Jaki prezent na Walentynki?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jaki prezent na Walentynki??

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 99 ]

Temat: Jaki prezent na Walentynki??

Jakiem macie pomysły na prezent Walentynkowy dla faceta?

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jaki prezent na Walentynki??

też mam ten problem masakra dawać dziewczyny może i mi pomożecie big_smile

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

3

dla faceta prezent na walentynki to po prostu masakra big_smile

4

nooo !!! przecież nie kupie mu lizaka hehehe big_smile

If you wanna be somebody
If you wanna go somewhere
You better wake up ......
... and pay attention !!!!!!!!

5

Hmm a może serducho z piernika ?:) Takie własnej roboty smile

"A person can achieve everything by being simple and humble - Rig Veda"
GG: 63978997

6 Ostatnio edytowany przez Miranda (2009-01-24 22:52:54)

Lizak w kształcie serduszka to czemu nie? big_smile no ale jako dodatek tylko do czego o to jest pytanie...
Może ktoś ma jakieś pomysły to i ja skorzystam bo jak zwykle z prezentami dla męża mam problem.

7

Nowa sexsowna koszulka,dobre czerwone winko i nastrojowa muzyczka...
Nie wiem jak u Was kobietki,ale u mnie to działa:-)

8

ja w tym roku muszę szykować coś specjalnego. muszę nadrobić to, co straciłam dzisiaj. zasada przez żołądek do serca jest niezawodna ale boję się, że takie coś znudziło się mojemu kochanemu. On lubi prezenty praktyczne... nie wiem sad

Świat to potwór zębaty, gotowy gryźć, gdy tylko zechce.

9

ej kobiety kobiety.... 7 swiatów z wami!

zaproście go do siebie albo sami przyjdźcie... wieczorkiem oczywiście... załóżcie na siebie najseksowniejszą bieliznę jaką tylko możecie sobie wyobrazić (np. taką: 3wisheskropkacom), załóżcie szlafrok lub płaszcz - w zależności od miejsca pobytu, no i oczywiście obowiązkowo karteczka z napisem: weź mnie

spontan musi być! zróbcie znim to, czego rzadna nie robiła. ma być romantycznie kudłato namiętnie.... czasami facet nie zawsze lubi się tylko przytulać... kurcze podnieciłem się przez was, ech...

Znać mnie to sztuka.

10

wspolne zdjecie w pięknej ramce wink

~ ` Musisz uwierzyć w siebie , bo wiara czyni cuda ! ~ `

11

samiec napisał/a:

zaproście go do siebie albo sami przyjdźcie... wieczorkiem oczywiście... załóżcie na siebie najseksowniejszą bieliznę jaką tylko możecie sobie wyobrazić (np. taką: 3wisheskropkacom), załóżcie szlafrok lub płaszcz - w zależności od miejsca pobytu, no i oczywiście obowiązkowo karteczka z napisem: weź mnie

spontan musi być! zróbcie znim to, czego rzadna nie robiła. ma być romantycznie kudłato namiętnie.... czasami facet nie zawsze lubi się tylko przytulać... kurcze podnieciłem się przez was, ech...

Ech chłopczyku...ale zapodałeś ...Taaaaki banał.... Chcesz uczyć 100% kobiety??? Gdybyś jeszcze napisał coś oryginalnego...A to już każda z nas przerabiała.

12

ja dzis widzialam w sklepie z bielizna bokserki dla facetow, chyba wlasnie na walentynki specjalnie-  z jakimis smiesznymi napisami,obrazkami, serduchami czy napisami kocham Cie itd:)

porąbana jak łajno w tartaku

13

My rok temu w Walentynki oboje wzieliśmy urlop, spędziliśmy cały dzień razem i to zastąpiło wszystkie prezenty świata. Najpierw wspólny obiad, potem kino, fajna knajpka i wspólna noc u Niego poprzedzona kolacją przy świecach. Nie dość że pozwoliło nam to odpocząć od całego zgiełku dnia codziennego to jeszcze dostarczyło baaaaaaaardzo dużo przyjemności. Polecam! smile

14

Magnolia napisał/a:
samiec napisał/a:

Ech chłopczyku...ale zapodałeś ...Taaaaki banał.... Chcesz uczyć 100% kobiety??? Gdybyś jeszcze napisał coś oryginalnego...A to już każda z nas przerabiała.

dokładnie taki prezent to juz był w sumie na andrzejki, na sylwestra, na urodziny... i wszystko miesiąc w miesiąc.. ile można?

