Powiesci Danielle Steel - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KULTURA » Powiesci Danielle Steel

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Powiesci Danielle Steel

Lubicie czytac ksiązki Steel  Ja jestem pod wrazeniem juz ok.3 lat,doslownie pozeram wszystkie przez nią napisane dziela

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Powiesci Danielle Steel

Też bardzo lubię. Proste, przyjemne i fajnie się czyta. A do tego niesamowicie wciągają - nie można się doczekać co będzie dalej. Polecam wszystkim.

3

Kiedyś czytałam ale potem przeszłm na kryminały i fantazy to się nazywa zmiana upodobań smile

4

Cześć Dziewczyny, no ja miałam fazę na książki Danielle Steel pod koniec podstawówki, no wiecie ten czas dojrzewania i ciekawość, chęć poznawania historii miłosnych, które do tego były przekazane w dość przyjemny sposób. Jednak w miarę poznawanie kolejnych jej książek miałam wrażenia, że wszystkie motywy są tak przewidywalne, że powoli zaczynały mi się nudzić. Mile jednak wspominam te pierwsze fascynacje powieściami Danielle Steel :-)

5

Takie lekkie i łatwe książki mają wielką zaletę: pozwalają oderwać się od problemów życia codziennego smile

6

Jestem wielką fanką powieści Danielle Steel. Przeczytałam większość jej książek i muszę przyznać, że zdarza mi się sięgać kilkakrotnie po te same powieści. Moją ulubioną pozycją jest "Światło moich oczu". Jest to pewnego rodzaju autobiografia Danielle Steel. Opowiada o życiu jej rodziny, skupiając się na synu, który zmarł bodajże w wieku 19 lat. Był chory. Pięknie napisana książka i nieraz się wzruszyłam. Szczerze polecam.

7

"Pierścionki" czytałam trzy razy, wciągająca. Rzeczywiście książki Danielle Steel przyjemnie się czyta.

8

Właśnie jestem na etapie czytania kolejnych książek tej autorki. Bardzo wciągające i ciekawe. Opowiadające o życiu, miłości. Coś w moim typie:) Autorka świetna! A filmy ekranizowane na podstawie jej powieści bardzo udane.

Życie jest łatwiejsze niż się wydaje.
Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia,
obywać się bez tego, co niezbędne
i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Powiesci Danielle Steel

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018