Herbaciarnia artystyczna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Herbaciarnia artystyczna

Dziewczyny,od długiego czasu chodzi za mną pomysł na herbaciarnię z cukiernią, wygodne siedziska, z miejscem dla dzieciaków i osobnym pomieszczeniem na galerię artystyczną. Oprócz tego,ze ze mnie ogromny fanatyk herbatki, co samo w sobie jest dla mnie motore napędzającym, stwierdziłam, że mało jest miejsc, gdzie kobiety mogą spokojnie sobie usiąść i poplotkować, żeby im dzieciaki nie przeszkadzały i gdzie nie musiałyby być skazane na nieprzyjemne spojrzenia, bo wiem niestety, jakie to uczucie, kiedy trzeba pilnować, żeby dziecko siedziało spokojnie,w  czasie, gdy ono nudzi się niezmiernie,a mało jest kawiarni przystosowanych właśnie pod dzieciaki.
Chciałabym stworzyć też miejsce, gdzie zdolni ludzie mogą pokazać swoją twórczość, zaczynając od poezji, przez muzykę,  talenty manualne- wystawy rysunku, fotografii..żeby ta część naszego dobytku nie istniała tylko wirtualnie. Żeby były to wieczory tematyczne. Wiem, ile dobrych talentów siedzi w cieniu, lub prezentują się tylko w sieci. Fajnie by było stworzyć coś innego, niż pub z piwem, jak już, to likierek i whisky wink Stworzyć coś, gdzie każdy czułby się swobodnie, bez krępacji że mu coś talerza spadnie. W takie miejsca żaden dres i hołota nie wlezie z buciorami bo na takich klientach naprawdę mi nie zależy. Żeby to było miejsce z codzienną, naukową i babską prasą, gdzie każdy czułby się dobrze- i starsza osoba, i mamuśka z maluchem i wiecznie zabujany w nauce student. Jestem świadoma,ze nie wszystko naraz uda mi się zrealizować, ale też martwię się, czy przypadkiem ze mnie nie jest wielka romantyczka z głową w chmurach. Co prawda mam wsparcie środowiska artystycznego, ale chciałabym poznać szerszą opinię na temat takiego pomysłu. Czy w czasach wiecznego konsumpcjonizmu, pubów i weekendowych imprez takie miejsce ma szansę?

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Herbaciarnia artystyczna

Bardzo ambitne podejście i super gdyby było więcej takich osób to może zamiast do Mc Donald's chodziłoby się właśnie na herbate gdzie można również poobcowac z kulturą . Jeśli masz sporo znajomych którzy gwarantują swoją obecność w takiej herbaciarnii to świetnie no i odpowiednie miejsce tez jest ważne ! chciałabyś stworzyć alternatywę dla przesiadywania w spelunkach lub centach handlowych i bradzo dobrze ale wiedz ,że takich osób jest niewiele choc coraz więcej naszczęście i trudno powiedzieć na  ile mogłoby Ci to przynieść korzyści materialnych , jest spora konkurencja na rynku no ale zawsze można stworzyć niepowtarzalny klimat i chywtający za serducho wystrój smile ale to wszystko o czym piszę to wisienka tortu , bo przy własnym interesie jest duzo pracy i stresów również , moja mama miała restauracje i pracowała praktycznie cały czas ale jeśli jesteś rozważna i dobrze potrafisz zorganizować swój czas i energie to powinno Ci się udać , trzymam kciuki bynajmniej smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018