1

Temat: Dobry żel, środek do utrwalania włosów, fryzur

Mam krótkie włosy i lubię robić z nimi różne eksperymenty:) Macie jakieś fajne, godne polecenia srodki do stylizacji włosów??? Ja inwestowałam zwykle w takie tanie liche żele, ale może czas na coś lepszego  i naprawdę skutecznego:)))żeby mi włoski fajnie stały i nei oklapły po  kilkunastu minutach!!!

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dobry żel, środek do utrwalania włosów, fryzur

Polecam Taft Xpress Schwarzkopf, supermocny, lodowa trwałość, jestem zadowolona, bo włosy siędługo trzymały jak je ułożyłam i wymodelowałam, nie jest tez drogi jakoś 11PLN. Oprócz tego można spróbować gumą do włosów -  wystarczy po prostu guma do włosów, tylko trzeba bardzo niewiele nakładać - tutaj trzeba mieć już odrobinkę wprawy ale trochę cierpliwości i otrzymasz upragniony efekt na włoskach taki jak tylko chcesz !

3

Kiedyś kupiłamExtreme Fructis Style, ale odradzam, w ogóle jaieś słabe są!!!Postanowiłam spróboważ czegoś innego  i kupilam sobie paste l oreal, jest kilka rodzajów, no jest super,żele są mniej skuteczne, a używając pasty można poprawiać fryzurę w ciągu dnia i nie trzeba jej znowu dokładac.POLECAM!!!

Reklama

4

akrylowy zel - miód z goodwell  z technologią Flexi Shine. Doskonały miód do stylizacji fryzur o "akrylowym wyglądzie". Tworzy "niezniszczalne" fryzury. Może być usunięty z włosów wyłącznie poprzez umycie ich szamponem. Trzeba go nakładać dowolnie na mokre lub suche włosy.

Fryzjerstwo to nasza pasja