15

wlasnie to juz bylo a pomyslu brak

16 Ostatnio edytowany przez Agatka (2009-01-29 10:08:20)

Od kilku dni pracuję nad prezentacją w power poincie. Chcę tam umiescić nasze zdjęcia, jakieś wierszyki o miłości i kilka słów ode mnie. Nagram to na CD i wręczę. Do tego jeszcze kupię coś fajnego, ale jeszcze nie wiem. Mam nadzieję, że mój ukochany będzie zadowolony. Troszkę miałam problem, co wymyślić bo 27 lutego on ma urodziny i właśnie zaplanowałam romantyczną kolację (ze śniadaniem oczywiście) i prezent. Ale co do prezentu to się zastanawiam, co kupić.

17

hej
ponawiam temat dziewczynki

Co kupić facetowi na WALENTYNKI??

18

Ja zamówiłam na allegro ręcznik z Jego imieniem. Faceci lubią praktyczne prezenty smile W ofercie są różne warianty, można stworzyć swój wzór, obrazek, napisy i co tylko Wam przyjdzie do głowy. Polecam smile

19

Ja myślałam o czymś takim:

http://allegro.pl/item536872779_walenty … nkowa.html

Co Wy o tym myślicie??

Wstawiłabym zdjęcie nasze wspólne i jakis ładny wierszyk

20

SylwiaFM napisał/a:

Co Wy o tym myślicie??

Wstawiłabym zdjęcie nasze wspólne i jakis ładny wierszyk

Pomysł fajny, ale myślę, że dziewczyna była by z takiego prezentu bardziej zadowolona niż facet... Ale to tylko moje skromne zdanie.

21

no to już nie wiem co mu kupi
może mu kupie drzewko BONSAI bo on bardzo na nie choruje

22

Ojjj na to to i ja choruję - są świetne! Jeśli Twojemu facetowi tak się one podobają, to myślę, że to strzał w 10! Miałam kiedyś kolegę, który hodował takie drzewka. Był do tego stopnia pokręcony, że im śpiewał, muzyczkę puszczał i patrzył tylko jak rosną hehe.

23

to muszę teraz tylko zamówić tylko gdzie

24

http://allegro.pl/item543559417_sliczny_bonsai.html

jak uważasz który ładny??

25

No ja myślę że najlepszym prezentem dla chłopaka na walentynki było by zabrać go na wycieczkę żebyś cię byli tylko sami co o tym myślicie?:P

26

Justyna548 napisał/a:

No ja myślę że najlepszym prezentem dla chłopaka na walentynki było by zabrać go na wycieczkę żebyś cię byli tylko sami co o tym myślicie?:P

fajny pomysł tylko gdzie Go zabrać??

27

SylwiaFM napisał/a:

http://allegro.pl/item543559417_sliczny_bonsai.html

jak uważasz który ładny??

mi najbardziej się podoba nr.4

28

Drzazgula napisał/a:

mi najbardziej się podoba nr.4

tylko cholera jest już sprzedana sad

29

Ja myślę że może w góry lub nad Morze a najlepiej by było jakby sami zdecydowali gdzie chcą jechać nie?:P

30

niom
to fakt

31

No i na prezent WALENTYNKOWY będzie drzewko BONSAI

32

Ehh... On zapomniał o Twoich urodzinach, a Ty w tym samym czasie wybierasz mu prezent na Walentynki... Kobiety to jednak mają dobre serca... smile

33

masz rację DRZAZGULA ale już taka jestem mogę sama nie dostać a na pewno on dostanie ode mnie.

34

Ja też taka jestem, i myślę, że inne z nas także. Tylko fajnie by było gdyby Oni to zauważali... No! Mój to wyjątek! wink

35

Wyjątek zdarza się raz na jakiś czas
Ze świecą takiego szukać

36

Eee tam... Tak naprawdę wyjątków nie ma. Są jedynie dobrze dopasowani do siebie ludzie... W tych dwóch połówkach jabłka jednak coś jest! smile

37

mysle ze spelnienie jego mazenia ,to dobry prezent na taka okazje.

