dni tygodnia na blistrze-Tabletki antykoncepcyjne - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » dni tygodnia na blistrze-Tabletki antykoncepcyjne

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: dni tygodnia na blistrze-Tabletki antykoncepcyjne

witam;)
Koncze wlasnie pierwsze opakowanie tabletek anty SYNDI35. Przed ich zastosowaniem krwawienie dostalam w <srodę > wiec tak jak powinnam zrobic tak zrobilam, pierwsza tabletke wzięlam wlasnie w <srodę> w dzien w ktorym wystąpil u mnie pierwszy dzien krwawienia.Ale sęk w tym ze pierwsza tabletka na blistrze ma nazwe tyg <poniedzialek> i w sr wzielam tabletke z pon , wtedy w czwartek wzięlam tabletkę z wtorku. skoro piuerwszy dzien krwawienia wystapil u mnie w srodę , to z blistra nie wygrzebywalam tebletki z dniem tytgodnia <sroda> tylko wzielam pierwsza z blistra ,czyli z dniem tyg,. <pon>
czy zle zrobilam? czy ich skutecznosc byla obnizona? Pomocy..bo za tydz zaczynam nowe opakowanie.
Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: dni tygodnia na blistrze-Tabletki antykoncepcyjne

Nie zakładaj kilku tych samych wątków, jeden wystarczy.Proszę się zapoznać z regulaminem.

To komputer ''muł'' tyle dodał tych postow. Sama bym tego nie dodala : ]] zakladajac tu konto zapoznalam sie z regulaminem smile

4

Katarzynko - oznaczenia dni tygodnia na blistrze są tylko i wyłącznie dla Ciebie, byś się nie pomyliła. To ma ułatwić kobiecie regularne codzienne branie bez zastanawiania się "czy wczoraj na pewno wzięłam?". Syndi35 są tabletkami jednoskładnikowymi, co oznacza, że każda tabletka ma dokładnie taki sam skład, więc bez obaw - teraz, kiedy zaczniesz znów brać tabletki w środę, zacznij po prostu od tej oznaczonej jako środa.

O , bardzo dziekuje Ci za odpowiedz : *
czyli nic sie sie stało , jak w taki sposob bralam tabletki ....?
1. Ja nie zapominam o tak waznych rzeczach tongue,i jak nie zapominam to moge kontynuuowac te branie tabletek tak jak dotychczas ? Mi się dni tyg. nie mylą,nie zapominam o braniu tabletek ani nic .

6

Też mam taki problem. Moje tabletki (sylvie 20) które otrzymałam od pani ginekolog mają na blistrze tylko dni tygodnia. Nie ma napisu start ani kiedy zacząć. Rozumiem, że jak okres dostane w przykładową środę to zaczynam od tabletki z napisem <śr>.? jak to jest. mam trochę czasu do następnej @ więc wolałabym się dopytać niż coś zrobić źle.

7

To nie ma znaczenie, jeśli bierzesz tab. jednofazowe, a te właśnie takie są.
Nie martw się na zapas, jak coś, to pytaj.;)

8

Dzięki smile szkoda tylko ze muszę czekać do pierwszego dnia @

9

tez mam tabletki jednofazowe i pierwszą tabletkę wzięłam pierwszego dnia cyklu (gdy dostałam okres) była to środa, potem wzięłam w czwartek, piątek i tak dalej będę brać aż do ostatniego wtorku, który był przed środą.
Jak czegoś nie wiesz to czytaj ulotkę załączoną do tabletek smile

10

Dzięki smile ulotkę przeczytam z pewnością, ale już wszystko jest dla mnie jasne. Jeszcze tylko 17 dni do @

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » dni tygodnia na blistrze-Tabletki antykoncepcyjne

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018