katastrofa :( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: katastrofa :(

Witam, mam problem i nie wiem co na to poradzic.
Otoz ostatnio gdy bylem  dziewczyny zaczelismy sie piescic. Najpierw dosc dlugo ja to robilem ze juz bylem mega rozpalony i gdy ona wlozyla mi reke do spodni to po prostu doszedlem w mgnieniu oka sad kilka dni pozniej doszlo do seksu. I tez zabawa nie trwala za dlugo bo doszedlem prawie po chwili... tylko ze wtedy juz jakies 20min wczesniej rozladowalem sie w lazience (chyba wiecie co mam na mysli) zeby moc pozniej dzialac dluzej, jednak to nie pomoglo. Ale na szczescie po ty jak podczas seksu doszedlem to moglem dzialac dalej i probowalem pozniej zaspokoic partnerke. Co mam zrobic zeby to trwalo dluzej? sad i myslicie ze Taki seks na 2 fale jest dobry ? Zastanawiam sie takze jak jej o tym powiedziec? i jak to zrobic zebym np doszedl przed stosunkiem, odczekac chwilke i wziac sie za seks... jak z nia o tym pogadac?  pomozcie prosze.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: katastrofa :(

To nie lepiej poprosić o to, żeby ona Cię popieściła przed stosunkiem? Wybacz, ale jakbym miała chłopaka, który przed seksem ze mną musi wyjść i sobie zrobić dobrze to byłabym zła na niego. Przecież ona może Ci pomóc. Z resztą pewnie to Twoje pierwsze kontakty seksualne? Jesli tak to możliwe, że po prostu z czasem będzie lepiej. I jeszcze jedno: czy po tym jak dochodzisz, masz orgazm, odechciewa Ci się seksu całkiem? Czy za parę miniut (nie pół godziny, nie godzina, max 10 minut) masz ochotę na więcej? Może po prostu tak masz... Ja też tak miewam, że gdy dojdę to potem nie mam jakoś ochoty na pieszczoty i seks. Tak w ogóle to nie każdy uważe, że mega długi seks jest fajny. Można krótko i parę razy smile Myślę, że powinieneś wybadać sytuację jak lubi Twoje dziewczyna. Może tak jej odpowiada. Pozdrawiam

3

Wiadomo ze glupio byloby wyjsc... tylko ze jak ona mnie popiesci przed stosunkiem to co zrobic ze sperma? ^^

pierwszy kontakt seksualny to nie jest ale jeden z pierwszych.

u mnie jest tak ze nawet zaraz po orgazmie mam ochote na wiecej wink nie odechciewa mi sie tego seksu jakos tak ze koniec i juz. wiadomo zaraz po to nie ale np minute, 2 pozniej juz moge dalej dzialac.

4

Mozesz sprobowac prezerwatyw przedluzajacych stosunek ,niektorym pomagaja.Mozecie tez sprobowac sexu przerywanego ,czyli jesli czujesz sie bardzo podniecony nie wychodzisz tylko zacznij ja np tylko calowac i nie dotykajcie sie przez chwile i nie poruszaj sie w srodku, wtedy powinienes miec czas zeby troche odpoczac-mozesz sprobowac tez wyjsc na chwile jesli czujesz ze tak nie dasz rady i po prostu jej o tym powiedz to zaden wstyd -raczej kobieta czuje sie wtedy atrakcyjna i uwaza ze to ona tak na Ciebie dziala,jesli sie wstydzisz mozesz jej tak wlasnie powiedziec ,ze jest tak atrakcyjna ze nie mozesz dlugo wytrzymac i wtedy niech Ci pomoze miec wczesniej orgazm a potem sie kochajcie ,tylko tutaj jest bardzo wazne aby sie dobrze zabezpieczyc ,najlepiej jesli ona bedzie brala tabletki antykoncepcyjne ,bo taki sex z  gumka kiedy ty juz miales orgazm moze byc troche ryzykowny a czekac pewnie nie bedzie wam sie chcialo...

5

genius91 napisał/a:

Wiadomo ze glupio byloby wyjsc... tylko ze jak ona mnie popiesci przed stosunkiem to co zrobic ze sperma? ^^

Zjesc albo wyrzucic do kosza.

Wybacz moja ironie,ale co to za pytanie osoby doroslej i odpowiedzialnej,ktora wspolzyje???
Ile macie lat?

Nie przejmuj sie,w mlodym wieku i na poczatku zawsze facet nie moze dlugo.Z czasem jest lepiej i dluzej.
Porozmawiaj z partnerka.Dobrze byloby gdyby ona doprowadzila Cie np.reka na poczatku,a pozniej odczekac chwile i seks.ewentualnie kochac sie np 3 razy po rzad big_smile to przyjemny i dobry sposob na wydluzenie stosunku.

Z czasen nauczysz sie panowac nad pozadaniem i wlasnym cialem.Do tego potrzeba czasu,a podejrzewam,ze Ty dopiero jestes poczatkujacym.Nie martw sie,badz cierpliwy a wszystko bedzie dobrze.

Co do spermy.Naszykuj chusteczki higieniczne i po problemie.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

Seks nawet na 4 fale może byc bardzo przyjemny,wszystko zależy od samych partnerów. Jesteś jeszcze młody,a wiec nie panujesz nad swoimi emocjami i popędem. Z czasem wszystko się unormuje,a póki co korzystaj z chwili szybkich orgazmów:)

7

Oczywiście, tym bardziej, że my mamy trudniej...z czasem Ci to minie, jest wiele sposobów na powstrzymanie przedwczesnego wytrysku, sam sport wiele daje, joga i pokrewne tematy. Natomiast sam seks kilka razy pod rząd po kolejnych "Strzałach" jest idealny jeśli chcesz by Twoja partnerka zaszła w ciąże, niby tyle doświadczonych kobiet się rozpisuje ale jednak jakaś forma pomartwienia się o przyszłe losy nikła. Fakt, to tylko tekst...

Ja bym na Twoim miejscu tak nie panikowała i nie nazywała tego katastrofą! Mój facet jest czasem w tej samej sytuacji, no może trochę dłużej wytrzymuje, ale on nie wychodzi do łazienki żeby się "rozładować", ja go rozładowuję...a ze spermą jaki masz problem? Nie chciałabym żebyś poczuł się atakowany, czy coś, nie o to chodzi, ale myślę że powinieneś jeszcze trochę z seksem poczekać. Jeżeli wstydzisz się spermy (?!) i nie potrafisz porozmawiać z partnerką o tym że szybko dochodzisz to coś jest nie tak, uwierz mi. Poczekaj jeszcze trochę, nie ma się z czym spieszyć przecież smile Gdybyś jednak nie chciał zmienić zdania, to podpiszę się pod Juliette : koniecznie porozmawiaj z dziewczyną, myślę że jej pieszczoty powinny być dla Ciebie przyjemniejszą opcją rozładowania niż własna ręka. A chusteczki radzą sobie ze spermą doskonale. Sprawdzone.

Jeśli nie znajdę drogi, zbuduję ją.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018