Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 138 ]

Temat: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Pytanie do kobiet:
czy miałyście fantazje lub po prostu seksualne doświadczenia z inną kobietą ? Jak to wspominacie? Ja osobiście nie kochałam się nigdy z kobietą, jedynie fantazjowałam na ten temat, nie ukrywam, miałam taki okres w życiu, że bardzo chciałam mieć kochankę, ale nigdy tego pragnienia nie spełniłam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Nie, nigdy nie miałam fantazji z kobietami, ani tym bardziej jakichś bliższych kontaktów.. Po prostu kręci mnie tylko płeć męska wink

3

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Fantazje na ten temat mam dość często, z resztą odkąd pamiętam kobiety pociągały mnie fizycznie. Jednak tylko raz weszłam w bliższą relację z druga kobietą. Była to sprawa dość zawiła, ale wątek chyba nie o tym... Kochałam się z nią raz i muszę przyznać, że było to bardzo podniecające doświadczenie. Zupełnie inne niż seks z mężczyzną, choć nie twierdzę, że lepsze.

Wydaje mi się, że pieszczoty były takie po prostu bardziej kobiece, nie było elementów dominacji, między nami była równowaga. Nie umiem tego opisać, ale miałam wrażenie, że lepiej rozumiem się w łóżku z kobietą. Kochałyśmy się tylko raz, więc nie znałyśmy naszych upodobań a mimo to obie uznałyśmy, że było idealnie. Poza tym, dla mnie, mocno podniecający był fakt, że robię to z kobietą - zawsze chciałam spróbować. No, ale łączyło nas coś więcej niż tylko seks, więc może nieco idealizuję to co było...

Chciałabym to powtórzyć, ale raczej nie będę miała okazji. Nie chcę zdradzać męża (to oczywiste) a seks w trójkącie nie wchodzi w grę, bo wiem, że byłabym zazdrosna o niego.

4

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

moja koleżanka, która również kochała się z kobietą stwierdziła, że po tym, żaden seks z facetem nie może się równać  smile

5

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Ja nie wyciągam aż tak daleko idących wniosków wink Seks z moim facetem jest świetny i szczerze mówiąc wolę jednak seks z mężczyzną niż z kobietą, chociaż z kobietą kochałam się tylko raz, więc porównanie mam kiepskie wink

Seks z kobietą traktuję jako formę urozmaicenia. Nie mogłabym zrezygnować z seksu z facetem, no chyba że bym się zakochała w kobiecie i chciała z nią budować związek, to co innego. Jednak obecnie jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną i nie zamierzam niczego zmieniać.

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Mam chłopaka. Nie jestem zadowolona z naszego życia seksualnego pomimo,że on jest bardzo zadowolony. Jestem bardzo ciekawa jak jest w łóżku z inną kobietą (od zawsze mnie to kręciło i chciałam tego spróbować) aczkolwiek wiem,że nie będę miała okazji i chyba jednak trochę bym się cykala jakby przyszło co do czego. Również słyszałam,że seks z kobietą jest bez porównania i o niebo lepszy od seksu z mężczyzną.

7

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
fairytale napisał/a:

Nie, nigdy nie miałam fantazji z kobietami, ani tym bardziej jakichś bliższych kontaktów.. Po prostu kręci mnie tylko płeć męska wink

Mnie też i nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej;)

8

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Nie mam żadnych doświadczeń z kobietą i nigdy nie fantazjowałam na ten temat, nie rajcuje mnie to w ogóle. Jednak wiem, że sporo moich koleżanek nie oparłoby się drugiej kobiecie, niektóre bardzo to kręci.

9

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Fantazji nigdy nie mialam ale calowalam sie z kobieta. Impreza, alkohol, rozluznienie atmosfery i obyczajow...:)  Wspomnienie samo w sobie nie jest zle ale juz dotknac bym sie nie pozwolila. Nie bylo to odstreczajace ale ja do osiagniecia satysfakcji na wszystkich poziomach potrzebuje mezczyzny i jego sprzetu big_smile Co mi moze zrobic kobieta? Palcowke? To ja moge sama smile

10

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
radośćzżycia napisał/a:

Również słyszałam,że seks z kobietą jest bez porównania i o niebo lepszy od seksu z mężczyzną.

