BOL ZEBA :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » BOL ZEBA :(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: BOL ZEBA :(

Witam.
piec dni temu mialam wyrywana osemke, gorna . Boli mnie cala polowa glowy,dwa dni po zabiegu bylam na kontroli i dentysta powiedzial ze wszystko ok ale na wszelki wypadek zapisal peniciline. Gdyby zebodol zaczal pulsowac to mam wziasc. Nie pulsuje ale boli i ten bol jakby sie troszke nasilil (dodam,ze szycie tez bylo). Wziasc peniciline czy przeczekac?
Ale boli jak cholera..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: BOL ZEBA :(

Nie czekaj kochana tylko bierz. Po co masz się męczyć. Pamiętam że jak mi wyrwali 8 to miałam lekarstwo wsadzane do dziury,ale to było lata temu i też bolało jak cholera przez parę dni.
Dużo zdrowia życzę!

3

Ja obecnie w ciągu 3 tygodni pozbyłam się 3 ósemek. Ostatniej w czwartek, chirurgicznie. Nie wiem czemu, mnie na szczęście nie boli, ale jeśli czujesz ból i jest on na tyle silny że Ci mocno przeszkadza weź lek. Ja zamiast bólu cierpię po znieczuleniu które w połączeniu z moimi chorymi migdałkami i odczynowym zapaleniem stawów dało efekt tragiczny, bo się ledwo na nogach trzymam.  Życzę dużo zdrowia.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

4

Dziekuje smile tylko nie moge sobie przypomniec czy ja moge brac peniciline hmm kolega teraz mnie nastraszyl ze jaego mama zmarla bo byla uczulona sad(( moja mama tez nie  pamieta hmm

5

No to nie wesoło. Rzeczywiście jest tak że jak ktoś jest uczulony to może dość do śmierci. Ale dziwię się lekarzowi że nie zapytał zanim Ci zapisał lek. A może weź w takim razie cokolwiek innego na ból.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

6

Lekarz pytal aja powiedzialam ze nie jestem uczuloNA. Ale teraz zaczynam sie zastanawiac. <gzie ja to moge sprawdzic, a gdybym byla to pewnie bym to wiedziala i starala sie uwazac.

7

sprawdza się to chyba tylko testami alergicznymi a  teraz to ci się nie przyda

8

a ja mam pytanko ,mialam leczone 4 zeby na raz 5 dni temu ,na poczatku mnie tak nie bolalo a teraz od dwoch dni bol jest nasilony i boli mnie pol szczeki czy to normalne?

9

EmiLka a miałaś znieczulenie?
I wszystkie 4 zęby sa w tej bolącej połowie szczęki?

10

O jezu, ja od 8 trzy razy spuchlam, bylam u pani chirurg i wyciela mi koperte zeby zab mogl rosnac spokojnie, ale ja sie wycierpialam, szok ! Wez sobie jakas tabletke przeciwbolowa, polecam ketonal albo nurofen ulta vorte !

11

tak wstrzyknęła mi tego sporo na górę i dół  aż sie dziwnie czułam po tym głowa mnie pobolewała i byłam jakaś otumaniona ,tak jeszcze nie miałam,na noc się nasila za dnia mam spokój wczoraj nawet tabletka nie pomogła przeciwbólowa,poczekam jakiś czas jak dalej tak będzie zadzwonię do mojej dentystki

12

Ja jak mi wyrwali zęba to brałam pyralginę. Ona dodatkowo uspokaja co ma plusowe działanie w takiej sytuacji.

13

Ja jak miałam wyrywane zęby z tyłu pod narkozą to dentysta przepisał mi Ketonal, bo stwierdził że będzie boleć. Dodatkowo na recepcie dostałam antybiotyk żeby szybko się goiło.

14

hmm penicylina czyli antybiotyk jesli nie boli nie do wytrzymania moim zdaniem nie jest konieczna. wystarczy lek zawierający ketoprofen (np ketonal na recepte) lub pyralgina (bez recepty). moim zdaniem wystarczaja jesli przypadek nie był skomplikowany

15

sama to ostatnio przerabiałam. pod wieczór znieczulenie przestało działać i pojawił się ból. na noc wziełam właśnie pyralginę i pomogła. rano czułam się dobrze. następnego dnia było podobnie - też wziełam na noc i trzeciego dnia już nic nie czułam.
a co do penicyliny - lepiej unikać antybio. jak nie są konieczne. a ja dodatkowo mam awersje do penicyliny bo jestem na nią silnie uczulona. kiedyś po zażyciu antybiotyku novomax (z penicyliną) po dobie zareagowałam bardzo silną alergią - musiałm jechać na zastrzyk odczulający bo wygladałam jak poparzona pokrzywami na twarzy

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » BOL ZEBA :(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018