czy ma się tendencję do zakrzepów żylnych, czy nie, bo to jest jedno z przeciwwskazań do stosowania tabletek. Diane 35 nie polecam (a skoro Syndi35 to to samo, to tych również nie polecam). Fakt, miałam problemy z cerą, więc przepisanie mi tego cuda było niejako uzasadnione, ale kurde, libido mi spadło mocno, miałam straszne wahania nastrojów i jeszcze większą deprechę niż normalnie. Teraz biorę YAZ i wszystko jest ok.

11

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

Witam. Brałam tabletki (21 tebletek SYNDI 35 ) po 7 dniowej przerwie powinnam wziąć tabletkę o, której zapomniałam. Wzięłam ją rano, jak tylko wstałam. Czy wpłynie to jakoś na ich działanie ? Cały czas powinnam je brać  ? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

12

Odp: SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

Jeśli bierzesz je ze względu na efekt antykoncepcji to raczej nie powinnaś w najbliższym czasie kochać się bez dodatkowego zabezpieczenia, ale jeśli chodzi o poprawę cery to nic takiego nie powinno Ci się dziać. smile Ja za to mam straszny problem, kiedyś już je brałam przez 1,5 roku i przerwałam bo wszystko było już z moją cerą ok... Ginekolog przepisała mi Regulon po ostatnim opakowaniu Syndi i już w czasie brania Regulonu zaczął wracać trądzik. Odkąd zrobiłam przerwę minął ponad rok i znowu zaczęłam brać Syndi i tragedia... Wysypało mnie niesamowicie! Broda to mały pikuś.. Wyskakują mi duże, podskórne pryszcze na ramionach i przedramionach, miałam nawet ze dwa w dolnych częściach pośladków sad Bolące i nie takie które można wycisnać, muszę czekać aż same znikną sad Co mam robić?

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » SYNDI 35 - KTO BRAŁ,BIERZE?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024