Ciekawe, że większość osób z doświadczeniami homoseksualnymi uważają w ten sposób i....pozostają heterykami, a owy seks z partnerem tej samej płci miał charakter epizodyczny. Odnoszę takie wrażenie, że to naciągane, idealizowane doświadczenie.

11 Ostatnio edytowany przez MagdaEM. (2012-04-17 09:15:38)

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

U mnie takie doświadczenie miało charakter epizodyczny, ponieważ związałam się jednak z mężczyzną. Obecnie nie mam możliwości kontaktów seksualnych z kobietami - nie mam zamiaru zdradzać partnera. Gdybym była wolna, to na pewno nie poprzestałabym na jednorazowej przygodzie z kobietą.

W jakimś stopniu idealizuję to zbliżenie, nie dlatego, że było ona homoseksualne, ale dlatego, że z tą kobietą coś mnie łączyło. Zawsze będę o niej myśleć z sentymentem jak o pewnego rodzaju niespełnionej miłości.

Nie twierdzę jednak, że seks z kobietą jest przyjemniejszy od seksu z mężczyzną. Jest nieco inny, ale myślę, że wszystko zależy od osoby, od jej podejścia i zaangażowania. Pewnie co innego będzie czuła osoba, która dla eksperymentu zdecyduje się na taki seks a co innego osoba, która była po prostu w związku, czy też zakochana w drugiej kobiecie.

12

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
yoghurt007 napisał/a:
radośćzżycia napisał/a:

Również słyszałam,że seks z kobietą jest bez porównania i o niebo lepszy od seksu z mężczyzną.

Ciekawe, że większość osób z doświadczeniami homoseksualnymi uważają w ten sposób i....pozostają heterykami, a owy seks z partnerem tej samej płci miał charakter epizodyczny. Odnoszę takie wrażenie, że to naciągane, idealizowane doświadczenie.

Może dlatego, że związek homoseksualny to nadal wytykanie palcami, brak dzieci (chociaż kobiety mogą kombinować), brak związków partnerskich, a dla kobiet to nie seks jest najważniejszy?

Mnie naprawdę ciekawi wizja związku z kobietą. Gdyby nie mój obecny związek, na pewno bym spróbowała.

13

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

No Cat te twoje pikantne pytania są coraz lepsiejsze:)
Pomijając fakt rozwoju płciowego na przełomie lat 10-13 i oglądanie wzajemnie narządów płciowych wraz z koleżanką, zabawy w kochanków, lekarzy i tak dalej to nie miałam nigdy styczności z kobietą ani fantazji związanych z płcią tą samą, jakoś moją uwagę przyciągają wyłącznie mężczyźni

14

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Może dlatego, że związek homoseksualny to nadal wytykanie palcami, brak dzieci (chociaż kobiety mogą kombinować), brak związków partnerskich, a dla kobiet to nie seks jest najważniejszy?

Dziwne, bo moja uwaga odnosiła się właśnie do seksu, a nie do związku jako takiego smile

15

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

a ja przyznam że nie tylko fantazjowałam na temat sexu z kobieta ale i mialam okazje całować sie z dziewczyna. doznanie niesamowite damski jezyczek jest zupelnie inny od meskiego. mamy o wiele bardziej delikatne i mieciutkie jezyczki doznanie nie do opisania polecam big_smile z checia bym to powtorzyła ale niestety ta kolezanka jest juz mezatka sad

16

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Mnie nigdy kobiety nie interesowały, a seks z kobietą był dla mnie tak atrakcyjny jak zjedzenie pokrzywy. ALE wszystko się zmieniło gdy miałam 21 lub 22 lata- nie wiem dlaczego smile Być moze moja natura skłonna do eksperymentowania? Nie wiem do dziś smile  Potem mi9 przeszło, jeszcze raz miałam takie pragnienie mając jakieś 25 lat. I na tym się skonczyło:)

17

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Mnie osobiście kobiety nigdy nie kręciły pod kątem seksualnym, nie ciągnęło mnie do żadnych pocałunków z kobietą itp, tylko faceci w moim względzie. ALE wiem, że wiele kobiet myślało o tym i oczywiście nadal są przy tym heteroseksualne, wiele kobiet podobno próbuje z ciekawości i jest to u nich tylko epizod.

