okres...a wakacje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: okres...a wakacje

Moje pytanie pewnie wyda wam się dziecinne i dośc dziwne ale dla mnie to ważne a sama nie umiem sobie dac z tym rady. Chodzi o to ze na początku października jadę na wakacje na tydzień i akurat wtedy wypada mi okres.
To troche rujnuje moje plany i ... pewne spontaniczne działania wink także pytam czy znacie jakies sposoby na przesunięcie okresu ? WIEM ze poprzez zażywanie tabletek antykoncepcyjnych da się to zrobic ale trzeba je brac dłużej żeby organizm sobie to unormował, a ja nie zażywam ich wcale, więc już chyba za poźno na to ?

Zależy mi naprawdę na tym żeby akurat w tym czasie go nie miec, nie po to zarabiam cały rok i oszczędzam żeby potem sobie czegos odmawiac lub zle sie czuc:)

z góry dzięki;)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: okres...a wakacje

Skoro jedzisz na poczatku pazdziernika, to we wrzesniu jeszcze bediesz miec okres, wiec możesz wtedy zaczac brac tabletki anty. Wątpie czy jakiekolwiek inne metody przesuna Ci okres. Mogą o dzien, dwa, ale na pewno nie na cały pobyt. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Ja mialam rok temu w sierpniu operację i tez musilam przesunac okres. Wzielam w lipcu i sierpniu tabsy i po operacji je odstawilam, miesiaczki nie mialam w tym czasie. Niestety u mnie nie bylo innego wyjscia, to byla ostatecznosc, wiec jak tak bardzo Ci na tym zalezy, to tez pojsc do ginekologa po recepte. Dużo dziewczyn tak robi. Ja nie mialam zadnych skutkow ubocznych po tych 2 opakowaniach, nie rozregulowal mi sie okres ani nic się nie dzialo,

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

3

Dzięki wink
a o ile mogę go maksymalnie przesunąc ?

4

Najlepiej skonsultować się z ginekologiem. Na przesunięcie okresu są tabletki Orgametril, ale są one na recepte.

5

Odświeżam smile Co robicie, żeby przesunąć niekorzystnie wypadający okres/miesiączkę?

6

Kabu napisał/a:

Odświeżam smile Co robicie, żeby przesunąć niekorzystnie wypadający okres/miesiączkę?

można iść do gina po progesteron bodaj. Jednorazowo się przyjmuje i po kłopocie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021