bo inna była 'lepsza' - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » bo inna była 'lepsza'

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: bo inna była 'lepsza'

Witajcie smile

Mam 18 lat. moja historia jest dość skomplikowana. otóż poznałam pewnego faceta (19 lat), który miał dziewczynę. przez rok między nami coś się działo, ale nie byliśmy razem. dopiero potem on zostawił tą dziewczynę i mogliśmy być razem. żałuję, że tej dziewczynie go odebrałam. on twierdzil, ze i tak sie im nie układa a ja... a ja wierzyłam, że nie robie jej krzywdy. ale przejdę już do najważniejszego.
byliśmy razem pol roku. uladało nam się naprawde dobrze. byłam jego 'pierwszą'. kłotnie zdarzały ale o głupoty. zawsze godzilismy sie szybko... nie oklamywaliśmy się, po prostu cieszylismy się sobą. do czasu.... pojawiła się pewna dziewczyna w jego wieku. byli kiedys tam razem, ona mieszkala bardzo daleko. ona zaczęła do niego dzwonić, pisać. ja byłam zazdrosna, bo zdarzało to się rownież w nocy. gdy z nią rozmawiałam powiedziała, ze bardzo chce mnie poznać. byla mila i przyjazna.w koncu postanowiła przyjechać do miasta, w ktorym on mieszka. spotkali się... on ją pocałował... nastepnego dnia nic nie wiedząc o tym pojechalam do niego i wszystko bylo ok... potem przyszła ona (to byl moj i jej pomysl). pod koniec spotkania ona zachowywala sie dziwnie, jakieś podteksty..domyslilam sie wszystkiego.on mnie zostawil tego samego wieczoru... chcial byc z nią... ona 'miala wyrzuty sumienia' i mowila mi, ze mi tego nie zrobi, ze z nim nie bedzie... ale jednak postanowila z nim byc. poczulam sie zawiedziona. potem wyjechala do siebie, troche z nim jeszcze byla i go zostawila. napisala mi o tym, na poczatku nie chcialam w ogole z nią gadać...ja sie z nią zaprzyjazilam (szczerze ją lubilam)... on do mnie wrocil... ale po pewnym czasie przestalo nam sie ukladac... klocilismy sie czesto, on mnie zostawil... w tym czasie ona do niego zaczela sie oddzywać (przy rozstaniu sie poklocili)... po raz drugi obiecala ze z nim nie bedzie... jednak jest inaczej... ona mieszka teraz w jego miescie, calowała sie z nim na moich oczach... i jak twierdzi :chciała dobrze. robi z siebie ofiare, ze nikt jej nie lubi za to, co zrobila a ona chciala dobrze, ze mnie zrobila oszustkę, a ja naprawde ją lubilam i jej ufałam... teraz ON na mnie za śmiecia, nienawidzi mnie... a ja Go kocham... chociaż tego nie okazuję. nie mam z nim konaktu... i nie mam pojecia co zrobić...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: bo inna była 'lepsza'

kaczka czy na prawdę żalujesz że z nim nie jesteś wiem teraz czujesz żal itp ale z niego już jest chyba taki typ że jak tylko się pojawi jakaś nowa na horyzoncie to on zostawia dziewczynę dla tej nowej i tak w kółko. Jak dla mnie to z tym kolesiem jest coś nie halo.

GG:15836900

3

facet 19 lat. nie to za dużo powiedziane.
chłopak, po prostu.
jeżeli za pierwszym razem on mógł z łatwością odpuścić tę pierwszą, nie zastanowiło Cię to?
no i błędne koło, teraz padło na Ciebie.
Moim zdaniem jesteście jeszcze niedojrzali, dziewczyno zapomnij o tym, chciałabyś być teraz z nim po tym dziecinnym cyrku?
masz nauczkę, że nie igra się  z uczuciami i nie każdy kto jest miły ma dobre zamiary, a chłoptasiom nie można tak łatwo zaufać.
weź ten mały bagaż doświadczenia na plecy i wyciągnij wnioski.
meczysz się, to toksyczne, że myślisz i o niej i o nim, dręczy Cię to, nie daje spokoju.
zapomnij o nich, na co Ci za znajomych parka niedojrzałych dzieci? na co Ci to? i absolutnie sie do nikogo nie porównuj.
jesteś młoda, nie zaczynaj komplikować sobie życia z powodu jakiegoś niepowodzenia.
widać, że koleś nawet po męsku nie umie sprawy załatwić, to co to będzie, nie daj Boże, za parę lat.
zajmij sie sobą, życze Ci otwarcia umysłu

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

4

Cóż historia zagmatwana, ale wnioski dość jasne. Między Tobą a Twoim chłopakiem namieszała tamta dziewczyna, ale wiesz gdyby on nie chciał to by się nic nie stało. Jak to mówią słowa piosenki ''...do tanga trzeba dwojga''. Rozumiem iż nadal kochasz tego faceta, ale radziłabym o nim zapomnieć. Facet jest niezdecydowany i raczej nic do Ciebie nie czuję (sorka za szczerość) zresztą do tamtej raczej też nie. Zapomnij o tym facecie. Jesteś młoda, a świat nie kończy się na jednym facecie, a wiesz mi lepiej poszukać  faceta, który wie czego chce.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

5

Niepotrzebnie do niego wróciłaś! Po co ? Przecież to on Cię zostawił dla innej. Nie mozesz tak sie płaszczyć przed nim całe życie. Bo go kochasz ? A olej to! Poznaj kogoś nowego, zaszalej, i pokaż mu że na Ciebie po prostu nie zasługuje.

6

nie mogę tylko zrozumieć, dlaczego ONA tak mnie oszukała.... ona udawała przede mną przyjaciółę a potem zrobiła ze mnie tą najgorszą i ja wyszłam w jego oczach na tą podłą. a oni są tacy szczęśliwi...

7

ONA Cię oszukała, bo to nieuczciwy i zakłamany człowiek.
Dalej będziesz takiego człowieka rozpamiętywać?
przygotuj się, ze codziennie takich ludzi mijasz i możesz poznać, nauczyłaś sie już, jak to jest z zaufaniem.
i niech są szczęsliwi, siebie warci.
szkoda mi Ciebie bo są gorsze problemy a Ty jesteś taka młoda, wakacje idą i się szykuj na nowe znajomości, zamknij ten rozdział, zły ale pouczający

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » bo inna była 'lepsza'

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018