18

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Hmm, ciekawe, bo ja tez słyszałam opowieści, że sex kobiety z kobietą jest taki super, ale jakoś osoby opowiadające o tym nie zrobiły tego ponownie.. Czyli to była jednorazowa przygoda. Więc skoro jest taki wspaniały, to czemu nie powtarzają tego? Nie chce mi się wierzyć, że to przez napiętnowanie związków homoseksualnych bo tutaj nie chodzi o związek tylko o sam seks.

19

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
Koliber napisał/a:

No Cat te twoje pikantne pytania są coraz lepsiejsze:)
Pomijając fakt rozwoju płciowego na przełomie lat 10-13 i oglądanie wzajemnie narządów płciowych wraz z koleżanką, zabawy w kochanków, lekarzy i tak dalej to nie miałam nigdy styczności z kobietą ani fantazji związanych z płcią tą samą, jakoś moją uwagę przyciągają wyłącznie mężczyźni

Koliber-jak dzisiaj wspominasz te zabawy w bardzo młodym wieku z koleżanką?Myślisz,że miały one jakiś wpływa na Ciebie?

Ja mam bardzo podobne przeżycia jak Ty i to właściwie jedyne kontakty z drugą dziewczyną w moim życiu,pomijając mały epizod z przyjaciółką- i faktycznie jest coś na rzeczy,że pieszczoty z kobietą smakują inaczej.Jednak jestem nastawiona na mężczyzn.

20

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Nawiązując do pocałunków z kobietami - z mojego doświadczenia również wynika, że kobiety lepiej całują się niż mężczyźni. Miałam okazję całować się z kilkoma kobietami i zawsze było naprawdę super. Nie trafiłam na kobietę, która by nie umiała się całować smile

21

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

MagdaEM. jezeli tak bardzo ci sie podobało to moze we dwie spróbujemy????;>

22

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Fantazje można mieć o wielu sprawach i niekoniecznie wprowadzać w życie. Myślę, ze fantazje mają to do siebie, że są baaardzo wyidealizowane i często nie maja nic wspólnego z rzeczywistością. Byłam w związku z kobieta i wiem, że różni się on od relacji z mężczyzną o 180 stopni. I nie chodzi tu o sam seks też zresztą zupełnie inny, ale o całą relację. Nie będe sie nad tym rozwodzić, bo nie o tym mowa..... Przede wszystkim zastanów się czy jak już spełnisz fantazję nie będzie tak, że do głowy przyjdzie ci ochota na kolejny "eksperyment" i znów dasz się ponieść? Pomysl czy po drodze nie skrzywdzisz kogoś kto jest Ci bliski? zastanów się czy chęć nowości nie bierze się z tego, że delikatna nuda wkradła się do waszego łóżka i wystarczyłoby przeżyć coś ekscytującego ze swoim mężczyzną(jakiś szybki, podniecający numerek w windzie:)) i wszystko by się ustabilizowało?....myślę, że wart odpowiedzieć sobie najpierw na te pytania......

23

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Miałam taki mały "wybryk" na studiach.Moja przyjaciółka z akademika z pokoju naprzeciw przyszła do mojego pokoju w nocy bo po jej stronie był klub i bardzo głośna muzyka.Nikogo oprócz nas nie było bo akurat był weekend i większość wyjechała do domów.Zaprosiłam ją do swojego łóżka,trochę pogadałyśmy a potem ona mnie objęła i pocałowała w usta.Reszta jakoś sama się potoczyła....
Teraz wciąż się przyjaźnimy,obie wyszłyśmy za mąż,mamy dzieci.Więcej nie miałam takich sytuacji,ta była epizodyczna.Nasi mężowie nie wiedzą o tym:)
Myślę,że to jeszcze bardziej scementowało naszą przyjaźń.

