Temat: Utwardzacz lakieru do paznokci

Jakie utwardzacze lakieru do paznokci polecacie? Obecnie używam Inglot Diamond Top Coat, ale nie jestem z niego w pełni zadowolona. Podkreśla głębię koloru, ale lakier i tak szybko schodzi i kruszy się. Wydałam na niego ok.25zł i spodziewałam się lepszych efektów. Może Wy drogie Netkobietki używacie jakiegoś dobrego i sprawdzonego utwardzacza?

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Utwardzacz lakieru do paznokci

polecam  Sally Hansen Diamond Strength Diamond Shine smile mnie odpowiada... i wyhodowałam na nim naprawde świetne pazurki

CHWILA PRZYJEMNOŚCI W USTACH, CAŁE ŻYCIE W BIODRACH. smile

CEL: 68 kg      początkowa (05.11.2010): 98 kg       obecnie (28.01.2011): 83,5 kg
                    wcześniej<wrzesień `10>: 103,9 kg i więcej...i duuuużo więcej....115 - 120 KG??!!! NIGDY WIĘCEJ POTWOREM BYĆ!!!!

3

Maddlen dzięki. smile A ile Cię kosztował? Znajdę go np. w Rossmannie?

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

4

A jakieś w bardziej przestępnej cenie jak Sally Hansen??

5

A jaka jest jego wydajność i cena?

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

6

na allegro mozna zakupic lakiery z sally hansen za jakies 25 zl tylko trzeba uwazac na podrobki a w sklepach kosztuja one ok 45 zlotych wiec jest roznica.. ja osobiscie uzywalam jednej odzywki z sally hansen zakupionej na allegro i bylam zachwycona naprawde wink

7

Ok, dzięki za radę. smile Inglot jest dobry ale trzeba na prawdę nic nie robić by lakier nie odpryskiwał i utrzymał się na długo.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

8 Ostatnio edytowany przez ThisShirt (2011-01-26 02:59:37)

Również polecam produkty z Sally Hensen. Nie mam porównania z innymi dostępnymi na rynku ponieważ od momentu użycia utwardzacza Sally Hensen Insta Dri Speed Dry Drops nic nie zmieniam bo jest fenomenalny. Utwardza lakier, a do tego paznokcie są suche po ok. minucie. Podkreśla głębię koloru, paznokcie pięknie błyszczą, po prostu rewelacja. Utrzymuje się dosyć długo ( przy sprzątaniu, myciu naczyń itp. w rękawicach). Zdecydowanie polecam. W Superpharm ok 35 zł, w Sephora moze być o ok. 5 zł droższy. Potwierdzam, że na Allegro można kupić za ok. 23 zł w takiej samej jakości.

9

Rimmel pro super wear też jest dobry

siła jest kobietą...

10

nie pamiętam nazwy , ale raz użyłam jednego utwardzacza i na prawdę działa! baaardzo długo się utrzymuje lakier! wiem ze był pakowany z jakimś białym i bezowym lakierem!!

11

Ja kupiłam ostatnio na Splendore utwardzacz do paznokci z mikro-diamentami firmy Kiss smile Jest świetny smile lakier wytrzymuje mi pod nim prawie tydzień - jak nie muszę sprzątać wink poza tym pazurki mi się nie łamią a po tipsach mam bardzo słabą płytkę . Polecam smile

12

Brrr.. Znowu użyłam Inglota i znowu jestem na niego wkurzona. hmm Paznokcie szybko schną, ale lakier trzyma się góra 3 dni. Kupiłam sobie polecaną przez was Sally Hansen Diamond Strength Diamond Shine. Zobaczymy. smile

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

13

O czemu ja nie widziałam tego wątku wcześniej?

Strasznie mi się łamią paznokcie i postanowiłam kupić coś utwardzającego. Inglot na pewno jest dobra marka bo w salonie pani używała ich kosmetyków jak robiłam sobie pazurki.

Obecnie testuje Aktywną kuracje utwardzającą - Joko . Przyspiesza wzrost paznokci i ma wzmacniać i utwardzać. zobaczymy.

Natalia Jak przetestujesz ta Sally Hansen to napisz z chęcią też przetestuje po tobie.

14

Różyczko nie ma sprawy. smile Też wiązałam nadzieję z Inglotem, ale fajnie jest przez pierwsze dwa dni. Później lakier schodzi tak, jakby utwardzacza w ogóle nie było. hmm Zobaczymy.

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

15

Bardzo dobry jest właśnie Sally Hensen,widzę że wiecej użytkowniczek się do niego przekonało,spróbuj i napisz swoją opinię. Moja jest jak najbardziej pozytywna,paznokcie nie łamią się a lakier trzyma o wiele dłużej. To jeszcze zależy jakie czynności wykonujemy:)

16

Jestem o niebo bardziej zadowolona niż z Inglota. smile
Dziękuję za radę moje drogie, przydało się. smile

W końcu pozytywnie zmarnowałam pieniądze. big_smile

Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

17

Ja nakladam na pomalowane paznokcie, top mega shine z golden rose po ktorym pazurki sie ladnie blyszcza i dluzej nie ma zadnych odpryskow, z tej marki tez mam lakiery i odzywki. maja bardzo dobre produkty do paznokci i nie drogie.