38

Mam super pomysł. Na portalu superja jest konkurs i można wygrać kolację w wybranej restauracji. Zajefajna niespodzianka.

39

MOJA CÓRKA MA CHŁOPAKA I CHCE KUPIĆ MU COŚ TAKIEGO BO ON LUBI GRAĆ W KARTY. SAMA MAM JEJ DAĆ KASE, NO CÓŻ, MUSZE DAĆ smile http://www.allegro.pl/item544615864_pok … mocja.html

40

Byleby tylko nie grali w rozbieranego... smile smile smile smile
Dobra - głupi żart! wink

41

cześc dziewczyny! fajne macie pomysły, jednak co, jeśli nie jest się z chłopakiem, a on zaprasza Cię na Walentynki? ;/ Myślicie, że wypada coś kupic? Dodam, że byliśmy dopiero na jednej randce i chodząc po sklepie mijaliśmy takiego wieeeeeeeeeelkiego micha, a on:"kupię Ci takiego na Walentynki", a ja odpowiedziałam, że nie(cholernie drogi on był) i taka ogólnie niezręczna sytuacja...

Twoje życie staje się lepsze, kiedy Ty stajesz się lepszym;)

42

wiki96 napisał/a:

cześc dziewczyny! fajne macie pomysły, jednak co, jeśli nie jest się z chłopakiem, a on zaprasza Cię na Walentynki? ;/ Myślicie, że wypada coś kupic? Dodam, że byliśmy dopiero na jednej randce i chodząc po sklepie mijaliśmy takiego wieeeeeeeeeelkiego micha, a on:"kupię Ci takiego na Walentynki", a ja odpowiedziałam, że nie(cholernie drogi on był) i taka ogólnie niezręczna sytuacja...

mi się wydaje że jakis drobny upominek powinnaś mu dać.

43

SylwiaFM napisał/a:

moim zdaniem jest to cudowny prezent wink

44

strefamody.pl/ArticleDetails.aspx?ArticleID=2

tu macie pare propozycji które warto podsunąć ukochanemu jeśli nie chcemy "głupiego" prezentu tongue

45

http://www.photoblog.pl/ciah/walentynka pomóżcie mi zebrać 400 głosów.. wystarczy że tam wejdziecie.. proszę. w ten sposób zrobicie mi prezent na walentynki ;d

46

hejka ! mam problem z wyborem prezentu dla chłopaka! Znalazłam na sklep.osiemnastkowo.pl fajny kask studencki i kondonierkę z czego bardziej się ucieszy ? Co Wy byście wybrały ?!

47

a ja kupiłam mojemu misiowi kości do gry z pozycjami z kamasutry:) takie o świecace w nocy

http://www.allegro.pl/item544974649_kos … wieca.html

... w życiu niewiasty rozróżnić można siedem okresów:
niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta ...

48

a moze by sie ubrac w ladna bielizne i na noge zawiazac kokardke? smile
jak myslicie, spodoba sie prezent? big_smile

-homeless-

49

mnie nie stać na to żeby fundować mojemu wyjazd w góry na walentynki. ale kupiłam mu brelok -ramke cyfrową ,tam wchodzi 115 zdjęć. żeby mógł mieć nasze zdjęcia zawsze przy sobie. i ramke z naszym zdjęciem i z własną dedykają grawerowaną

50 Ostatnio edytowany przez karol_cia_s (2009-02-11 16:47:37)

A ja się nie będę wysilać. Na urodziny dostałam "bon" na bieliznę i jakoś do tej pory nie mogę się doprosić żebyśmy poszli coś wybrać. Więc o prezencie może pomarzyć. A co do kolacji to mogę jedynie Wam tylko pozazdrościć, bo ja się takiej jeszcze nie doczekałam.
A co do praktycznych prezentów to można kupić np. stojak na wino i2 dobre winka, albo otwieracz. Jeśli nie to zawsze zostaje zestaw do robienia drinków, albo 8-mio pak piwa

http://www.youtube.com/watch?v=3VVuMIB2 … 68719FFEF/

eh, co ten kawałek ma w sobie że ja go tak lubię?