24

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

gojka102 kurcze też bym tak chciała sad

25

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
Catwoman napisał/a:

moja koleżanka, która również kochała się z kobietą stwierdziła, że po tym, żaden seks z facetem nie może się równać  smile

hehe a moja koleżanką ,która spełniła swoją fantazję o pocałunku z kobietą też doszła do wniosku ,że facet to jest to:P

26

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
karolajjjna_? napisał/a:
Catwoman napisał/a:

moja koleżanka, która również kochała się z kobietą stwierdziła, że po tym, żaden seks z facetem nie może się równać  smile

hehe a moja koleżanką ,która spełniła swoją fantazję o pocałunku z kobietą też doszła do wniosku ,że facet to jest to:P

Ja miałam na myśli, że z NIEKORZYŚCIA dla faceta big_smile

27

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

calowalam sie kiedys z dziewczyna smile
ale nic wiecej, tak sobie bylo.

28

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
Meriata napisał/a:
Koliber napisał/a:

No Cat te twoje pikantne pytania są coraz lepsiejsze:)
Pomijając fakt rozwoju płciowego na przełomie lat 10-13 i oglądanie wzajemnie narządów płciowych wraz z koleżanką, zabawy w kochanków, lekarzy i tak dalej to nie miałam nigdy styczności z kobietą ani fantazji związanych z płcią tą samą, jakoś moją uwagę przyciągają wyłącznie mężczyźni

Koliber-jak dzisiaj wspominasz te zabawy w bardzo młodym wieku z koleżanką?Myślisz,że miały one jakiś wpływa na Ciebie?

ja nie myślę o tym, czy miały wpływ? myślę że nie

29

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

witaj:) ja miałam , nie raz jest to bardzo fajne doznanie , tez długo sie zastanwiałam czy wogóle chce tego ... ale z moja bdb koleżanka zrobiłysmy to, nie żałuje to fajne doznanie ... chodź wole facetów .. i jak wiesz mam z nim problem:) .. miałam kontakt i z prawdziwa les i z hetero... jesli chodzi o doznnia les było fajniej:).. jak masz jakies pytania .. z checia odpowiem:)

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Witam.
Ja powiem tak-jestem lesbijką i tworzę stały związek.
Nie zamieniłabym sexu z kobietą na sex z facetem-nie pociagają mnie wogóle.
Sex z kobietą jest pełny namietności, czułości i czasem jest z "pazurem" big_smile
A tak wogóle kobiece ciało jest piękniejsze tongue bez włochów, zarostu tongue
Miodzio big_smile

31

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

justynka_bielsko skoro jesteś lesbijką to nie dziwię się wcale smile

32

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
justynka_bielsko napisał/a:

Witam.
Ja powiem tak-jestem lesbijką i tworzę stały związek.
Nie zamieniłabym sexu z kobietą na sex z facetem-nie pociagają mnie wogóle.
Sex z kobietą jest pełny namietności, czułości i czasem jest z "pazurem" big_smile
A tak wogóle kobiece ciało jest piękniejsze tongue bez włochów, zarostu tongue
Miodzio big_smile

Z tego co zrozumiałam pytanie było do heteroseksualnych kobiet i takowe opisywały swoje epizodyczne doświadczenia w kwestii homoseksualnej.Więc nie sądzę,żeby Twoja opinia była w jakimkolwiek stopniu miarodajna:)

33

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
Catwoman napisał/a:

Pytanie do kobiet:

gojka nigdzie nie napisano ze to jest pytanie do kobiet heteroseksualnych. To bylo pytanie po prostu do kobiet...

34

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
gojka102 napisał/a:

Miałam taki mały "wybryk" na studiach.Moja przyjaciółka z akademika z pokoju naprzeciw przyszła do mojego pokoju w nocy bo po jej stronie był klub i bardzo głośna muzyka.Nikogo oprócz nas nie było bo akurat był weekend i większość wyjechała do domów.Zaprosiłam ją do swojego łóżka,trochę pogadałyśmy a potem ona mnie objęła i pocałowała w usta.Reszta jakoś sama się potoczyła....
Teraz wciąż się przyjaźnimy,obie wyszłyśmy za mąż,mamy dzieci.Więcej nie miałam takich sytuacji,ta była epizodyczna.Nasi mężowie nie wiedzą o tym:)
Myślę,że to jeszcze bardziej scementowało naszą przyjaźń.

