MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

Witam,

Mam taki nietypowy problem ale zanim przejde do sedna pozwole strescic sobie cala historie

Mam chlopaka z ktorym jestem od 1,5 roku. Bardzo go kocham i wiem ze on kocha mnie. Znalam go wczesniej zanim zaczelismy ze soba byc. On ma paczke przyjaciol ktorych zna od dziecinstwa i z ktorymi przyjazni sie do tej pory. w tej paczce jest dziewczyna o ktora wczesniej absolutnie nie bylam zazdrosna bo znam relacje jakie ich lacza- czysto braterskie. pochodzimy z jednego miasta ale jestesmy studentami . moj chlopak studiuje w innym miescie niz jego przyjaciele i ja ale ufam mu i o to sie nie martwie. ponoc jestem jedyna dziewczyna ktora polubili jego przyjaciele takze dostalam propozycje od tej jego przyjaciolki cobysmy zamieszkaly razem w tym roku. no i zgodzilam sie i wiem ze to byl blad. w sumie bardzo ja lubie i dobrze sie nam razem mieszka ale dzis miala miejsce sytuacja ktora byla dla mnie okrutnie dziwna. z racji tej ze jest dlugi weekend wszyscy wrocilismy do naszego miasta i tak sie zlozylo ze ta przyjaciolka mojego chlopaka z ktora mieszkam zaproponowala dzisiaj spotkanie z ktorego mnie wykluczyla. nie mamy zadnych scesji miedzy soba ale osobiscie bardzo dziwnie sie poczulam. wczesniej nie mialam takich uczuc nawet jak sie spotykali sami , ale z racji tej ze z nia mieszkam moze zaczelam inaczej ja postrzegac. w koncu jest osoba z ktora spedzam wiekszosc czasu i czulabym sie dziwnie gdybym po powrocie do naszego wspolnego mieszkania mialabym wysluchiwac relacji jak to bylo fajnie z moim chlopakiem w miescie. Moj chlopak totalnie mnie nie rozumie i mow mi ze to dziwne ze sie o to denerwuje i ze nie powinnam byc zazdrosna o starych przyjaciol. ale tu nie chodzi o zazdrosc o starych przyjaciol ale o kogos z kim mieszkam . nie wiem jak mam rozwiazac ten problem i czy to ja jestem nienormalna i dziwna.. chyba zaluje ze z nia zamieszkalam.... blagam pomozcie!!!! : (: (

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

Powiedz mu jak się z tym czujesz, powinien wybrać i ograniczyć kontakty. Ludzie czy wy wcale nie przewidujecie ?. Jednak z drugiej strony, skoro wcześniej ci nie przeszkadzało to powinnaś być konsekwentna.

3

Odp: MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

Ograniczyć kontakty? Przecież to takie głupie. Powinnaś rozmówić się jak najprędzej z tą dziewczyną. Mieszkacie razem, macie wspólną paczkę. Wszyscy się znacie. Z jakiego powodu miałabyś nie spotykać się razem z nimi? Nie widzę, żadnych przeciwwskazań. Chyba, że ona widzi...hmmm a to byłoby zastanawiające. Walcz o swoje i wpychaj się na każde takie spotkanie.

4

Odp: MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

Pamietaj, "nigdy nie ufaj innym kobietom, które są obok twojego faceta, nawet jeśli jest to jego matka!".

5

Odp: MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

nie ufaj obcym kobieta szczegolnie tym serdecznym przyjaciolka i niech to sie nie odbije na waszym zwiazku, raczej rozwiaz to z nia:D

6

Odp: MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

tia..serdeczna przyjacioleczka.. ja juz chyba nigdy nie uwierze w takie rzeczy...
proponuje to "pomijac" i oddalic sie od niego, Ty wychodz ze swoimi i nie zabieraj chlopaka, powinien w koncu zauwazyc ze jest cos nie tak.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » MIESZKAM Z PRZYJACIOLKA MOJEGO CHLOPAKA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024