Cześć ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Cześć ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez layla (2009-09-03 17:31:07)

Temat: Cześć ;)

Serdecznie witam wszystkie kobietki urzędujące na tym forum.
Na razie nie powiem, ile mam lat smile
Lubię: pływanie, jazdę na rowerze, pielęgnowanie ogrodu, literaturę, muzykę - ta towarzyszy mi w niemal wszystkich zajęciach.
Nie lubię: jesieni !!! oraz PiS-u (sic!)

Dawno nie pisałam na forum, dziś coś mnie "tknęło" ale nadal nie mam ochoty wymienic liczby oznaczającej wielość moich doświadczeń wink:)))

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cześć ;)

witam serdecznie smile

Hell is other people.
Jean-Paul Sartre,French philosopher

3

Witam w gronie kobietek po 30, mam nadzieję że odnajdziesz tu to czego szukasz. A na pewno odnajdziesz dobre towarzystwo. big_smile

"Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki."
                                                                                                                     -Anthony de Mello

4

Witam smile smile smile
sama jestem tu od niedawna, jeszcze się rozglądam

5

ja też witam Cię serdecznie:)=)

Miłość - to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń - to jedna dusza w dwóch ciałach. A gdy miłość łączy się z przyjaźnią, powstaje wówczas jedność podwójna i zupełna.

6

i ja się dołączę do miłego powitania

każdego dnia człowiek walczy o przeżycie

7

Hej:) Nazywam się Karolina. Mam 20 lat. Obecnie szukam pracy choć o nią bardzo trudno. Studiuje zaocznie pedagogikę. Mam nadzieję że poznam tu wiele ciekawych osób i będzie nam się miło rozmawiało:):)

8

Witaj na forum layla smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Cześć ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018