Z tego postu wnioskuję, że pocałowałaś się z przyjaciółką, a potem samo się dalej potoczyło. Więcej nie było nigdy. A czemu nigdy? Bo ty nie chciałaś, bo ona nie chciała, czy obydwu się nie spodobało, a może presja społeczeństwa, że tak nie wolno...

Kolejny wniosek - ty go sama sugerujesz - seks bardziej cementuje przyjaźń. Wiesz, zawsze myślałem że odwrotnie, bo z seksem wiążą emocje natury psychicznej. Hmm, ale dzięki, bo jeśli jest jak mówisz - to seks z przyjaciółką cementuje przyjaźń.

Nie chcę być posądzany o złe intencje, ciekawią mnie aspekty dlaczego, jak i po co? Też mam pytanie - czy jeśli facet prześpi z innym a powie to kobiecie, to jak by ona zareagowała?

35 Ostatnio edytowany przez justynka_bielsko (2012-04-27 21:00:42)

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

gojka102 to jak już jestem lesbijką to już nie mogę swoich opini wyrażać?
Nie było nigdzie napisane, że to pytanie jest do heteroseksualnych kobiet.
Uważam, że nikomu nie zaszkodziłam swoją wypowiedzią.

36

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Remi. Kobieta wtedy powie gej,pedał i być może zerwie z nim kontakt lub zapyta jaki był powód że do tego ale wątpie. Jednak jak zorientowany jestem to faceci lubią oglądać kobiety w akcji.

37

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Remi a przyjaźń to co jest? To nie są "emocje natury psychicznej"- jak to napisałeś.A swoją drogą to mogą być emocje nie psychicznej natury?:))
Ja tego nie wiem czy seks cementuje przyjaźń- w naszym wypadku na pewno scementował.
O matko a jak ma zareagować? Przyjmnie do wiadomości po prostu:)

Justynka_Bielsko- ależ ja nie twierdzę,że komuś zaszkodzilaś i że nie możesz wyrażać swoich opinii.Oczywiście,że możesz.Ale skoro jesteś homoseksualna to Twoja opinia jest nie trudna do zgadnięcia:)

38

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Witam. Mam nadzieję, że tutaj ktokolwiek zechce ze mną porozmawiać o tej kłopotliwej kwestii. Nie chciałam wchodzić na czaty i inne tego typu sprawy, bo nawet nie wiem, jak zabrać się do takiej rozmowy. Od ponad 3 lat jestem w związku z chłopakiem, którego bardzo kocham, ale pomimo tego często myślę o kobietach. Nie marzy mi się związek emocjonalny z inną dziewczyną, raczej przygoda. Kilkakrotnie całowałam się z koleżankami, ale żadna z nich nie była na tyle chętna, by doszło do czegoś więcej, a ja mimo wszystko bardzo bym tego chciała. Nie wiem, jak to się robi, jak się do tego zabiera, skąd biorą się takie znajomości? Wiecie może? Czułabym się nieswojo dając czysto seksualne ogłoszenie na jakimś forum...

39

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Masz taką fantazję i chcesz ją zrealizować to odpowiedz na takie ogłoszenie podając,
że jeszcze tego nie robiłaś, więc tłumaczenie się potem odpada . Mi wydaje się to proste.

40

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Albo wejdź na czata smile Spokojnie znajdziesz pokoje dla -les , -bi  itp:)

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

djuna90 nie ma co owijać w bawełne w ogłoszeniu.
Już nie raz widziałam takie ogłoszenia.
Napisz wprost że chcesz tylko sexu bez zobowiązań. Myslę że napewno się ktoś odezwie.
Wejdz na strone kobiety kobietom i tam jest zakładka z ogłoszeniami.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Ci życzę big_smile
ps.sex z kobietą jest zajebisty big_smile

42

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
justynka_bielsko napisał/a:

djuna90 nie ma co owijać w bawełne w ogłoszeniu.
Już nie raz widziałam takie ogłoszenia.
Napisz wprost że chcesz tylko sexu bez zobowiązań. Myslę że napewno się ktoś odezwie.
Wejdz na strone kobiety kobietom i tam jest zakładka z ogłoszeniami.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Ci życzę big_smile
ps.sex z kobietą jest zajebisty big_smile