51

ja z moim Szczęściem umówiłam się na słodkie szaleństwo - czekoladki ;D

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

52

posty przeniesione

czarnaaa napisał/a:

Witam. Dawno mnie tu nie było. Ciekawi mnie co kupicie swoim facetom na walentynki, sama nie mam pomysłu dlatego zakładam wątek, może kogoś zainspiruje (np mnie) smile Chodzi o coś z czego facet będzie się naprawdę cieszył. Jarek (mój) interesuje się głównie motoryzacją - ale na samochód dla niego mnie nie stać tongue

baraBarbara napisał/a:

czarnaaa witaj w klubie mój facet to zapalony maniak samochodowy !! rok temu na walentynki dostał pasy ale do samochodu sportowego smile bo mamy dwa;] sportowy i taki normalny bez modów hehe a w tym roku nie wiem, ja sie go pytam ofen co by chciał itd. ale w tym roku chyba zakupimy sobie aparat fotograficzny bo od świąt już nad tym myślimy,a le nie było kasy bo auto kupiliśmy święta sylwester i jakoś kasiorki nie bylo :-)
uważam że nie trzeba kupować coś dla drugiej osóbki tylko można dla całości zakupić np tak jak u nas ale to co kto woli
ja się staram niezbędnych rzeczy nie kupować
a ty jeśli nie masz pomysłu to go zapytaj albo obadaj co ma, na świta mojemu T kupiłam wiertarkę i coś tam jeszcze raz dostał zestaw kluczy ale to chyba tak bez okazji big_smile

53

same takie materialne rzeczy wymieniłyście...a może jakiś wspólny wypad na kolację, czy na jakieś "pustkowie" do pensjonatu, żeby się zrelaksować i odpocząć od codziennej bieganiny?

54 Ostatnio edytowany przez Agness (2010-01-21 13:17:23)

Ja dla mojego faceta, będę w ten dzień wyjątkowo "dobra" smile tak żeby zobaczył jaką ma wspaniałą narzeczoną. Do tego wspólny wieczór przy kolacji (może nawet sama coś ugotuję:) potem niezapomniany wieczór smile . A z takich bardziej "rzeczowych" prezentów to jakieś autko może ( z tąd: http://www.nitrotek.pl) bo kiedyś wspominał że chciałby się takim pobawić, lubi motoryzację itp, a jak wiadomo faceci to wieczne dzieci smile . Albo może jakiś gadżet elektroniczny ( http://elektrogadzety.pl ) czy coś w tym stylu. W każdym razie Jarek lubi takie "zabawki dla dużych chłopców" więc może dla innych też będą ok tongue

55

A ja zupełnie nie wiem tym razem co kupić.Wszytsko już było np.bokserki,pluszak,kwiatki,laurka...
Załałamka jakaś hmm

Penetruję swoj wewnętrzny kosmos i płaczę nad rozlanym mlekiem.

56 Ostatnio edytowany przez a_normalna (2010-01-21 19:11:03)

To może zrób coś sama? Ja robię zakładkę do książki big_smile

57

No właśnie tym razem nie chce sama nic robić.
Widziałam fajne bukiety robione ze słodyczy,niestety on słodyczy nie lubi sad

58

A może podkoszulek? Tylko nie ze zdjęciem a napisem: własność X, nie dotykać wink

59

No myslałam o koszulce.ale jeszcze nie wiem.

60

Agness napisał/a:

Ja dla mojego faceta, będę w ten dzień wyjątkowo "dobra" smile tak żeby zobaczył jaką ma wspaniałą narzeczoną. Do tego wspólny wieczór przy kolacji (może nawet sama coś ugotuję:) potem niezapomniany wieczór smile . A z takich bardziej "rzeczowych" prezentów to jakieś autko może ( z tąd: nitrotek.pl) bo kiedyś wspominał że chciałby się takim pobawić, lubi motoryzację itp, a jak wiadomo faceci to wieczne dzieci smile . Albo może jakiś gadżet elektroniczny ( elektrogadzety.pl ) czy coś w tym stylu. W każdym razie Jarek lubi takie "zabawki dla dużych chłopców" więc może dla innych też będą ok tongue

Może z tym modelem to nie taki głupi pomysł, chyba mogło by mu się spodobać, ale nie wiem czy nie jest za stary (24l.). Co do elektro gadżetów to ciężki wybór, dużo tego i nie wiadomo co wybrać smile

Posty [ 1 do 60 z 99 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Jaki prezent na Walentynki??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021