Też polecam i popieram - seks z kobietą jest fantastyczny smile

43 Ostatnio edytowany przez Czarna21 (2012-05-01 21:07:15)

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
Remi napisał/a:
justynka_bielsko napisał/a:

djuna90 nie ma co owijać w bawełne w ogłoszeniu.
Już nie raz widziałam takie ogłoszenia.
Napisz wprost że chcesz tylko sexu bez zobowiązań. Myslę że napewno się ktoś odezwie.
Wejdz na strone kobiety kobietom i tam jest zakładka z ogłoszeniami.
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego Ci życzę big_smile
ps.sex z kobietą jest zajebisty big_smile

Też polecam i popieram - seks z kobietą jest fantastyczny smile

Też popieram, ale dorzucę, że z ukochaną, bo w innym przypadku bym nawet nie próbowała tongue (Mimo iż lubię tylko kobiety, ale seks bez uczuć to nie nie nie wink)

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Czarna21 dokładnie big_smile

45

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

A czy uważacie -wy, kobiety mające PARTNERA płci męskiej- że seks z kobietą to...zdrada? I co by na to powiedział partner?

46

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

W moim przypadku jak najbardziej. Tak samo, gdyby mój partner spał z facetem, też uznałabym to za zdradę.

47

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Tak, seks z inną osobą niż partner/partnerka dla nie jest zdradą. Niezależnie czy uprawiasz go z osobą tej samej czy odmiennej płci.
A co do głównego tematu to kiedyś mi przez myśl przemknęła taka fantazja, a potem jakoś o tym nie myślałam.
Teraz jak sobie myśl, to nie wcieliłabym tego pomysłu w życie, tym bardziej, że jestem w stałym związku.

48

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Jest to zdrada. Płeć nie ma znaczenia, seks to seks. Choć myślę, że facetowi może być łatwiej wybaczyć zdradę z kobietą niż z innym mężczyzną.

49

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
Catwoman napisał/a:

A czy uważacie -wy, kobiety mające PARTNERA płci męskiej- że seks z kobietą to...zdrada? I co by na to powiedział partner?

Witam  ja uprawiałam sex z kobietą i mój partner o tym wie i wcale nie uznał że to była zdrada. trzeba być wyrozumiałym i rozmawiać o swoich fantazjach i marzeniach seksualnych przecierz wszystko jest dla ludzi.

50

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
ewuś69 napisał/a:
Catwoman napisał/a:

A czy uważacie -wy, kobiety mające PARTNERA płci męskiej- że seks z kobietą to...zdrada? I co by na to powiedział partner?

Witam  ja uprawiałam sex z kobietą i mój partner o tym wie i wcale nie uznał że to była zdrada. trzeba być wyrozumiałym i rozmawiać o swoich fantazjach i marzeniach seksualnych przecierz wszystko jest dla ludzi.

OK, dzięki za zdanie w temacie:)

51

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
ewuś69 napisał/a:

Witam  ja uprawiałam sex z kobietą i mój partner o tym wie i wcale nie uznał że to była zdrada. trzeba być wyrozumiałym i rozmawiać o swoich fantazjach i marzeniach seksualnych przecierz wszystko jest dla ludzi.

No tak, tylko ciekawe jakby zamiast tamtej kobiety był facet, czy też by to nie była zdrada smile

52

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
Czarna21 napisał/a:
ewuś69 napisał/a:

Witam  ja uprawiałam sex z kobietą i mój partner o tym wie i wcale nie uznał że to była zdrada. trzeba być wyrozumiałym i rozmawiać o swoich fantazjach i marzeniach seksualnych przecierz wszystko jest dla ludzi.

No tak, tylko ciekawe jakby zamiast tamtej kobiety był facet, czy też by to nie była zdrada smile

Znam faceta, którego takie układy podniecają. Sprawa jest dość głęboka i nie będę sie wdawać w szczegóły, jednak chodzi mi o to, że czasami można się w życiu nieźle zdziwić ;-)

53

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
MagdaEM. napisał/a:

Jest to zdrada. Płeć nie ma znaczenia, seks to seks. Choć myślę, że facetowi może być łatwiej wybaczyć zdradę z kobietą niż z innym mężczyzną.

Zdrada to zdrada. Kobiety dziś bardzo często mówią o zdradzie emocjonalnej, która ponoć gorsza o wiele niż fizyczna. A co dopiero jak fizyczna dojdzie jeszcze.

Facetowi łatwiej zaakceptować zdradę swej kobiety z facetem niż z kobietą inną. Prozaiczne myślenie męskie - O nie, zdradziła mnie. To nie możliwe... Co z niej za ... Potem następuje  - Dlaczego... Dlaczego to zrobiła?... I na końcu - Co? Z kim? Z babą? yikes Ale jak to? Naprawdę z babą? yikes Nie, to nie może być prawda...

O ile z facetem nam łatwiej zrozumieć, o tyle zdradzić faceta i to z kobietą, to hardkor. I na nic zdadzą tłumaczenia - bo to podnieca, może trójkącik. Tak nigdy nie pomyśli facet, któremu zależy....

54

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

z kobietą nie, nigdy w życiu... smile aczkolwiek jestem tolerancyjna w stosunku do związku dwóch kobiet. dchóch mężczyzn - to dla mnie jest obrzydliwe wręcz

55

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Remi. A ja mogę zrozumieć kobietę, która zrobiła to z inną. Mamy tu też nie zaspokojenie przez partnera i biorąc pod uwagę , że obawia się iż inny też nie podoła wybiera inną kobietę bo kto jak nie inna kobieta zna i odczuwa to coś w tych miejscach
co druga może jej wskazać i dać a facet zrobi bzyk i zasypia a ona nie rozgrzała się i używa pomocy. Dlatego jak myśle chce próby z kobietą. Jak Wy Panie o tym myślicie? Bo piszecie tak lub nie ale nie dlaczego?

56

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
pink_lullaby napisał/a:

z kobietą nie, nigdy w życiu... smile aczkolwiek jestem tolerancyjna w stosunku do związku dwóch kobiet. dchóch mężczyzn - to dla mnie jest obrzydliwe wręcz

a z czego to wynika?

57

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Zdrada to zdrada. Chociaż był na forum taki gość, bodajże zbanowany mathey, który twierdził, że gdyby jego dziewczyna kręciła z inną dziewczyną, to dla niego nie byłaby to zdrada. Dla niego seks między kobietami nie jest nawet seksem, a "intensywnymi pieszczotami".

Ja jestem skrajnie tolerancyjna, i dla mnie dwoje dorosłych ludzi może sobie robić w swoim życiu co im się zamarzy. I małe ma dla mnie znaczenie, czy to facet, z facetem, czy trójkąc, czy inne konstelacje. Ważne, żeby w zgodzie z samym sobą i bez krzywdy dla innych.

58

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
busiu napisał/a:

Zdrada to zdrada. Chociaż był na forum taki gość, bodajże zbanowany mathey, który twierdził, że gdyby jego dziewczyna kręciła z inną dziewczyną, to dla niego nie byłaby to zdrada. Dla niego seks między kobietami nie jest nawet seksem, a "intensywnymi pieszczotami".

Ja jestem skrajnie tolerancyjna, i dla mnie dwoje dorosłych ludzi może sobie robić w swoim życiu co im się zamarzy. I małe ma dla mnie znaczenie, czy to facet, z facetem, czy trójkąc, czy inne konstelacje. Ważne, żeby w zgodzie z samym sobą i bez krzywdy dla innych.

a twój facet z innym facetem lub z dwiema dziewczynami? ;p

59

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Gdyby był wolny- to co mi do tego? Jeśli jednak byłby ze mną, to to już jest zdrada i podchodzi pod "krzywdzenie innych".

60

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Oj tam żeby życie miało smaczek.. Raz się żyje i nie chcę się ograniczać. Seks z kobietą to coś innego. Z facetem też jest fajnie ale to inne fazy. Zdarzało mi się w przeszłości i nie wykluczam, że jeszcze na swej drodze spotkam taką, która mnie poruszy. smile
Zdrada to zdrada, nie ma płci. Chyba, że ustalasz sobie z partnerem inne reguły.

61

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Moja żona , mówiła że miała kiedyś kilkukrotnie seksualny kontakt z kobietami i było to bardzo miłe doświadczenia podobno zarówno było fajnie oddawać się rozkoszy jak i dawać i potwierdziła to co mówią inne osoby żaden facet nie robi tak minety jak kobieta kobiecie, ale jednocześnie powiedziała że jej nic nie zastąpi faceta co "porządanie  złapie za cycek, klepnie w posladek wejdzie od tyłu na pieska pociągnie za włosy, zerżnie dziurkę i w końcu tryśnie do cipki lub w usta - nie ma to jak porządne meskie rżnięcie" smile dlatego nie widzę zagrożenia i gdyby nawet chciała jakiś skok w bok chętnie popatrzę lub potowarzyszę smile !!!

62

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
kurczakwa napisał/a:

i gdyby nawet chciała jakiś skok w bok chętnie popatrzę lub potowarzyszę smile !!!

To akurat mnie nie zdziwiło. Ciekawe tylko, czy ta druga by sobie tego życzyła? wink

63

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne
PiotrrtoiP napisał/a:

Remi. A ja mogę zrozumieć kobietę, która zrobiła to z inną. Mamy tu też nie zaspokojenie przez partnera i biorąc pod uwagę , że obawia się iż inny też nie podoła wybiera inną kobietę bo kto jak nie inna kobieta zna i odczuwa to coś w tych miejscach
co druga może jej wskazać i dać a facet zrobi bzyk i zasypia a ona nie rozgrzała się i używa pomocy. Dlatego jak myśle chce próby z kobietą. Jak Wy Panie o tym myślicie? Bo piszecie tak lub nie ale nie dlaczego?

Ja rozumiem kobietę która ma seks z kobietą. Chcą tego, podnieca je to, może kochają się nawet. I to nic złego. Coś co istnieje tysiące lat, jak seks faceta z facetem. Nie ma tu nic nadzwyczajnego.

Jednak piszesz - nie zaspokojenie przez partnera i strach, że inny nie podoła to się wybiera kobietę, bo ona zna lepiej kobiety... Dość karkołomne stwierdzenie. Bo gdy je obrócimy to facet którego nie zaspokoi kobieta musiałby szukać faceta by go zaspokoił, bo facet zna lepiej faceta....
A nie zauważyłem by faceci szukali prób z innymi facetami, bo im się nie udało z 1 czy 2 kobietą smile

Na moje seks kobiety z kobietą wynika -
1. mają lesbijskie upodobania i już.
2. TO COŚ ZAKAZANEGO SPOŁECZNIE, a coś takiego podnieca.
3. CIEKAWOŚĆ - to naturalna cecha kobiet.
Pozdro.

64

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Masz rację. A może kobiety wypowiedzą się co je do tego ciągnie?

65

Odp: Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

W moim przypadku to najbardziej punkt nr 1., czyli "lesbijskie" upodobania. Nie jestem lesbijką - jestem biseksualna. Kobiety pociągają mnie tak samo jak mężczyźni. Już jako nastolatka czułam, że mogłabym być zarówno z kobietą jak i z facetem. Wielokrotnie całowałam się z dziewczynami i wchodziłam w relacje, które nie były do końca tylko koleżeńskie. Jednak z kobietą uprawiałam seks tylko raz - pisałam już o tym wcześniej. Nie zrobiłam tego z ciekawości, chociaż wcześniej fantazjowałam na ten temat, zawsze chciałam spróbować. Z tą konkretną kobietą łączyło mnie coś więcej niż tylko seks, jednak nie mogłyśmy być razem, no ale to inna historia - nie na ten wątek...

Nigdy nie myślałam o tym jak o czymś zakazanym. Wydaje mi się, że jest pewne społeczne przyzwolenie na seks dwóch kobiet. Ludzi zdecydowanie gorzej reagują na gejów niż na lesbijki. Przynajmniej w moim otoczeniu.

Posty [ 1 do 65 z 138 ]

Strony 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kobieta z kobietą - wasze doświadczenia seksualne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024